Reklama

Reklama

Mstitel

  • Česko Nebezpečný mstitel (více)

Shane Daniels je bývalý člen speciálních jednotek, který ani v soukromém životě nejde pro ránu proti bezpráví daleko. Když je jeho manželka napadena lupičem, Shane ji ochrání a lupiče zbije. Ten je ale druhý den nalezen mrtvý a Shane je za jeho vraždu odsouzen do vězení. Po šesti letech se ukáže, že Shane je nevinný, jeho žena ho i přesto opouští... Po propuštění z věznice se Shane vydává začít nový život. Cestou je ale ve městě Bellingham svědkem incidentu, kdy se čínští gangsteři pokoušejí zastřelit svědky jejich pašování. Jeden z nich, Sergej, se skryje v Shaneově autě. Sergejovi a Shaneovi se podaří zachránit Tiu, mladou Rusku, kterou Číňané unesli, aby jim vyzradila, kdy má do USA přicestovat její strýc, od kterého chtějí získat tajné informace. Shane několik čínských mafiánů zabije, čímž proti sobě poštve jejich vůdce. Ten se rozhodne ho nechat zabít ve spolupráci s místní zkorumpovanou policií. Shaneovi naopak přislíbí pomoc v boji proti mafiánům Sergejův otec, který sám řídí nelegální obchod s auty a je Shaneovi vděčný za záchranu Sergejova života. Mezi čínskými mafiány, policisty a Sergejovými muži doplněnými Shanem záhy dojde k tragické přestřelce... (TV Prima)

(více)

Recenze (123)

tron 

všechny recenze uživatele

„A ako veľmi chceš vedieť, čo je v tej taške?“ Rázna seagalovka s tvrdou akciou. Seagal tu pracuje osamelo (relatívne, ale nie je to každopádne ani tímovka typu Nelegálny obchod alebo True Justice: Blood Alley) a vyskytuje sa v akcii dosť často, čo sú dve veci, ktoré v posledných rokoch nie sú v jeho filmoch prílišnou samozrejmosťou, čiže ma to potešilo. Ku koncu už som sa ale dosť nudil. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Tak to byla sakra nálož!!! Seagal TÉMĚŘ skoro jako za mlada!! Tohle jsem fakt nečekal. Klasickej výstup, ovšem Seagal je zlej, zatrpklej a nasranej víc, než ve většině svých filmů. Prožene se filmem od začátku jako dynamit a nechá za sebou tak 50 mrtvol, který doslova rozseká, rozláme, rozbije, utluče a naporcuje na kousky!!!! A to fakt nepřeháním, protože i když jsou souboje často střihlý, jsou zde i krásně nestřihlý scény, kdy výborně vidíme jeho lámací techniky a "stovku" dalších bojovejch stylů v přímým záběru, který, a to je pro mne podstatný a zvedá laťku hodňě vysoko, zakončuje neuvěřitelnejma "fatalitama" v naprosto detailních záběrech, jeho brutalita a vynalézavost nezná mezí, čím silnější protivník, tím víc ho "rozmrdá" na kusy a totálně zohaví a navíc ... neexistuje zde protivník, kterej by si na něj jen šáhl, Seagal nemá jako hrdina filmu vůbec konkurenci, je opět jeden z největších frajerů, jaký jde zahrát a jak už jsem psal, fakt se nesere... Navíc film má dobrej vizual, kameru, postavy, zápletku ... Seru na to, co o něm kdo píše za kritiku a že byly souboje dost často rozstřelený střihem, tady je úžasnej celej ten dojem z filmu a Seagalovy fakt "monstrózní" postavy ... která mne dostala a zabavila na 90 minut jako už strašně dlouho ne ... ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

S nostalgií vzpomínám na Hard to kill, Nico, Under Siege, Glimmer man... Bud Spencer se nám oholil, "nepatrně" přibral a už nekope, ale jen výhradně fackuje, protože má tlusté nohy a obří panděro. Pomalu by měl zvážit nějakou tu divadelní roli (třeba Hamleta), nebo rychle zase najít nějakého blonďáka a vrátit se ke spaghetti westernům... Evidentně už skoro všechny úspory prohnal nosem, nicméně naštěstí mu vždycky něco zbyde alepoň na jedny kozy na film.... ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Ne, Steven nezhubnul, v kožený bundě je opět našlapanej jak Roseanne v elasťákách a už vůbec netočí lepší filmy než obvykle, ale co se změnilo je to, že tu konečně jen nešermuje rukama a neplácá soupeře, ale tady je prostě rozmlátí jak ořechy, využívá svojí obrovský 200 kilový postavy a každýho, kdo se mu postaví do cesty, rozmaže po stěnách, rozmlátí jeho hlavou stůl a nebo ho doslova vmlátí okýnkem do auta, Steven se tady s padouchama opravdu nesere a co, že příběh je debilní, dialogy ještě víc a že alespoň slovní zmínka o indiánech nesměla chybět. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Bez újmy na zdraví jsem to dokoukal. Musím říct, že po většinu času se mi vystoupení Stevena Seagala líbilo, je velkej (nezdál se mi ale tlustej, možná to však maskuje oblečením), poměrně rychlej (na tu escrimu na parkovišti se dobře dívalo, byť ten záběr trvá tři vteřiny), předvedl docela dobrej hereckej projev a do svých soubojů vložil opět nějaký ten rotační hod nebo lámací techniku, avšak... celkově "fajty" vypadají zase skoro nahovno, protože je točí a zrychluje retard s DNA sarančete. Proč to ten tvůrčí tým dělá?? Proč nemůžu vidět NORMÁLNĚ natočenej souboj, proč mi to furt někdo prasí?? Oni to chtějí jako vylepšit tím, že to trhaně zrychlí?? Nebo to už Seagal nedokáže ustát a musí si pomáhat tímhle prasečincem?? To je skutečná zhovadilost, která se opět podepisuje na celkovém dojmu a hodnocení. Jinak by to byl průměrný akční film. Takhle to průměru nedosáhne, protože hlavní premisu akčního filmu (předpokládám hodně akce a soubojů) jsem si NEMOHL VYCHUTNAT. Seagalova bunda perfektní! ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Vyjma novomexických lokací, v nichž film z kraje roku 2009 vznikal, byly některé filmové záběry pořízeny i v Kanadě. Na samotný závěr filmu je dokonce záběr na jezero Chateau Lake Louise, které se nachází v kanadské provincii Alberta. (ssfan)
  • Počas útoku na dom ruského mafiána policajt s brokovnicou vypáli na kameru a výstrelom ju zničí. Lenže, keď ruský mafián sleduje záznam z iných kamier, po výstrele kamera stále sníma. (johnsnow)

Reklama

Reklama