Líbat nevěstu zakázáno

Scénografie:

Scott Meehan

Kostýmy:

Robert M. Moore

Pomerne neznamy reziser Rob Hedden natocil slusnu komediu na nedelne popoludnie. a to pribeh, perfektne lokacie, obycajne dialogy prevazuju, ba aj fajna akcia sa najde. Rozmyslam nad sympatickym hercom Dave-om Annable-om, ci vie hrat ... kazdopadne zahral to dobre. Dalsi herci uz su na tom podstatne horsie , Vinnie Jones /Zabij nebo budes zabit 2007/ hrat nevie, tomu idu najlepsie roly drsnych chlapov, Tia Carrere /Zuctovani v Malem Tokiu, Pravdive Lzi/ je ne to m herecky tiez biedne. Avsak opalti sa to pozriet, cira oddychovka s par nadhernymi lokaciami : 65 %(4.8.2020)

Překvapivě příjemná romantická komedie, jejíž hlavní lákadlo je jednoznačně Katharine McPhee. Trochu ujetý začátek s chorvatským mafiánským bossem a jeho nápadem provdat dceru za cenu zelené karty byl s postupem času rozveden spíše do humorné linky, na Havaji přibyly do děje další postavy (o hlavní dodávky humoru se stará nebývale vtipný Rob Schneider) a v podstatě filmu jako takovému není v rámci žánru moc co vytknout. Do kinodistribuce chodí daleko horší romanťáky.(25.9.2012)

Aj keď úplne priemerná a predvídateľná romantická komédia, no mňa celkom bavila. Slušné herecké obsadenie, no predovšetkým krásna scenéria, kam bol celý príbeh zasadený. Konečne to nie je stále dokola len Hawaii, ale tentokrát romantické Tahiti s tajuplnou atmosférou a prírodou. Akčná vložka s únosom tiež nebola vôbec na zahodenie, aj keď miestami to bolo všetko príliš prehnané. Vôbec tam nemuselo byť toľko strieľania. Ale príbeh ako taký bol príjemný a človek sa pri tom ani nenudil. Škoda, že Mena Suvari hrala takú bláznivú ženu, ale rozhodne sa na ňu skvelo pozerá (hlavne v tom kostým mačičky). Ale ani Katharine McPhee v ničom nezaostala. No a Rob Schneider už klasicky v ďalšej úlohe dobrosrdečného vymetenca. Takže za mňa celkom dobré, ľahký 3-hviezdičkový nadpriemer.(6.6.2014)

No ty pyčo, asi mám klyku na dobrý fylmi, v poslední dobje.Tendleten komedyje mně bavyl od začátku aš do konce, tlemil sem se aš sem si prdel natrch. Prostě vobičejná jednoduchá komedije, kerá udělá radost. Bryjan je super pako, a ta buchta je dost dobrá. Vono je taky duležitý si nečíést komentáře vostatních před načmáráním toho svýho komentáře, páč to človjeka muže docela odradit a rozhodit. No a já to nečet. a bavyl se, a teť jak to tak myslím, to je vážně dobrý.Má to prima mafjánskou zapletku, náádhernou krajynu v thajsku asi nebo kde, a je to hesky zamilovaNÝ. Tak, a teť uš jen najit ten knoflík na oprvu chip..kdeje..?!(14.5.2018)

• Narya89

Klišoidní, nereálné a většinu času trapné. Od Meny Suvari jsem po Americké kráse tedy očekávala víc, než se bude v jejích letech trapně natřásat před každým chlapem v její blízkosti a hrát si na puberťačku. Když se k ní přidal i Rob Scheider, vznikl z toho bohužel už vrchol trapnosti, na který se nedalo koukat, jak byl afektovaný a nerealistický. Jenom jsem doufala, že je někdo ve filmu sejme a bude už klid, protože to ani nemohlo být vtipné. Na ty dvě hvězdy to zachránila ústřední dvojce Katherine McPhee a Dave Annable, kteří přes svou neznámost působili ještě uvěřitelně a sympaticky. Ovšem postava, kterou ztvárnil Vinnie Jones? To byl bad guy na padesátou - celou dobu se nenávistně šklebil, střílel a používal násilí....no zkrátka dost černobílé charaktery připomínající androidy, kteří byli naprogramováni na pouze jednu vlastnost či aktivitu. Škoda, že takových filmů je pořád víc a víc.(25.6.2012)

• - Film se natáčel na O'ahu na Hawaii, v Chicagu v Illinoia a v Los Angeles. (rafix)