Líbat nevěstu zakázáno

Scott Meehan

Kostýmy:

Robert M. Moore
  • zuzzuli

Nečekejte od toho nic moc světoborného. Příjemně se na to koukat dalo, ale přece jenom jste si byli jistí, že je tento film v podstatě blbost. Nehorázně mě rozčilovala bývalá "přítelkyně" od Bryana. V takových chvílích jsem se sama sebe ptala, na co to koukám. Jinak film utíká rychle a samozřejmě se dočkáte happy endu.(15.2.2015)

Líbat nevěstu zakázáno je taková milá, romantická taškařice, která není svou zápletkou ani zajímavá, ani objevná, ale kupodivu stejně docela slušně funguje. Film tedy určitě v první řadě těží z velmi sympatického obsazení, a to ať už herců v hlavních rolích, v čele s velmi pohlednou Katharine McPhee, tak především z těch vedlejších, kde se opět poměrně vtipně daří šaškovat Robu Schneiderovi a opět nesoudně ze sebe dělat šaška Vinnie Jonesovi. Zápletka pak tedy, jak už jsem zmiňoval, postrádá jakoukoliv výraznost, nicméně velice mě překvapil její spád, co se týče zábavnosti, tam došlo k hodně milému překvapení, neboť většina vtipů docela funguje, tedy asi vesměs krom těch s otravnou Menu Suvari, ale ve zbytku se kupodivu tvůrcům snad ani jednou nepodařilo sklouznout k nějaké větší trapnosti či hlouposti, ke konci vyskytující se náznaky akčnosti pak sice už k té trapnosti mají blízko o dost více, ale s větší tolerantností se dají také přežít, takže je to zkrátka především odpočinková a velice nenáročná podívaná, která ovšem rozhodně nenudí, a ikdyž je to v první řadě hodně velká konina, v rámci žánru jde pořád o docela slušný průměrný zážitek, což nakonec není vůbec špatný výsledek.(21.2.2015)

Není nad to, podívat se na docela bláznivou a hezkou romantickou komedii, jako je tato. Jediná osůbka, která ani trochu vtipná nebyla, je Mena Suvari. Ale jinak o hezkou tvář plátna není nouze a tou krasavicí není nikdo jiný než Katharine McPhee. A Rob Schneider, no fí ha, to byl borec!:) Takže konec konců, jsou o hodně lepší romantické komedie, ale také horší.(4.11.2012)

• VanTom

Přetažená, umělohmotná romantická komedie, kde trapnost jasně zvítězila nad vtipností. Zejména vedlejší postavy představovaly výkvět idiotů (kraluje jim nadržená Mena Suvari; naopak o tvrďákovi Vinnie Jonesovi bych si toto říct nedovolil :-)). Ale překvapivě rozmáchlá akčně-dobrodružná naháněná s únosci havajskou džunglí celkem ušla.(10.12.2015)

Filmový příběh tvoří pouze nedůležitou linii sloužící jako propoj mezi jednotlivými gagy, na něž autor vsadil především ... věří ovšem také na kouzlo Katharine McPhee, v níž se sice mísí geny z Irska, Skotska a Německa, ale hraje slovanku jak vyšitou ;-) Film lze doporučit na lehký relax, přepokladám také, že alespoň některé z humorných scének Vás dostanou ... tak jako mě.(16.3.2014)

• - Film se natáčel na O'ahu na Hawaii, v Chicagu v Illinoia a v Los Angeles. (rafix)