Líbat nevěstu zakázáno

Scénografie:

Scott Meehan

Kostýmy:

Robert M. Moore

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// PLUS: příjemné obsazení, potěší Mena Suvari, Vinnie Jones, Kathy Bates i Rob Schneider, má to spád, humor, příjemné hlavní postavy a často pořádně ztřeštěné ty vedlejší MÍNUS: nad očekávání dobré, což je vlastně klad, protože jsem čekal tupou, nezábavnou, trapnou a nudnou rádoby komedii, ale spletl jsem se, což je vlastně taky klad./// Shrnutí: V tomhle filmu je vlastně všechno...mafiánský taťka, jeho zlý kumpán, nedobrovolná svatba, která se změní v zamilovanost, pronásledování, honičky...a já se u toho příjemně bavil, proto se přikloním ke čtvrté hvězdičce./// Celkem 72%///(20.3.2015)

Není nad to, podívat se na docela bláznivou a hezkou romantickou komedii, jako je tato. Jediná osůbka, která ani trochu vtipná nebyla, je Mena Suvari. Ale jinak o hezkou tvář plátna není nouze a tou krasavicí není nikdo jiný než Katharine McPhee. A Rob Schneider, no fí ha, to byl borec!:) Takže konec konců, jsou o hodně lepší romantické komedie, ale také horší.(4.11.2012)

• eraserhead666

"Počali jsme tě ve výtahu, na líbánkách. Tlačítko "Zavřít" jsem měla na čele otisknuté ještě dva dny potom." Někdo, kdo dobrovolně dělá takovou práci, jako hlavní hrdina, si od těch mafiánů zaslouží ještě větši nátěr, než dostal. Jako párkrát ten film hrozně zahlásí, až jsem se i zasmál, ale jinak je to skvělá ukázka toho, jak zkostnatělé stereotypy dokáží zničit příběh a vlastně celý film. Nejen, že je hlavní hrdina dost nesympatický, na pěst a nudný, ale scénář ho ještě nutí zamilovat se (jaksi záhadně, protože prostě nepochopíte, kdy k tomu mohlo dojít) do holky, mezi nimiž to vůbec, ale vůbec nefunguje a nejiskří. A to jen proto, aby se dodržel klasický mustr romantické komedie. To už mezi ním a tahitskou servírkou to jiskřilo mnohem, mnohem více. Chápejte, SPOILER: kdyby přehnul tu servírku, nejen, že bych mu záviděl, ale bylo by to i živější, uvěřitelnější a příjemnější. Ale ne, to se prostě musí dodržet něco, co ti dva hlavní herci ani nedokáží náznakově zahrát. Díky alespoň za Tiu (ještě pořád z vás dokáže servat trencle pouhým pohledem), Roba ("vydělávám, protože před kamerou dokážu výrazně snížit své IQ"), jeblou Menu (nikdy mi nějak zvlášť nic neříkala, ale tady je zábavná) a částečně Kathy. Jen díky nim to za něco stálo.(10.4.2015)

Tak film za veľa nestál. Vedel som, že to bude blbosť, ale čakal viac srandičiek. Kamera lecná, réžia a scénar slabé. Občas sa nevyhneme trápnym scénam.Hlavný hrdina nestál ani za fajku dymu. Za čo dácam 3*? Katharine McPhee je neuveriteľne sexi. To isté platí aj Mene Suvari, ktorá navyše hrá neuveriteľne hlúpu, ale vydarenú postavu. Šaškovanie Roba Schneidera je občas vtipné. Vinnie Jones budiž jeden z najlepších elementov filmu. Tia Carrere vyzerá dobre aj po štyridsiatke. A to, čo spraví Masha s Stephanom Tobolowskym, tom je mega. Sokopy to vidá na slabé tri hviezdy, ale nebude moc ľudí, čo sa im to bude páčiť. Ak všeobecne nepovažujete za dobré správy, že sa v nejakom filme objaví, Vinnie Jones, alebo Rob Schneider, asi vás to moc baviť nebude.(2.8.2012)

• BOURQUE

Taká nenáročná komédia na oddýchnutie a vypnutie motoru v hlave. Každopádne by to mohlo byť ešte aspoň o kúsok lepšie natočené. Na druhej strane krásna K. McPhee, coolový R. Schneider a drsný V. Jones ma pobavili. PS.: M. Suvari a T. Carrere are still hot!! Osobné hodnotenie: 69% (**) (11.5.2014)

• - Film se natáčel na O'ahu na Hawaii, v Chicagu v Illinoia a v Los Angeles. (rafix)