poster

Pod vlivem lásky (festivalový název)

 • Japonsko

  Ai no mukidaši

 • Japonsko

  愛のむきだし

 • Japonsko

  Ai no mukidashi

 • USA

  Love Exposure

Akční / Drama / Komedie / Psychologický / Romantický

Japonsko, 2008, 237 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  *****

  Dynamický čtyřhodinový epos o lásce, víře a dovednosti nepozorovaně fotit spodní prádlo kolemjdoucích žen. Dost bylo líbezných romancí, kde se outsideři nakonec poslušně zařadí do společnosti. Japonský režisér Shion Sono přichází s uhrančivou vizí perverzního světa prosvětleného nepřemožitelnou láskou._____Recenze na Rejže.cz(18.3.2009)

 • kikuka
  *****

  Asi by sa to zislo pozriet este raz, ale neviem, ci mam na to gule. Aspon zatial nie. Zacalo to trochu k zabavnej / kritickej fraske, aby to skoncilo ako mrtne cierna fraska; ako, kriza rodiny, beznej komunikacie a "normalnosti" a vobec. Malym "sebavysvetlenim" dlzky je veta z ust hlavneho hrdinu: "zamiloval som sa do jedneho dievcata a miesto toho, aby som jej to rovno povedal, hladal som ine cesty a takto to skoncilo".(3.5.2009)

 • italka63
  *****

  Čtyřhodinový emocionální masakr, který jsem zkoukla na dvě poloviny. Najdete zde snad úplně všechny lidské vlastnosti, od fanatismu církve, sexuální úchylnosti i čistou lásku. Celou třetinu filmu byla jediná doprovodná hudba Bolero od Ravela. Miluju tuhle skladbu. Předpokládám že drtivá většina zná citované pasáže z Kazatele, občas se používají i pro ateisty, kteří žasnou nad jejich čistotou. Bohužel se trefily do té doby, kdy další osoba mě drahá odešla tam někam k Duhovému mostu. Každopádně doporučuji shlédnout.(2.10.2014)

 • mat.ilda
  ****

  To aby si jeden vzal dvoudenní dovolenou k pobrání šílené stopáže a následné další tři dny na vzpamatování z kulturního šoku! Hodně ujeté, uplácané z x žánrů, se zjevným exploatačním záměrem ... Musím však říct, že mou mysl zaměstnává už čtvrtý den (sledovačka rozdělená do tří dnů) a některé záležitosti se mi hodně líbily, ačkoli způsob japonského herectví zdá se mi poněkud nešťastný... Nicméně, dynamiku první třetiny, úžasný výběr hudby, krásné záběry, ninja fotografování a dívčí deklamaci listu Korintským bych s klidem nacpala do devadesáti minut, s vynechávkou přehnaného "killbillovského" konce bez náznaku odlehčení i vtipu, a napříště by mně stačilo videové osvěžení z youtubu. Originalita se však snímku upřít nedá a čas, který jsem mu věnovala, mě určitě nemrzí.(8.7.2012)

 • Tuskík
  *****

  Po této neuvěřitelné podívané ode mě už málokterý film o lásce dostane pět hvězdiček. Na začátku jsem byl skeptický hlupák, rozhodnutý zabít 4 hodiny koukáním na hovadiny. Že to bude tak hluboký zážitek, po jehož konci si budu přát, aby to bylo dělší, číst bibli, poslouchat beethovena a přemýšlet o lásce a o životě, to jsem opravdu nečekal... Sono je génius!(27.5.2012)

 • - Původní verze filmu byla 6 hodinová, ale na přání producentů ji režisér Sion Sono musel sestříhat na 4 hodiny. (DailyDreamer)

 • - Při chvílích erekce hlavního hrdiny byl použit umělý penis. (Frajer42)

 • - Film byl natočen podle skutečných událostí. (Frajer42)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace