Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

3mates33

Milé, svieže, romantické, necítite sa trápne ako pri väčšine podobných filmov, taká pohodička. Malarkey to vystihol. ()

Mafy

Tak tento film mi absolutně nesedl. Humor zde je nic moc. Zasmál jsem se jen párkrát (tak jednou). Postavy se chovají jak kdyby vzaly vrtačku a provrtaly si mozek skrz na skrz. Jediným tahounem byla Emma Stone, která sice zde extrémně přehrávala, ale aspoň kvůli ní se na tento film dalo dívat a nevypnul jsem to v 10 minutě. ()

DoubleJo

Jednoznacne nadpriemerna a urcite vtipna teen komedia s vynikajucou Emmou Stone. Po tomto filme zacnem jej karieru sledovat urcite pozornejsie. Malo to napad, bolo to naozaj vtipne, jej "open-minded" rodicia v podani S.Tucciho a P.Clarkson boli bohovi a ich hlasky ma zabijali. A v nesposlednom rade, soundtrack bol vybrany viac nez dobre. Urcite odporucam. ()

Dashiella

Myslím, že to nie je teen komédia, ale romantická komédia odohrávajúca sa na strednej škole, pretože základ, čo to niekam ťahal a bolo to očividné už od začiatku, bol ten, že hlavná hrdinka nájde lásku svojho života. Humor ušiel, ale sorry, to si poviem aj pri rozhlasovom vysielaní nejakej estrády s Lasicom a Satinským. Emma má slušný komediálny potenciál a šablónovité postavy mladých kresťanov ma vytáčali do nepríčetnosti. ()

zly.dvojce

Pocta s noblesou kořeněná nikoli klasickou, o to však více sexy (a to je poprvé co toto slovo používám a nezní mi debilně) dívkou v rozpuku, Emmou Stone. ()

monikka87

Hm, toto má na Rotten Tomatoes 87%? Easy A ma sklamalo, nepristúpila som na jeho hru. Sľubovaná svieža a inteligentná teen komédia sa pre mňa nekonala. Jediné šťastie Easy A je Emma Stone. Ak by nebola v hlavnej úlohe táto podmanivá dievčina, myslím, že hodnotenie by bolo markantne nižšie. ()

stephano odpad!

totalni kokotina. ta herecka je mi nesympaticka, celý je to nereálny. Proč se na strední škole (kam podle lidí chodí samej 30tník) řeší sex nějaký bezcený krávy?. To se jako nemaj co učit nebo, sex je neco co v USA musí řešit celá škola? musel sem to vypnout na tuhle blbost jsem vazne moc starej. (28let) ()

curfew77

Pár docela vydařených vtipů a opravdu hodně ujetí rodiče hlavní hrdinky nezachrání fakt, že EASY A je hodinu a půl trvající reklamou na (nekonečný) sex appeal Emmy Stone. Mohu vám ovšem důvěrně sdělit, že například MNĚ to ani v nejmenším nevadilo :) A pokud vás stejně jako mě přinutí časem "děj" a "zápletka" už opravdu nahlas zívat, dejte si majzla, abyste vrátili čelist na místo dřív, než Olive zatančí ve školní tělocvičně - jinak byste totiž nemuseli pusu zavřít do Vánoc (a to píšu tento text dva týdny před Štědrým dnem!) :) 60 %. PS: No dobrá, prohlédněte si nejdřív fotogalerii k filmu a pokud ES není zrovna váš typ, vydělte procentuální hodnocení dvěma :) PS2: Přístupnost "pojďte všichni s dětmi do kina" a přitom takhle rajcovní? Chci vidět Emmu v něčem opravdu dospěláckém!:) PS3: Pouhý den poté, co jsem dosmolil tuto recenzi, naskočil tady u filmu český distribuční název. Panna nebo orel? To myslíte opravdu vážně?!? ()

vieriX

Kritiku ode mě nečekejte řeknu vám jen naprosté superlativa. Emma Stone je vyloženě božská a to nemluvím jen o tom jak krasně vypadá, ale ona je i vtipná a umí zatraceně dobře hrát. Celkově film se veze na takové pohodlné vlně rozhodně tu nejsou nechutnosti na jaké jsme zvykly z jiných komedií. A závěrem chci jen říct, že se nemůžu dočkat jak si to pustím znovu a to myslím mluví samo za sebe. ()

Bigwave

Průměrně průměrná komedie obsahující pár dobrých hlášek, praštěné rodiče, které by chtěl každý. Prostě film určený pro odpočinek. ()

petite fille

prečo musí vo filme aj outsiderka vyzerať ako femme fatale s dokonale zvlnenými vlasmi a bezchybnými krivkami? pretože americké publikum by inak do kina nešlo? ()

jafuska

ne že by to byl vyloženě špatný film, ale nelíbil se mi styl filmu, ani herečka, která hrála v tomto filmu, ne že by byla vloženě špatná, ale nějak jí tato role prostě neseděla, asi bych se na tento film znovu nepodívala, nebo spíše na něho brzy zapomenu a už nebudu vědět, o čem to vlastně bylo, což by se u filmu nemělo stávat, ()

FortKnox

Láskyplní rodiče bíle pleti, kteří mají černouška a tu nejvíce rozumnou dceru, která se snaží vymanit z neoblíbeného zaškatulkovaní na střední škole, pomáhající všem (hlavně klukům) s všedními starostmi středoškoláků. Vyloženě jednorázovka, která neurazí. ()

nikodeer

Popravdě nechápu tak vysoké a pozitivní hodnocení téhle průměrné americké komedie pro teenagery (např. 86 % na RT). Ani mi to jako komedie moc nepřišlo, párkrát jsem se pousmála, ale to bylo asi tak všechno, jinak spíš nuda. A samotný námět s tím, že ztrátu panenství řeší celá škola, mi v dnešní době připadá trochu nereálné. A vůbec mi to celé přijde jako monolog Emmy Stone, která sice hrát umí, ale lepší film z toho neudělá. ()

pajush.baraque

"Můžeme si vzájemně pomoct." je věta, která Oli rozpoutala - pokud ne peklo na zemi, tak naprosto jiný život... Z poslušné holky se stala štětka, která se "vyspala" s gayem a snad všemi divnými chlapci školy... Amanda Bynes nesnesitelná, ale to je účelem role. Mamča Olie je je snad na cracku, její hlášky, příběhy a tanečky jsou perlami v jinak celkem klasickém teen-filmu. Ovšem i na 'označenou' Oliv čeká princ na sekačce, tentokrát krasavec z Gossip Girl... Na to, že tyhle filmy nemusím jsem se docela pobavila :) ()

Swayne

Uuu... Boobies! Človek by čakal ďalšiu vymletú teenagerskú komédiu točiacu sa iba o tom kto s kým kde spal a kto sa kde trápne vystriekal a pod... ono o to v podstate aj ide, ale predsalen je tento film taký dosť lepší nadpriemer. Celkom milé prekvapenie - veľmi svižne natočené, nie nechutne oplzlé, vtipné atď. ()

drtickaa

Nakoniec to nebola až taká blbosť, ako sa v prvých 15 minútach zdalo. Zdvihne kútiky úst, miestami aj poriadne prekvapí, narážkami na teenage movie klišé nesmierne poteší a hlavne - odbúra počiatočnú nesympatiu k Emme Stone. Pravdou však je, že John Hughes je klasik, ktorému sa už nič nevyrovná. A ak môžem, odporúčam radšej Daydream Nation, ktorý hlavnou líniou mierne, ale naozaj len mierne pripomína Easy A, no je oveľa premakanejší. 60% // Po opakovanom vzhliadnutí, keď už mám za sebou kompletnú, nielen čiastočne pozretú filmografiu Johna Hughesa, musím oprávnene ísť vyššie :) 75% ()

kakyn

Pěkná, příjemná a celkem i vtipná komedie. Není to zrovna taková ta typická sprostá americká komedie a to se mi na tom líbí. I bez nich to jde a vyleze z toho takovej dobrej film na kterej se dobře kouká ... a hlavně i na Emmu Stone.. která je fakt kus ;) ()

Dámské posily...

Dámské posily...