• Matros
  ***

  Ach jo, škoda jen té zápletky ve stylu - Zamilovaný profesor s E. Murphym. Je to celkem už nudné a ničím to nedokáže zaujmout a to ani nemluvím o moralizování na konci (a hlavně každý ví, jak to celé dopadne). Když pominu toto, tak se jedná o velmi slušnou komedii se spoustou odkazů na filmovou tvorbu a várkou geek vtipů.(7.10.2009)

 • eagle-eye
  *

  Jestli čekáte něco ve stylu IT crowd, budete hluboce zklamáni, stekně jako já... Český distributor se měl radši držet originálního názvu, čili by mi tím ušetřil hodinu a půl života. Jinak oblíbený výraz "ptákovina" se pro Švihlýho Cyprijána hodí náramně. Nebýt pár úsměvných odkazů na Hvězdné války a sem tam slušný osmdesátkový flák, tak dám odpad jak vyšitej... PS: Domnívám se, že pole IT je stále neoarané a že by se nějaká komedie z tohoto prostředí natočit měla...(14.10.2009)

 • Mrkvič
  *

  Ubohost. Když je Cyprien looser, je film dost pitomý, vrší jedno stupidní klišé za druhým, ale tak trochu se na to ještě dá dívat. Když se postříká sprejem je to stupidní, stupidní a stupidní. Jak píše Kryton, stejně jako se praví ve filmu, "jednou kliknu, pak dvojklik,do koše a vysypat". Jen se to s tímhle filmem má udělat dřív než ho zkouknete.(15.11.2009)

 • merigieren
  ***

  Ajťák je ten co programuje (hry ho nudí, neboť v nich vidí jen algoritmy), dělá správce, věší si na stěny krásné dívky ve spodním prádle s tučňákem na bříšku. Tady jde o ukázkového závislého pařana, kteří močí do petlahve, aby nemuseli přerušit expování v onlinovce. Takže to vlasně není o mně :-) Díky tomu lze přehlédnout vtip na win u "meka", vlastně se snaží ze začátku ukázat jak strašným někdo může být a pak už jde spíš o romantické spojení ženy a spoka. Je to i vtipné, dokonce mi některé rozhovory připomenuly toho inda z Johny 5 (možná je to blbost, ale můj mozek to tak propojil, bůh ví proč...).(1.11.2009)

 • blackrain
  ***

  Cyprien naprosto dokonale splňuje všechna ajťácká klišé, která na světě existují a taky i ta, která ještě nebyla objevena. Námět samozřejmě vychází z legendárního Jekkyla a Hydea. Ani to tvůrci nezastírají. Víc se mi teda líbila ta figurka ajťáka. Byla mi mnohem sympatičtější, i když to byla takový roztomilý ňouma. Umělecký ředitel časopisu byl totální blb. Potěšila mě přítomnost Catherine Deneuve. Je to stále okouzlující dáma.(15.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace