• DarkDemon
  *

  Nudný příživník na zatím (možná naštěstí) dost opomíjeném IT prostředí. Opravdu nechápu to dementní klišé, že snad každý „ajťák" je zobrazován jako chcípák, šmudla, sportovní antitalent a sexuálně frustrovaný zoufalec. Zřejmě je to pro „autory" jediný způsob jak téma pojmout tak aby bylo dle nich vtipné. Tady se až tak moc snaží, že vše působí přesně naopak a těch pár pár slušných hlášek to nevytrhne. Ztráta času ...(11.11.2009)

 • merigieren
  ***

  Ajťák je ten co programuje (hry ho nudí, neboť v nich vidí jen algoritmy), dělá správce, věší si na stěny krásné dívky ve spodním prádle s tučňákem na bříšku. Tady jde o ukázkového závislého pařana, kteří močí do petlahve, aby nemuseli přerušit expování v onlinovce. Takže to vlasně není o mně :-) Díky tomu lze přehlédnout vtip na win u "meka", vlastně se snaží ze začátku ukázat jak strašným někdo může být a pak už jde spíš o romantické spojení ženy a spoka. Je to i vtipné, dokonce mi některé rozhovory připomenuly toho inda z Johny 5 (možná je to blbost, ale můj mozek to tak propojil, bůh ví proč...).(1.11.2009)

 • blackrain
  ***

  Cyprien naprosto dokonale splňuje všechna ajťácká klišé, která na světě existují a taky i ta, která ještě nebyla objevena. Námět samozřejmě vychází z legendárního Jekkyla a Hydea. Ani to tvůrci nezastírají. Víc se mi teda líbila ta figurka ajťáka. Byla mi mnohem sympatičtější, i když to byla takový roztomilý ňouma. Umělecký ředitel časopisu byl totální blb. Potěšila mě přítomnost Catherine Deneuve. Je to stále okouzlující dáma.(15.2.2018)

 • Specs
  **

  Hláška: (Dvě partičky ajťáků z konkurenčních internetových kaváren Takashi a Godzilla se navzájem urážejí.) Takashi: - "Tak co, pořád hrajete na minitelu?" Godzilla: - "Takashi, kdyby blbost měla fórum, tak budeš webmaster." Takashi: - "Já ne, ale slyšel jsem, že tvoje máma připojuje úesbéčka v pekle." Kiki: - "Na tebe kliknu, dvakrát odkliknu, hodím to do koše a vysypu." Takashi: - "Víš co seš ty? Laser disk, kterej ani neexistuje." Kiki: - "Ale ne, firewall!" Godzilla: - "Ano, můj kámoš nemá štěstí, tak zapíná firewall." Cyprien: - "Mně se víc líbil ten laser disk." (Po chvilce.) "Hej, Takashi! Řekni nám, jestli ve svém bytě máš oprávnění přijímat kabelovku nebo satelit?" Godzilla: - "Cypriene, to nemá bejt otázka. To musí bejt narážka..." Takashi: - "Cypriene, zajímal by tě neomezenej víkendovej paušál na držení huby?" partička od Takashiho: (jednohlasně) - "Game Over!" (Cyprien později pro sebe.) Cyprien: - "No jo, měl jsem mu říct, že mám celoroční předplatné, abych moh mluvit tak dlouho, jak dlouho budu chtít. Jo, měl jsem to říct."(1.2.2010)

 • Mrkvič
  *

  Ubohost. Když je Cyprien looser, je film dost pitomý, vrší jedno stupidní klišé za druhým, ale tak trochu se na to ještě dá dívat. Když se postříká sprejem je to stupidní, stupidní a stupidní. Jak píše Kryton, stejně jako se praví ve filmu, "jednou kliknu, pak dvojklik,do koše a vysypat". Jen se to s tímhle filmem má udělat dřív než ho zkouknete.(15.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace