Konečně další kvalitní pořad o hudbě (je jich totiž málo). Je dobré slyšet názory od profíků, hudebních kritiků a recenzentů, protože jedině tak se člověk může posunout dál a utvořit si hudební kvality, které by nejspíš sám od sebe nezískal. Mě, jakožto hudebníka, tenhle styl pořadu baví a probíraná témata zajímají. Člověka, který se o hudbu nijak zvlášť nestará, to asi nenadchne, ale řekl bych, že pro takové lidi to ani není. Jedinou výtkou je, že to začíná v neděli v 5:00 ráno, to je velká škoda!(31.5.2009)

Bezkonkurenčně nejlepší pořad o hudbě v čr a asi i na Slovensku. Miško a Petr byli jako moderátoři evidentně sázkou na jistotu. Vůbec nemluvě o tom, kolik kvalitních kapel jsem pouze a jen díky tomutu pořadu poznal. Uvidíš sestřih fajn koncertů, názory kritiků a nakonec samotných interpretů v podobě slušné diskuze, kde tohle dneska je ? Dokonce i reprízovat tenhle pořad mi vůbec nevadí. Je to zkrátka skvost, je to pořad, kterému už na první pohled jde opravdu o to, dívákovi (posluchačovi) něco říct. Respekt všem lidem a kapelám, co se na tomhle podílely. Jen co je fakt strašně velká škoda, že se asi nedočkáme žádného pokračování a přitom právě tohle je pořad, který by měl být poviností, která by klidně mohla trvat i 30 let. Trochu podobné jako pořad Celnice, kde šlo ale o sociální problematiku atd, zde jde o hudbu, ale koncipováno mi to případá hodně podobně, takových pořadů je zde jako šafránu, neměly by se rušit, naopak, mělo by se tučně přidávat. Snad se jednou dočkáme. Nakonec asi nejvýživnější díl byl s Buty, to byla opravdu velká šlamastika. Ale viděl jsem všechny díly a všehny díly mám moc rád. Nehledě na to, že to není vyhraněný pořad, lze vidět rapy až po alternativy nejhrubšího zrna, a to mě baví.(6.8.2014)

Vcelku nesmyslný pokus o diskusi mezi kritiky a tvůrci, hudebníci se vyjadřují hudbou, kritici slovem, dohromady ale dialog nefunguje. Navíc většina hudebních kritiků je tak neuvěřitelně hloupá, že to nemá obdoby. Na snímání vystoupení hudebníků by bylo zase lepší, kdyby byla snímána statickou kamerou z několika úhlů namísto "dynamických" zoomů, které mají patrně vytvářet "strhující" zážitek, ale místo toho jen dokážou celé vystoupení znechutit.(16.9.2010)

Když vás ten pořad baví, i když jsou tam zrovna exoti typu Znouzecnost nebo Michael's Uncle, tak už to o něčem svědčí. Fili a Kaščák (sami frontmani úspěšných kapel, Mňága a Žďorp, resp. Bez ladu a skladu) byli moderátory na svém místě, ty kecací části jsem měl v každým díle vždycky nejradši. No a Komárek (ať je mu země lehká) byl vždycky neskutečnej pozér. A Nanoru kokot. Deset let bylo akorát, i když mi takovýto pořad (podobně jako Noc s Andělem) dneska chybí.(29.1.2018)

Podľa mňa najlepšia relácia venujúca sa hudbe ako takej. Hlavne podarená dvojica moderátorov, v ktorej je ale dominatnejší Petr Fiala. A priznám sa, že časť Dementor "vs." Hypnos som si pozrel niekoľkokrát. Nie kôli kapelám. Tie si môžem pustiť kedykoľvek a ľahším spôsobom. Ale hlavne kôli nekompropisne, voči metalu zaujatému Honzovi Vedralovi a jeho pádnej argumentácií. Ale hold, metal je metal. :)(30.5.2010)