• spacylemon
  ***

  Těžko říct, opravdu zajímavých kapel se tady objevilo minimum. Co se týká Slováků a všech těch jejich karpatských dupáků, tak tam to byla občas opravdu tragédie (co to třeba měly znamenat ty Answer, to vážně nechápu) :P ... Debaty moderátorů s muzikanty, kritiků s moderátory a muzikantů s kritiky často za hranicí trapnosti. Ale opravdu stál za to ožralý Tom Komárek, zapřísáhlý "antikomerčák" Rytmus (hehe), Krajčo, vesele přiznávající, že na ježdění po klubech pro 30 lidí on sere nebo ego Abdula52 vs Bow Wave resp. Deph..... A jediné opravdové překvapení (takže taky asi jediný skutečný přínos tohohle pořadu)? Dorota Nvotová.(6.1.2010)

 • blixadovan
  ***

  Skvělý nápad postavit "proti sobě" českou a slovenskou partičku s hudebními publicisty a hudebníky samotnými. Moc nerozumím tomu, proč nemohou být koncerty vcelku a následovat diskuze, takto to postrádá potřebný tah na branku. Jinak je pořad pro mě velkým inspiračním zdrojem. Velmi často chybí hudebníkům patřičný nadhled, někteří publicisté by měli pouze psát, verbální projev bývá někdy zoufalý. Zajímavý je mnohdy kritický postoj Petra Fialy k neoriginalitě kapel, ačkoliv Mňága je symbolem strnulosti, neprogrese a plochosti, na současných koncertech vypadajících jako parodický revival sebe sama. Pořad je takovým jednookým králem mezi slepými.(14.9.2009)

 • MM_Ramone
  ***

  Známi lídri úspešných kapiel Bez Ladu a Skladu a Mňága a Žďorp, Slovák Michal Kaščák a Moravák Petr Fiala, sa podujali na moderovanie diskusnej relácie o česko-slovenskej scéne. Do každého dielu si pozvali členov dvoch hudobných skupín, niekoľko odborných kritikov, publicistov, s ktorými spoločne rozoberali témy týkajúce sa muziky. Pod taktovkou týchto dvoch sympatických pánov sa vždy rozvírila zaujímavá debata. Popri tom dostala každá z kapiel možnosť naživo zahrať v štúdiu niektoré svoje skladby. ***(13.10.2009)

 • Ivec
  *****

  Podľa mňa najlepšia relácia venujúca sa hudbe ako takej. Hlavne podarená dvojica moderátorov, v ktorej je ale dominatnejší Petr Fiala. A priznám sa, že časť Dementor "vs." Hypnos som si pozrel niekoľkokrát. Nie kôli kapelám. Tie si môžem pustiť kedykoľvek a ľahším spôsobom. Ale hlavne kôli nekompropisne, voči metalu zaujatému Honzovi Vedralovi a jeho pádnej argumentácií. Ale hold, metal je metal. :)(30.5.2010)

 • topi80
  *

  Já tlachám o muzice rád a třeba nekonečné hodiny. Ovšem před možností kafrat ve společnosti dvou nesympatických "moderátorů" a dalších, pozérů, kteří si říkají kritici, ale evidentně jim chybí vůbec nějaký přehled a schopnost rozpoznat a popsat to, co se v hudbě odehrává (o to víc si cením kritiků, kteří muzice opravdu rozumí - není jich málo, ale na ČT2 asi opravdu mluvit nebudou), si raději pokecám v hospodě nad pivem po nějakém povedeném koncertě. Zajímavou kapelu aby člověk v pořadu hledal lupou.(19.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace