Nakonec zemře

(festivalový název) (amatérský film)
  • Irsko He Dies at the End
Krátkometrážní / Horor / Thriller
Irsko, 2010, 4 min

Režie:

Damian McCarthy

Muž je večer sám doma a dělá si na počítači test, který mu má říci, jakým způsobem zemře. Počítač mu klade stále znepokojivější otázky a muž začíná stále více pochybovat o tom, že je v bytě skutečně sám. (choze)

monikka87

Nápad dobrý, napätie na 5*, ale čakala som nejaký iný koniec. Ale je pravda, že byť tam niečo straš(idel)nejšie, tak niekto pri sledovaní naozaj zinfarktuje... ()

Bigwave

No jako pěkně jsem se lekl , ikdyž je venku světlo. Jdu si vyměnit trenky. Mám bláto na hřišti. Jinak film hodnotím za čtyři hvězdy. Co dokázali narvat do 4 minut, tak aby udrželi napětí a následné vyvrcholením je fámózní. ()

George3110

Na kraťas slušne budovaná atmosféra ktorá bola lepšie vybudovaná ako u väčšiny "celovečerných" hororov poslednej doby. ()

habertek

Za pouhé 4 minuty si film vybuduje takovou atmosféru jakou by mu mohl závidět kdejaký hodinu a půl či dvě hodiny trvající bratránek...No konec je pecka:D ()

anyonecek

Parádní moment překvapení. Postavu jsem viděl dobrou sekundu a bylo to vpohodě, ale jak to zaječelo stejně sem se lekl, nějak mi asi na tu sekundu zamrznul mozek. Nemám rád tyhle lekačky :D. ()

jirin_cz

Celý film super, hlavně atmosféra by se dala krájet. Ale to vyvrcholení to shazuje. Samozřejmě jsem se lekl, i když jsem věděl, že tam něco bude. Ale prostě zasloužilo si to opravdu lepší konec, než takový "komediální". ()

ac1976 odpad!

81%? Írovi udrel Guinness na mozog a vypustil tento prd. Bez slúchadiel je to o ničom, viaceré České kraťasy sú o 2-3 triedy zábavnejšie a Selfie z pekla je v porovnaní s týmto kraťasový KLENOT! ()

Ygan

3 minutky jakžtakž stoupající napětí a na konci lekačka založená hlavně na zesíleném zvuku. Docela příjemný, nenudící kraťas (zní to vtipně, jenže už i některé 2 minutové shorty dokážou nudit!). ()

tremors

Tak takhle jsem se ještě neleknul !!! Už od začátku jsem si zapnul repráky hodně nahlas, abych slyšel to tdů, tdů (kdo viděl, pochopí co myslím), potom přišlo to pištění, tak jsem je zeslabit a potom zase pomalu zesiloval, abych slyšel tu melodii. A zesiloval a pak to přišlo, když jsem to nečekal. Jdu si vyměnit trenky. ()