Nakonec zemře

(festivalový název) (amatérský film)
  • Irsko He Dies at the End
Krátkometrážní / Horor / Thriller
Irsko, 2010, 4 min

Režie:

Damian McCarthy

Muž je večer sám doma a dělá si na počítači test, který mu má říci, jakým způsobem zemře. Počítač mu klade stále znepokojivější otázky a muž začíná stále více pochybovat o tom, že je v bytě skutečně sám. (choze)

KOZEL84

00:55 ''Vystrašila tě ta otázka?''Mě teda jo.Atmosféra úžasná a nevěřím,že se u toho jde neleknout.I když to člověk čeká.Trencle sou ale v poho;-). ()

TaanStari

Tak a teď mi řekněte, čím se tohle liší od jakékoliv flashové lekačky. Ano, atmosféra je výborná, ale nakonec opět nejde o nic jiného, než se dostat k lekačce na konci. ()

HonzyR

První setkání s McCarthym a musím říct, že tak brutální vystavění atmosféry během 4 minut jsem snad viděl poprvé! Dlouho jsem neměl, takovou husinu. Škoda jen toho závěru. Každopádně Damian je jistě nejlepší tvůrce krátkometráže a bez diskuze jeden z největších talentů. Uvidíme, co přinese v budoucnu, ale už teď se těším! __90%__ ()

Wargoo

Ako, videl som mnoho hororov, ale takúto atmosféru som už dlho nezažil... It scared shit out of me !!! 5***** 83,181% ()

Olík

Ačkoliv jsem toto krátkometrážní dílko shlédl ve skupince několika přátel s myslí mírně otupěnou silvestrovskou oslavou, dostalo se mi stoprocentní lekce z předmětu „jak polekat diváka“. Sledování o samotě, v tmavé místnosti a se sluchátky na uších rovná se zahrávat si s infarktem. ()

Ydrosten

S tím že vím co bude ( komentáře ) jsem si to pustil. Nejsem člověk co se na podobné věci dívá s rukou před očima a tak jsem se jen malinko zapřel rukama o stůl. Lekl jsem se tak že jsem poskočil i se stolem a pak jsem se lekl podruhé když začal štěkat pes kterej se lekl mě když jsem se lekl. Fujtajb to byl úlet. ()

Kirman

Zajímavá kamera a dobře zachycená atmosféra, ale nakonec to nezafungovalo a já se nelekl. Musím říct, že mi to připomnělo hororovou povídku amerického spisovatele Frederica Browna - Neohlížejte se. "Jen se posaďte a uvolněte se. Zkuste si to vychutnat - bude to totiž poslední povídka, kterou kdy přečtete. Nebo skoro poslední. Jakmile dočtete, na chvilku se zamyslíte, zkusíte si najít výmluvu, proč obejít celý dům nebo celou místnost, nebo celou kancelář, ať už to čtete kdekoliv, ale dřív nebo později budete muset vstát a jít ven. A tam na vás čekám - venku. Nebo možná ještě blíž. Možná i v téhle místnosti...." ()

Heroine

Přišla jsem na nový způsob, jak se na noční směně u počítače udržet vzhůru. Sice souhlasím, mohlo "to" být strašidelnější, ale mám dojem, že o to ani nešlo. Šlo o leknutí, jaké je někdy schopné způsobit třeba koště v šeru, nebo stín věšáku na oblečení - a v kombinaci se správným naladěním, mu to přivodilo smrt. ()

Ssoumess

Moc hezký:) Protože jsem si nejdřív přečet všechny komentáře, tak jsem byl napnutej už na začátku. Čím blíž byl konec tím mi srdce bušilo rychleji a rychleji, a pak... jsem dostal neuvěřitelnej záchvat smíchu, směju se ještě teď:)) 10/10 ()