Salazar (Andy Garcia) je umírajícím šéfem mocného Salazarova kartelu v mexické Tijuaně. Svou vládu předává svému násilnickému a nevyrovnanému zástupci Pelonovi (Esai Morales) a tím zahájí vnitřní zápas o moc a převzetí kontroly nad kartelem. Pelon postupuje proti Salazarově radě a pokouší se uzavřít dohodu s afgánskými teroristy: výměnou za heroin jim umožní přístup k americkým pašeráckým kanálům. Když se o dohodě dozví Američané, vypíšou na jeho dopadení nejvyšší cenu od časů Pabla Escobara. Do drsného a nebezpečného světa Tijuany se vydává profesionální zabiják Mark Shields (Ray Liotta), aby Pelona vystopoval a zabil. Dostihnou ho tu ale i jeho démoni a on se musí vypořádat s psychickými následky své násilnické minulosti. (oficiální text distributora)

kenny79

Akční film s hvězdným Béčkovým obsazením:D I takto bych nazval tento snímek, kde jsem se spíše nudil než bavil. Začátek byl takový zmatečný a když jsem se v tom začal orientovat byl konec. ()

route60 odpad!

Odporný hnus který ani neměl vzniknout, je až s podivem jek si tvúrci libují v kvavých scénách ale ty mnohokrát do fimu vúbec nezapadají, režisér James Cotten je magor, 0% a aji to je moc, hrají tady sice dobří herci ale to neznamená že bude film vúbec koukatelný ()

POETA.KNO

Od začátku docela zmatený příběh, ptž většinu lidí neznáte jménem, tudíž když se někdo o někom baví, tak nevíte ani pořádně o koho jde. V půli filmu jsem chtěl vypnout přehrávač, ale neudělal jsem to. Na konci jsem ani nevěděl jestli to bylo správné či nesprávné rozhodnutí... ()

pirate odpad!

Vypadal jako tv film. A tím myslím nudný tv film. Musel jsem si ho přetáčet po minutách, abych se dodíval. Půl hvězdy za tu trošku bych ale možná vymáčkl. ()

GizmoD

Aj ked otrepany ale nie zly scenar - boj v drogovom karteli v Tijuane, do ktoreho s miesa aj CIA - zopar vysluzilych americkych hercov, aj akcne sceny sa celkom dali, ale dej je strasne rozvlacny a taha sa. ()