Regatta: Kimi to ita eien (TV seriál)

• Japonsko

レガッタ

Drama / Romantický / Sportovní

Japonsko, 2006

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Seriál ze světa veslování a s milostným trojúhelníkem (nebo možná by se dalo říct čtyřúhelníkem?). Seriály a filmy, které se týkají sportu, nepatří mezi mé oblíbené, což se možná odrazilo i v hodnocení. Na druhou stranu byl tenhle svět veslařů zobrazen dost zajímavě na to, aby zaujal i člověka, kterého sport nezajímá. I tak mě samozřejmě o něco víc zaujala romantická stránka seriálu. Líbilo se mi zobrazení vztahů mezi postavami a proměna těchto vztahů. Charaktery postav byly navíc dobře vystiženy, takže tohle všechno má u mě plus. Ve výsledku však něco seriálu scházelo. Napadá mě, že možná trochu víc komický prvek? Ale je pravda, že míchat romantiku, sportovní drama a k tomu ještě komiku, to už by možná bylo moc. Pár vtipnějších scén se sice objeví, ale jinak je Regatta především drama. A možná v tom tkví ten problém - asi mám v poslední době náladu na zábavnější seriály :) Proto nechci tomuto seriálu nijak křivdit - do čtyř hvězdiček chyběl jenom kousek. ~(3,4)~(19.8.2011)