Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Wyrdas

Za Pavla Poulíčka koukatelný tříhvězdičkový pořad, u kterého člověk vypnul a jen tak čas od času zpozorněl a vykřiknul "vím!". Od té doby, co to má na starosti duo Gondíků to značně pokleslo. Ze začátku to nebylo tak zlé, ale je fakt, že každým dalším díle to bylo nudnější a nudnější (okoukanější a okoukanější). Monotónní stereotyp se snažili změnit právě až Gondíci, ale ti mi tam opravdu nesedli. ()

xladojx odpad!

Myslel jsem, že pořad, který musí urazit každého normálně uvažujícího žijícího tvora na této planetě, navíc uváděn jedním z největších omylů už i tak dost na dně potácející se bulvární NEtelvize nova, Pavlem Poulíčkem, nemůže klesnout níže. Spletl jsem se, zapomněl jsem totiž, že se v této galaxii neuvěřitelně nemožnou náhodou vyskytla neznámá forma života, která jest přezdívána Dalibor Gondík. Nejsmutnější na něm je to, že je vzdálen nejméně několik miliard světelných let od své domovské planety a asi nikdy nenajde cestu domů... ()

Speck

Poulíček byl nesympatický chlapík bez trochy šarmu. Jinak standartní televizní soutěž své doby, která se mě, tak jako většina produkce Novy, dotkla jen minimálně. ()

Radim1.

no jako malý jsem viděl pár dílů s Poulíčkem, který se určitě hodí více ke kolotoči než ke sportovnímu komentování. A viděl jsem taky jeden díl s Gondíkovými a to byla vážně hrůza. ()

carott

Jedna hvězda za zástup umaštěných a vymaštěných soutěžících a trapné moderátory. Už aspoň vím kde čerpal Troška náměty postav na svým filmy. "Tož teta, písmeno A tam nejde" "Ne? Tak A jako Alice".... ()

vZeč

Když to teď občas vidím v televizi s Poulíčkem, nemůžu se zbavit dojmu, že se do té soutěže hlásili jen samí debilové. Jinak je to obrovské GP, protože na Pavlovi je krásně vidět, jak se drží zuby nehty toho, aby těm debilům nenaznačil, jací debilové to jsou a vůbec celý koncept té soutěže je strašně srandovní a nesmyslný ()

Milda003 odpad!

Pamatuju si že jsem se na to s Pauličkem docela i rád koukal, žádná slavie to nebyla, ale šlo to, ale jak nastoupili ty dva kreténi, tak už se na to nedalo koukat vůbec.. ()

acn

Klaním se a děkuji nadpozemskému archandělovi CaryMaryFuckovi z galaxie 1024, posílám požehnání královny Nefertari z 5D společně s astrosračkama a energií na dálkovou aktivaci světelného sloupu Aleše. Po nalezení kompilací soutěže s točivým chrámem hoven uváděným sportovním šamanem Beďarem Hlavoprdelním se má inteligence stala zápornou a začal jsem věřit v existenci u s háčkem. Napínavý boj pestrobarevných kvočen, jejichž záliby tvoří zakázané pletení, vyšivání, hajaja hačiči a zaklínání kolotoče, mi způsobil prudký anální výtok energie velkého architekta umístěného ve světelných krystalech, a aby toho nebylo málo, spatřil jsem i Honzu Musila, tudíž mi bylo hned teplo a nebyla potřeba nasadit si tukozářivé sluníčkové kalhoty z domácího pletení. Destrukci jakékoliv zbytkové inteligence od soutěžící zet, žet, řízek se slovem odmež doprovodila soutěžící, která se snažila napálit Vysmátou Prdel doplněním písmenka ť jako ťulpas do slov věří/pochybují. Šamanský beďar se ale napálit nenechal a zavedl nové pravidlo "A jako Alice" aneb per tam souhlásky, samohlásky, astročakry a zmrdstvo všeho druhu, já mám bankrot děkuji. Prostě nahovno a všechno v prdeli. ()

topi80

Soutěž asi celkem zábavná pro soutěžící, pro diváka zřejmě také, i když nemohl bezprostředně vidět, kolik písmen by přinesl jeho tip. Jen tak lze vysvětlit popularitu této jednoduché hry. Vzpomínám si, jak i mě zastihla soutěž u babičky před obrazovkou, a když se měl hádat název kapely, tak jsem bez jediného zobrazeného písmenka uhodl "Laura a její tygři" :-) ()

ramislav

Jako dítě jsem tenhle pořad miloval. Pomatuju si pouze moderování s Pavlem Poulíčkem, a proto z velikých nostalgických důvodů 5 hvězdiček. ()