Svět sedmnáctileté Veroniky "Ronnie" Millerové se po rozvodu rodičů otřese v samotných základech. Ronnie zůstává s matkou v rodném New Yorku, otec se rozhodne odstěhovat do malého městečka v Georgii. Je profesionálním klavíristou a svůj nový život na venkově zasvětil snaze vytvořit umělecké dílo, které by bylo ozdobou místního kostela. Ronnie se i po třech letech od rozvodu svých rodičů cítí zraněná a podvedená, a tak se její matka rozhodne, že bude v nejlepším zájmu všech zúčastněných, když Veronika stráví léto se svým otcem. Ten se snaží znovu si vybudovat láskyplný vztah se svou dcerou, ale najít cestu k mladé rebelce není jednoduché. A tak vsadí na jedinou věc, která je spojuje, na hudbu. Během pobytu u otce se dívce dramaticky změní život - zamiluje se do Willa a dozvídá se, že otec je smrtelně nemocný... (TV Nova)

Tess.s

Prvá polovica filmu mi prišla absolútne zbytočná a dosť ma to nudilo. Naopak druhá polovica bola plná emócie. Úplne najväčšie plus tohto filmu je hudba, tá sa vydarila. Čo sa hereckých výkonov týka, nemôžem si pomôcť, ale Miley mi ako herečka príde veľmi slabá. Naopak Greg Kinnear bol dokonalý. ()

misha88

Ve svém hodnocení se bohužel nedokážu oprostit od toho, že jsem četla knižní předlohu. A zatímco v knížce byl krásně popsán a vystavěn vztah Willa a Ronnie a také znovu upevňující se a zároveň křehký vztah s jejím tátou, tohle jsem ve filmu postrádala. Na konci knížky jsem řvala jak želva. Film ve mně větší emoce nevzbudil. Vadili mi také některé odchylky od knížky, které přitom tak krásně dotvářely příběh. Herci nehrají špatně. A kdybych neznala knížku asi by se mi film líbil víc. ()

JARDAHONDA

Tento dojemný příběh o dospívání v hlavní roli s Miley Cyrus jistě osloví nejednoho diváka. Film Poslední píseń vychází z románu Nicholase Sparkse ( autora předlohy k filmům Milý Johne a Zápisník jedné lásky ) a sleduje Ronnie a jejího otce, kteří spolu už dlouho nežijí v jedné domácnosti. Otec se snaží si znovu vybudovat láskyplný vztah se svou dcerou, ale najít cestu k mladé rebelce není jednoduché. A tak vsadí na jedinou věc, která je spojuje = na hudbu. Film doprovázejí báječné bonusy, videoklip Miley Cirusové " When I Look At You ", jedinečné rozhovory s herečkou a další. I díky nim je toto dojemné a povznášející drama o rodině, prvních láskách a druhých šancích příběhem, na který se jen tak nezapomíná. ()

miruska89

tento film som si pozrela až po prečítaní knižky od Sparksa...a bolo to slušné...i keď knižka bola samozrejme bohatšia o veľa dojímavých mometov. Osobne sa mi veľmi páčil výkon Graga Kinneara a Bobbyho Colemana. K Miley som mala celkom neutrálny postoj ale nemôžem si pomôcť tie jej ksichty ma znechucujú...ona sa proste nevie tváriť pekne. Ale snahu jej musím uznať :-D takže za mňa tak 50%. ()

RebeccaLynn

Kniha Nicholase Sparkse je úžasná jako jeho všechny knihy. Když jsem ovšem sledovala toto filmové zpracování, nesmírně jsem trpěla. Scénárista měl evidentně špatný den, když příběh zpracovával, a ani herci příliš nepřesvědčili. Pokud jste četli knihu, nekažte si chuť. ()

skierka

Tento film jsem si pustila jen díky faktu, že předlohu napsal Nicholas Sparks. Upřímně jsem se bála, jak bude v hlavní roli vypadat Miley Cyrus a prvních 20 minut jsem díky jejímu připitomělému úšklebku, vážně přemýšlela, jestli by nebylo lepší film vypnout, nakonec jsem vydržela a nelituju. Příběh byl přesně podle očekávání doják, který dokáže zahrát na citlivou strunku, ale divák nemá pocit lacinosti. Naopak jsem měla pocit, že film má hloubku. Už jen třešinkou na dortu je skvělý soudtrack. ()

monikastudny

Malá Hannah Montana vyrostla do krásy a její herecký výkon je podle mě jedinečný. Film díky vyhořelému kostelu a nemoci otce hlavní hrdinky Ronnie není jen sladkou romancí kde je vše bez poskvrny. Ale samozřejmě jde o lásku, která je tak silná, že přežije všechno, ale ne tím typickým otřepaným způsobem. A v neposlední řadě samozřejmě Liam Hemsworth, který je tak krásný, že prostě Miley Cyrus musí závidět každá. Určitě všem doporučuji, protože to není klasická dávno profláknutá romantická komedie. ()

CZmaggieCZ

Tomuto filmu nechybí vtip ani kouzlo..ale jen pro náctileté a chápu, že dospělým se to zdá jako ohraný románek. Já si ovšem myslím, že právě díky vtipu a hezké myšlence má o dost navrch. ()

anousek

OMG. Větší hovadinu jsem neviděla. Neustále se opakující klišé. Dívka musí odjet k otci, kterého nesnáší ale nakonec se smíří. Rebelka, která se nakonec změní v hodné děvče a ještě se zamiluje do nejhezšího kluka, kterého nesnáší ale nakonec se z toho stane láska až dokonce života...Jak nečekané. Navíc prkený herecký výkon hlavní hrdinky. Jediný plus jsou ostatní herci. Možná bych dala více hvězdiček, kdyby hlavní hrdinku nehrála neherečka. ()

len.tilka

Dobře udělaný typický, jednodchý romantický film s dramatickou zápletkou. Když pominu fakt, že Hemsworth je na pláži s milionem krásnejch holek v plavkách a zakouká se do protivný, umolousaný a nepřístupný Miley a za den, dva už se pomalu stěhujou k sobě, no dobrý. Nemam nic proti těmhle filmovým náhodám, ale když to je až takle nepravděpodobě vybarvený, zkazí mi to náladu. Nehledě na současný stav musím říct, že Miley si to dala dost dobře (i proto, že nevyplazovala jazyk a celou dobu byla oblečená). Ten pocit, když si uvědomila, jak na Kinneara nebyla zrovna nejpříjemnější na světě sem dost sdílela s ní a úplně mě to pohltilo, až mě to úplně překvapilo. Kdo si chce zasmutnit a užít si trochu romantiky, je tenhle film pro něj. ()

Dracek003

Dávám 2 hvězdičky za to, že jsem to nevypla po prvích 10ti minutách. Jinak děj nic moc. Ale pár světlých chvilek tam bylo. Ale zas ne moc. Jako vždy mě zajímal konec, který mě zklamal. ()

Bruce0659

Nicholas Sparks má na konte niekoľko krásnych románov, tie najvýznamnejšie sú sfilmované, čo ma veľmi teší. Škoda, že na režisérsku stoličku si tento krát nesadol niekto schopnejší. Vadilo mi, že oproti knihe, vo filme chýba množstvo detailov, samozrejme film nemôže mať štyri hodiny, aby detailne zobrazil všetko podstatné, ale aspoň vzťah Steva a Ronnie mohol byť hlbší. Marcus a Blaze dostali omnoho menej priestoru a ich postavy takmer neovplyvnili dej filmu, Steve (Greg Kinnear) mal po Ronnie (Miley Cyrus) najvýznamnejšiu úlohu v tomto príbehu, avšak všetko bolo opísáne v rýchlosti a okrajovo. Nevadí, s vizuálnou stránkou som spokojný, hudba sa príjmene počúvala a pohľad na herecké obsadenie (Miley, Liam, Greg) tiež poteší. ()

kajicek27

Příběh úžasný a myslím, že Miley to zahrála celkem v normě. Momentálně si nedokážu představit kdo jiný by mohl hrát Ronni. Konec slabší povahy, jako já dožene k slzám. Krásná romantika ovšem s dobrým i smutným koncem. ()

Sejkorka

Zfilmovaného mistra romantiky Nicholas Sparkse jsem zmapoval na 80% Nejvíc se mi líbí Nejdelší jízda s Britt Roberston. Možná, kdyby ona hrála Roniie, nebylo by moje hodnocení tolik negativní. Miley Cyrus je opravdu otřesná. Filmu jsem dal 45 minut, jak tam uvízli autem v bahně, už jsem to nevydržel a vypnul. Zbytek jsem dočetl v komentářích. Mimo jiné další pokračování volného cyklu "rakovina".V tomto případě otec hlavní hrdinky. ()