Váleční ptáci

(TV film)
  • Česko Hrozba z nebes (více)

Koncem druhé světové války vede plukovník Toller skupinu pilotek na nebezpečnou misi, která má zmařit dodání tajné nepřátelské zbraně. Nad Tichým oceánem je ale zastihne smrtící bouře a havarují. Na ostrově, kde ztroskotali, musí bojovat o přežití nejen s malou posádkou japonských vojáků, ale i původními obyvateli ostrova – pravěkými ptakoještěry... (TV Prima)

Tempest

Zvláštní kombinace válečného filmu (v tomto případě spíše filmu z období 2. světové války) a sci - fi. Bohužel je to dost nepodařený patvar přípomínající spíše dort, který upekli pejsek s kočičkou. Bolení břicha sice z něj nemám, ale moc daleko od toho nejsem. Americký bombardér nouzově přistane na ostrově ovládáném Japonci, ale jak brzy zjistí, skutečnými vládci ostrova jsou obrovští prehistoričtí ptáci. Japonců už moc naživu nezbylo, takže je amíci hravě přemůžou a zavřou do dřevěného baráku. Střídavě se pak rozhodují jestli je postřílejí nebo budou vzájemně spolupracovat, což nakonec Japonci vyřeší sami. Kupodivu hlavními postavami jsou samé ženské, které tvoří posádku bombardéru a plukovník převážející na palubě bombardéru supertajný náklad, o kterém, ani kdyby mu koule řezali, nechce mluvit. Co se týče žen, tak ty vypadají jak z módního žurnálu z roku 1945, pořád upravené, děj se co děj. Všechny jsou pravděpodobně zkušené pilotky, vůbec jim totiž nedělá problémy s ovládáním japonských Zer, které pilotují jako japonští veteráni. Celkem to musím hodnotit jako pěknou blbost, úplně zbytečný film. ()

filip333 odpad!

Špatní herci, SCÉNÁŘ, triky, zkrátka vše! Asi filmové studio zažaluji, že mě připravili o 85 minut mého života!! No, stejně bych je proflákal, tak mají štěstí. ()

Sashmen13 odpad!

Tak tohle je kvalitní aušus, pilotky?!?, digitální letadla (i ve warthunderu to vypadá mnohem lépe) a ti ještěři, no potěš koště. Japonci dostali docela na rýžový kokos. Co mě mimochodem štvalo, jak ženský v armádě srali na subordinaci a klidně porušovali rozkazy, jen protože se báli umřít za vlast. Holky, na omahu s Vámi. ()

mikruu odpad!

No... Co k tomuto dílu říci... Tlupa napudrovaných vojand, po celodenním letu ještě stále naškrobené puky na kalhotách a košilích, japonští vojáci mají americké vojenské baterky... Ze stromu spadnuvší kostra se jevila, jako že tam visela dobrých dvacet let... Na "nepřátelské" základně americké vybavení, včetně náklaďáku...Obrazové efekty bych snad ani efekty nenazýval... Ztracený čas u takového filmu. ()

kvocoDH odpad!

Boze toto je tak neuveritelne vtipny brak. Scenar je akokeby ho pisali 10 rocni skolaci cez prazdniny v bunkri v lese. Seba-parodujuce herecke vykony. ()

eaglestar odpad!

Celkově strašné a navíc blbé tupky na Zerách. Nejde to brát ani jako parodující parodii. Zničit, zapálit, pochcat a nechat zrezavět všechny kopie tohodle majstrštyku. ()

ORi_SV odpad!

Opravdu dlouho jsem neviděl nic tak špatného, a to často z recese koukám na filmy Aarona Norrise v hlavních rolích s Chuckem. Musím však říci, že jsem tato ptačí válečná muka (téměř půl druhé hodiny a kupodivu střízlivý) vydržel a můžu vskutku objektivně zhodnotit tento velmi lukrativní snímek (ano, ironie). Toto je opravdu jedna z těch situací, kdy lituji faktu, že tu není možnost ještě horšího hodnocení, než je ODPAD! Tady je prostě úplně všechno špatně. Ale naprosto... A vypsat zde, co všechno to bylo, je téměř až nadlidský úkon, a to už tak věnuji hodnocení něčeho tak otřesného času až až. Film nezachránila ani jinak relativně pěkná velitelka pilotek Jamie Mann, která (ač po pár dnech ztroskotání na ostrově) vypadá po celou dobu filmu pořád "píchatelně". Nejspíš rtěnka po kapsách, protože, co kdyby... Že jo. Škoda, že je to tak mizerná herečka, která by předvedla lepší výkony rozhodně v nějakém porňáku. Avšak abych nekřivdil jen jí, otřesní herci byli úplně všichni zúčastnění, včetně vcelku známého Briana Krause, který to mohl alespoň hereckými zkušenostmi (neplést s kvalitami) nějak pozdvihnout. Nuže, nestalo se... Pokud dá někdo této sračce něco jiného než odpad, tak bez debaty potřebuje prodělat lobotomii (a nebo ji už naopak nejspíš prodělal). ()