poster

Nenávidím Den Sv. Valentýna

 • USA

  I Hate Valentine's Day

 • Slovensko

  Nenávidím Valentína

Romantický / Komedie

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • greetchen
  ****

  *** POZOR, OBSAHUJE SPOILER. *** Chtěla jsem dát tři hvězdičky, protože kvalitou filmu si to asi víc nezaslouží. Téma plitké, (strašlivě kýčovitý) konec tušíte od začátku, možná je to i zbytečně natahované. *** KONEC SPOILERU. *** Ale nakonec dávám čtyři za naprosto neuvěřitelně zdařile vyvedené postavy. Ne, to nejsou postavy, to jsou karikatury postav. Nia Vardalos především, sladce praštěná Zoe Kazan, roztomilá Rachel Dratch i dvojka květinářů. Tohle je komedie, která si dělá srandu sama ze sebe a dokáže pobavit.(24.8.2011)

 • Olík
  **

  Přežije začínající vztah této dvojice pravidlo „pět schůzek a dost“? Dvojku Nia Vardalos & John Corbett si všichni dobře pamatujeme z vynikající Mojí tlusté řecké svatby. Bohužel vše co dělalo z této komedie svěže zábavný film, ve sv. Valentýnu chybí a Nianina Režijní prvotina se zařadí do dlouhého zástupu neoriginálních romantických komedii.(2.9.2010)

 • Drunk_Queen
  odpad!

  Koukat na tohle je fakt chyba. Postavy jsou pitomé, otravné a hlavní hrdinka mečí jak koza a myslím, že by fakt zasloužila pár facek.. Vše se tu řeší velmi slepičím a postiženým způsobem a vůbec, řeší se veelmi důležité věci... Většinu dialogů jsem bohužel ani nepostřehla, kdykoliv totiž někdo otevřel pusu, slyšela jsem většinou jen blá, blá, blá... Během filmu jsem začala akorát tak zívat a myslím, že záživnější by byl i dokument o pletení svetrů. 0%(16.2.2013)

 • mysiak
  **

  Čo si budeme nahovárať...hit typu Moja Tučná Grécka Svatba sa určite nekoná..už z toho dôvodu že ten istý koncept plus znásobený typický prvkami amerických romantických komédií je hodne zlý mix..Nia Vardalos sa prvú hodinu stále len usmieva čo po čase začne liezť na nervy a John Corbett si "odohrá" svoje, čo ženám úplne stačí aby im ustál v pamäti..celkovo je tento film mixom dvoch rôznych vecí čo trestuhodne nevyšiel...(29.9.2009)

 • AGAMENON
  ***

  Nia Vardalosová měla slušný potenciál, zvláště po svém megaúspěšném průlomu s Velkou tlustou řeckou svatbou. Bophužel každý její další počin zapadal čím dál tím víc do bahna průměrnosti, neřkuli nudy, zde se evidentně snažila o svůj comeback, dokonce povolala zpět s sympaťáka Johna Corbetta. Nia si dokonce tak věřila, že si uzmula i řežisérskou sesli, což možná nebyl nejlepší nápad, její vedení není tak pevné, jak by mělo být, scénář má pár zajímavých chvil, jenže počase vše sklouzne do starých, omletých kolejí, velká škoda. PS. Bohdana Tůmu začínám velmi, ale opravdu VELMI hodně nenávidět!!(26.9.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace