Reklama

Reklama

Nenávidím den Sv. Valentýna

  • USA I Hate Valentine's Day (více)
Trailer

Majitelka malého brooklynského květinářství, Genevieve, je nenapravitelná romantička, která ovšem sama na vážné vztahy nevěří. Vyznává pravidlo pěti schůzek, nechce se totiž v lásce zklamat. Jednoho dne přichází do jejího krámku Greg Gatlin, nový majitel sousední zkrachovalé restaurace. Genevieve svou neobvyklou životní filosofií Grega zaujme, a tak ji pozve na rande. Vše probíhá podle plánu, Genevieve radí Gregovi, jak se chovat, aby bylo rande dokonalé, oba se baví, od schůzky nic nečekají. Po čtyřech úžasných rande a jedné vášnivé noci si však přestane Greg Genevieve všímat. Domníval se totiž, že společně strávená noc se počítá jako poslední, pátá schůzka, po které by se podle ženiných pravidel měli rozejít, a tak vztah ukončil. Genevieve se nemůže z rozchodu vzpamatovat, také Greg na ni stále myslí. Týdny a měsíce plynou. Na valentýnský večer však čeká Genevieve překvapení, Greg se konečně odhodlá a vyzná jí lásku. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

freddy 

všechny recenze uživatele

Už hodně dlouho se mi nestalo, že bych narazil na takhle nesympatický film. Na tomhle filmu bylo hrozné prakticky vše počínaje nesympatickými herci, kteří hráli nesympatické postavy, přes nudný děj, v němž se téměř nic nedělo, až po trapný konec, kdy se žádné překvapení nekoná a čeká nás happy end. Během filmu jsem několikrát nebyl daleko od toho, abych usnul, děj byl nudný, nezajímavý, všechny postavy byly zralé na odstřel, zkrátka jsem po delší době zase viděl film, který byl ztrátou času. Že jsem ho dokoukal až do konce, to vlastně považuji téměř za úspěch. Musím se přiznat, že mi absolutně uniká smysl vzniku tohoto filmu, přece si nikdo nemohl myslet, že s takovým scénářem a s takovými herci udělá nějakou velkou díru do světa. Osobně jsem rád, že mě zhlédnutí filmu nic nestálo a viděl jsem ho bezplatně na jedné z českých celoplošných televizních stanic, protože utratit za tohle byť jen jednu jedinou korunu, asi bych hodnotil film odpadem nebo jednou hvězdou. Nakonec jsem se rozhodl filmu udělit slabší dvě hvězdy, protože přece jen když jsem to dokázal dokoukat až do konce, tak to nebylo nejhorší, respektive mohlo to být ještě horší, takže proto nakonec ty dvě hvězdy. ()

AGAMENON 

všechny recenze uživatele

Nia Vardalosová měla slušný potenciál, zvláště po svém megaúspěšném průlomu s Velkou tlustou řeckou svatbou. Bophužel každý její další počin zapadal čím dál tím víc do bahna průměrnosti, neřkuli nudy, zde se evidentně snažila o svůj comeback, dokonce povolala zpět s sympaťáka Johna Corbetta. Nia si dokonce tak věřila, že si uzmula i řežisérskou sesli, což možná nebyl nejlepší nápad, její vedení není tak pevné, jak by mělo být, scénář má pár zajímavých chvil, jenže počase vše sklouzne do starých, omletých kolejí, velká škoda. PS. Bohdana Tůmu začínám velmi, ale opravdu VELMI hodně nenávidět!! ()

Reklama

Smok 

všechny recenze uživatele

Pôvodne som ku takejto zhovadilosti ani nemal v pláne písať komentár. Svoje rozhodnutie som však zmenil, ako výstrahu užívateľom, ktorí by chceli urobiť podobnú chybu ako ja a priniesť domov v dobrej viere svojej partnerke nejaký vydarený kúsok romantiky. Aby náhodou nedopadli ako ja, keď fľaša vína bola na stole, sviečky horeli a ako vrcholné číslo som sa vytasil s týmto kúskom. Dostal som 30 minút pohľadov spod nechápavosťou stiahnutého partnerkinho obočia, následne vzduchom obývačky preletelo zopár invektív na adresu hlavných hrdinov (musím uznať že oprávnene) a potom už som videl len zadnú časť mojej partnerky miznúcu v dverách. Hrdinsky som film stihol dopozerať, ovšem myslím, že to bola ďalšia zásadná chyba toho večera. Už aj ja nenávidím Valentýna. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Tak jsem si trochu myslela už předtím než jsem si to pustila, že to nebude stát za moc. Ale doufala jsem, že mě to třeba příjemně překvapí. Tak ne, nestalo se. Nevím co to mělo být za žánr. Nejspíš romantická komedie, ale opravdu se nepovedla. Zasmála jsem se asi dvakrát (bezdomovec a obrazy v galerii), ale zbytek opravdu nestál za řeč. Snad všechny postavy mi přišli protivné a i přesto, že to mělo jen 98 minut mi to přišlo nekonečný. Tak tohle už znovu opravdu ne. 2* ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

No nebylo to až takové peklo, kterým bych se musel prodírat, ale za koupený lístek do kina bych se neměl rád. Ještě že jsem se na to díval v letadle, kde jsem teoreticky neměl co dělat, a zázračně jsem přečkal absolutně nezáživnej začátek filmu. Film, který si můžete pouštět na nějaké párty jako pozadí a nesledovat na 100%. Jelikož se tam zas toho tak moc neděje o nic nepřijdete. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama