Reklama

Reklama

Kruanova dobrodružství

  • angličtina The Adventures of Kruan
Česko, 2023, 95 min

Předloha:

Vlastislav Toman (komiks)

Scénář:

Robert Geisler

Obsahy(1)

Filmová adaptace legendárního českého komiksu. Příběhy z časopisu ABC Příhody Malého boha, Příchod bohů, Kruanova dobrodružství, Kruanova cesta, Kruan a bohyně a Kruan a pozemšťané ožijí v celovečerním filmu, který vznikne spolu s 26dílným TV seriálem. (oficiální text distributora)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Dadel

No my ne.;-) To musí udělati ten, kdo má oprávnění, nebo jak se tomu tady nadává.:)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak se tak koukam na filmografii Vaculikove a tohle je jeji dalsi film po Vysehradu. Chudina. :))) Byti spojovan s takovymto realne nerealnym projektem. 

Martin.Proko

Martin.Proko (hodnocení, recenze)

V souvislosti s nedávnou informaci o dalším proběhlém spudu nebylo by to dobré označit jako neexistující / neuskutečněny projekt stejně jako ostatní vybájené projekty?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ivoman

Ivoman (hodnocení, recenze)

choze

Kaskadéři jsou stejní tragédi. Stejně jako tady čekali na svůj trailer miliony a ono nic, takže další hovna co vypadnuli z hoven. Jen prospěcháři, co chtěli ojebat všechny o desítky milionů a nakonec z toho nic nebylo.

na příspěvěk reagoval starpep

choze

choze (hodnocení, recenze)

Ivoman

Kdybys ho viděl, tak by ti to jen těžko připadalo jako spot. Byl to normálně vyprávěný pilotní díl pro webseriál, jak byli Kaskadéři  původně zamýšlení. Až později projevila zájem ČT a začalo se to řešit jako televizní seriál, co by měl 25minutové díly. 

na příspěvěk reagoval Ivoman

JamesSi

JamesSi (hodnocení, recenze)

Fox.Mulder21

Tahle upoutávka, ale nesouvisí s Krejčího filmem. S Krejčího filmem souvisí jen příšerná minutu a půl dlouhá greenscreenová upoutávka na youtube. Vůbec netuším odkaď se podělo tohle. Má někdo další info.

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Ivoman

Nejde srovnávat seriál na Startovači a Krejčího "výdělečnou" činnost čerpání dotací z různých fondů včetně toho ministerského na neexistující filmy, které ani nikdy nevzniknou. 

Fox.Mulder21

Fox.Mulder21 (hodnocení, recenze)

Ivoman

Ale ne! Tady už mi to někdo našel... http://www.xabc.cz/zahada-zlute-planety Tohle je paráda! Mě nepřestane fascinovat, jak se sbíraj peníze díky téhle upoutávce, co postuješ ty, a pak někdo, někde vytvoří něco tak fantastickýho, jako je to blahopřání. Ono se snad ani neví, kdo to udělal. Ale je to skvělý...

na příspěvěk reagoval JamesSi

Fox.Mulder21

Fox.Mulder21 (hodnocení, recenze)

Hele lidi, nedá se někde najít to fan video pro Tomana s malým bohem? To bylo fakt pěkný, ale nemůžu se ho dopátrat...

na příspěvěk reagoval Ivoman

starpep

starpep (hodnocení, recenze)

Komentář pana V. Tomana k té pochybné soutěži z července:

"Výše uvedená zpráva o soutěži nebyla předem projednána s Vlastislavem Tomanem a o vyhlášení akce nebyl Tomášem Krejčím informován! Autor komiksů V. Toman se proto ohrazuje proti zneužití jeho jména! Sledujte diskuzi na FB Vlastislava Tomana a buďte v obraze. Děkuji! V.T."

starpep

starpep (hodnocení, recenze)

Ono je to spíš minividejko k narozeninám, ale možná i takovej pre-teaser by se dalo říct :D

Uživatel starpep smazal svůj příspěvek.

starpep

starpep (hodnocení, recenze)

Tak Krejčí režírovat nebude. Psal totiž na FB:

"Pratele komiksu o Kruanovi,

rozhodli jsme se uvolnit prava ke zfilmovani, neb se nam jiz delsi dobu nedari pokryt kompletni rozpocet na realizaci nasi vize filmu. A tak jsme se rozhodli nabidnout moznost zfilmovat Kruana i dalsim adeptum, kteri by o takovou moznost meli zajem.
V pripade, ze vas tato nabidka zajima, napiste nam do komentaru nebo do zpravy ... krome prav ke komiksu muzeme dat k dispozici i prava na filmovy scenar ... je tu mezi vami nekdo tak zapaleny pro filmovou adaptaci Kruana, jako jsme my? Dejte vedet. Tomas Krejci a Vlastislav Toman"

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Reklama

Reklama