Polojasno

• USA Partly Cloudy
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2009, 6 min

Každý ví, že děti nosí čápi, ale odkud je berou? Odpověď se nachází ve stratosféře, kde oblační lidé tvoří děti z mraků a oživují je. Gus, osamělý a nestálý šedý oblak, je mistrem ve vytváření „nebezpečných“ dětí. Malí krokodýli, ježury, beránci a další – Gusova milovaná stvoření jsou umělecká díla, ale jeho věrný doručovací čáp Peck si s nimi užije své. Gusova stvoření jsou stále „problémovější“ a Peckova práce je tak stále těžší a těžší. Jak si jen dokáže poradit současně se svým nebezpečným nákladem i se vznětlivou náladou svého přítele? (HBO Europe)

Andresito

Dokonalé spojení Disneyho a Pixaru. Lehká infaltilnost, roztomilost a čirá radost prvního jmenovaného plus skvělé nápady toho druhého, rovná se výborný výsledek, aneb žraloci, krokodýli a dikobrazi taky musejí mít mladé. 90% ()

Saur.us

Takže děti, hezký roztomilý zvířátka a hodný děti jsou z bílejch oblaků a hnusný agresivní zvířátka a parchanti z těch černejch. Dobrou noc ()

Mildasb

Zajímavý nápad, vtipné i dojemné pasáže a příjemná stylizace...Pixar opět ukázal, že kraťasy zvládá skvěle... ()

gumbo

Skvělý kraťas uváděný jako předfilm filmu Up. co více dodat? Shlédněte a budete se královsky bavit :) 90% ()

fisikk

Nebudu tvrdit, že mi rodiče taky neříkali, že mě přinesl čáp, ale že nosí i mláďata zvířat, to se nějak zapomněli zmínit. :-) ()

guri

Pixarovske animaky su takmer bezchybne. Plati to rovnako o celovecernych i kratkych filmoch. Je az neuveritelne, kolko fantazie a napadov ludia z Pixaru maju. Partly Cloudy jednoznacne patri medzi najoriginalnejsie a najlepsie. Uplne jasnych 5 hviezd. ()

Blaogranas

Krásná animace, krásný příběh ... tomu říkám friendship! Jenom by mě zajímalo, jestli se stejným způsobem "rodí" také malí čápové ;-) ()