Zítra snad bude líp

• USA Every Day

Komedie o newyorském páru středního věku (Liev Schreiber, Helen Huntová), jenž prochází milostnou krizí.  Ned (Liev Schreiber) se potýká s krizí středního věku. Pracuje jako scénárista na jedné šokující polo-pornografické televizní show, což ho ani trochu neuspokojuje. Jeho patnáctiletý syn mu právě oznámil, že je gay a druhý, jedenáctiletý má pro změnu téměř ze všeho strach. Jeho žena Jeannie (Helen Huntová) nastěhuje k nim domů do New Yorku svého nemocného a zahořklého otce (Brian Dennehy) z Detroitu, čímž atmosféra v jejich již tak napjatém vztahu ještě více zhoustne. A navíc Neda začne svádět jeho sexy kolegyně... (oficiální text distributora)

jiri.twist

Ano. Film o realitě žití. Pro mě zajímavý a nadprůměrný film, který jsem si vychutnal s českým dabingem, stavějící na slušných hereckých výkonech nejen Lieva a Helen. Čekal jsem americký láskybolný cukrkandl s naivní zápletkou, ale tentokrát to bylo jinak! NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝ ŽIVOT ... 6879 ()

E lan

Tak nějak jsem netušil kam tenhle příběh chce směřovat, ale postupem času se mi začal tenhle neobyčejně obyčejný příběh líbit. Navíc umírněně nevýrazné výkony přesně sedly k tomuto scénáři. Prostě dobrej film... ()

jafuska

klasické rodinné trable jeden syn je gay, druhý hraje na housle, do toho všeho se přistěhuje starý otec který je zarputily, nemá rád lidi, sice vše do sebe nějak zapadalo, ale už od začátku film ztrácí dech, a pak film plyne velmi pomalu, a vlastně je to jen průměrný film, který prostě ničím nic moc nenadchne, bohužel. ()

MaxForValue

Syn je gay, starý otec zomiera, otec prechádza mužskou menopauzou, jeho žena plače, trpí a utiera a divák pri tom neveriacky krúti hlavou. Toto sa skutočne niekde deje? Príbeh "zo života" má od života poriadne ďaleko a v polohách, kde by o živote mohol byť (vzťah starý otec/jeho dcéra) zúfalo zlyháva. Slabé 3*. ()

Gtados

Pěkné, velice pěkné...Silný příběh, který se může stát vlastně každému...Je to příběh ze života, u kterého jsem se ani minutu nenudil...Herecké výkony pěkný nadprůměr včetně dětských...80 %. ()

rigby

Na jedné straně několik skandálních témat: gayové, stáří, pornoprůmysl, nevěra, drogy. Na druhé straně nenápadité, nudné a televizní zpracování. Celé je to určeno snad jen k dobrému usínání. ()

burton-ka

Nejzajímavější na celém filmu je to, že čím je Helen Hunt starší, tím je krásnější... možná až mě bude jednou 40 a kouknu na ten film znova, budu vědět proč se takové filmy o "bežném dni" americké rodiny točí... ()

FandaF

Tohle rozhodně není komedie! Ani ne drama. Raději bych tento příběh neškatulkoval. Je to takové smutnější nakouknutí do problémů, starostí a vztahů "skoro obyčejné" rodinky. ()

girasollle

Námět má rozhodně silný potenciál, ale v jeho zpracování vlastně ani nevím co mě nadchlo a nenadchlo. Zkrátka nic moc. ()

Dr.dogous

Kolegyně mu byla proti jeho vůli ":-). Takže ahoj. O svodech, které čekají na čtyřicátníka, který pracuje s atraktivní kolegyni. 60%. ()

kacudzde

Silný příběh ze života obyčejné rodiny - krize středního věku, problémy s potomky a péče o nemocného otce. Skvělé herecké obsazení a výkony ( Schreiber, Hunt, Dennehy ). ()

P@\/EL

Dobré drama, které nabídne poměrně zajímavý, vydařeně zpracovaný příběh. Setkáváme se s několika lidskými osudy, které se vzájemně proplétají. Nechybí zde otec praující jako porno scénárista, protivný a nemohoucí děda, či přihřátý synek, což dohromady utváří slušnou zplácaninu, na kterou se ovšem dá dost dobře dívat. ()

chivas_egal

komorní vztahovka inter/intra generační, v rodině i v práci. Děj je kořeněný tragédií v historii rodiny, která, jak jinak, zasahuje celý život účastníků a ovlivňuje jejich vzájemný vztah. Jsem cílovka, tedy se film skvěle trefuje do toho, co je mi povědomé a připadá mi zábavné, jak se s různými situacemi postavy vypořádávají. Vlastně, někde to není ani tak zábavné, jako spíš emotivní. Tím, že je to civilně, a uvěřitelně zahrané, (hlavní postavy zaslouží všechny hvězdy), se to podle mne může líbit širokému publiku. Jedna rada- jestli jste utahaní, a chcete něco na líné nedělní odpoledne, tak tohle není nejvhodnější film, chce to ochotu se do něj ponořit. ()