Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

S.v.T

Újezdový čtvrthodinový "horor", který ve své směšnosti, zvrácenosti a extrémnosti skrývá méně směšnou pointu... Snad ti dřevorubci nemuseli být až takoví, ale jinak nemám co vytknout, parádní věc :D ()

Hrobař

Den před Vánocemi, když zdobím stromeček na tohle kápnu. Teď budu mít problémy s chozením na záchod kolem toho zasranýho parchanta. Kvalitka každým coulem, pravý hnusný dřevorubci, pozmrděný obyčejný lidi a nekorektní gore na všem co má něco společného s lidskou rasou. Tohle mi fakt sedlo ()

Miroslav.Zac

A přesně kvůli tomu máme doma umělý stromek... jinak, tohle byla fakt šílenost a celý štáb si natáčení určitě dost užil.  Účinná reklama na zbytečný západní konzum. ()

Sadova302b50

Vánoční kraťas aneb pomsta je sladká (zde pořádně krvavá). Nápad zajímavý, stejně tak stromová mluva, první část poněkud rozvleklá a řádění náramně brutální (viz kojenec), které neváhá semlít i domácího mazlíčka. V rámci žánru stojí film nad průměrem. Velmi silné 3* . ()