Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

MrPierc

Jestli tohle někdy budou dávat v TV, tak jedině ve dvě ráno, protože lid by toto nerozdýchal a dopisy o nevkusu a ubohosti by se jen kupily v pobočkách televizních stanic. Jenže z pohledu stromů je to pravda, kupte si umělý strom a netrhejte kytky vy hovada !!! ()

Mefistofelle

Když už byly ty Vánoce, pustila jsem si tento krátkometrážní horůrek. A možná z toho udělám svou vánoční tradici, protože se jedná o kvalitní směs vtipu, bizáru a trochy toho béčkového masakru, který je navíc po trikové stránce nebývale dobře zvládnutý. ()

Amroth666

Na vánoční stromy, které zde oplácí stejnou mincí lidem se prostě zapomenout nedá. ____ A já ty stromy chápu! ____ ()

dubinak

Absolutně výborná, divoká, bizarní a černohumorová jízda, která nepoleví, nezastaví. Bylo to super vtipné už od prvních pár vteřin a u poslední scény jsem se trhala smíchem. Bláznivá, zdánlivě nerealizovatelná myšlenka se ve finále vytáhla až na úplnou špičku a Eisener zaslouženě dostal oprávněné ocenění, protože natočit takhle praštěný příběh a sklidit tak velký úspěch, to chce potlesk. Škoda, že jsem to neobjevila už dřív. ()

destroy83

Perfektní vánoční kraťas, na jehož začátku diváka navnadí známá Ortolaniho hudba použitá v Cannibal Holocaust. Příběh je prostý. Vánoční stromky, na kterých lidé posedlí vánocemi páchají každoroční zvěrstva, se rozhodnou pomstít a při předávání dárků to všem pořádně osladí. Po filmařské stránce je snímek absolutní lahůdkou - bezchybná kamera a vkusný střih umožní divákovi nerušený zážitek, zejména pak v delikatesních gore detailech, za které by se nemusel stydět ani Lucio Fulci. Smrková špička pronikající okem se opravdu vyvedla. Stopáž je naprosto optimální a finální apokalypsa v ulicích je prostě nářez. S přehledem bych si dovedl představit na toto téma celovečerák, dávám plný počet. ()

Ice123

Dokonalá pomsta vánočních stromečků... Oproti dvouminutovému Hobo with a Shotgun se Eisener o hodně zlepšil a tento 16ti minutový snímek se se vztyčenou hlavou může řadit mezi horní béčkové vánoční hororové snímky ;) ()

okkac

Když se vánoční stromky naštvou a hodlají nám oplatit to, co na nich pácháme my, bude z toho brutální masakr, kde se nebere slitování i nad dětmi. Já mám naštěstí umělý, ale na chatě si na živý stromek budu dávat bacha. ()

alchac

Jak zde již jeden nejmenovaný poživatel velmi výstižně napsal, je to zvrhlé, úchylné, brutální, šílené a neuvěřitelně bizarní. Muhehehehe... ()

Sfinkter

Vynikající krátkometrážní vánoční splatter. Už úvodní melodie z Kanibalů dává vědět, že si režisér dá práci s detaily a taky že ano. Pomsta za každoroční kácení kvůli zimní tradici je krutá a zasloužená. ()

ivan_drago

Povedená jednohubka s originálním námětem a výtečnou stylizací, která je ve své podstatě parádní satirou na všeobjímající pohodu a takový ten pocit "musíme na sebe býti hodní o vánocích..." Závěrečný masakr si nezadá s kdejakým zombie filmem a dokonale navozuje atmosféru apokalypsy, způsobenou zoufalými vánočními stromky.... ()

Javad

< Pomsta krvilačných stromčekov > Vianoce - sviatky radosti a pokoja, ľudia si kupujú navzájom darčeky a vo veľkom vysekávajú stromčeky, aby ich nakoniec po niekoľkých dňoch zahodili do popolnice alebo pred barak. Tento kraťas vám ukáže čo si o tom celom myslia chúdence vianočné stromčeky a ako by to riešili :) ()

drackula

Týmto kraťasom sme končili vianočný X-mas horor maratón a bola to bodka ako remeň! Zábavné, krvavé a brutálne. Čo viac si želať? Jedine umelé stromčeky :D 70% ()

VooDoom

Zakomponovat do Avatara a bude z toho opravdu velký eko film :D ....Osobně se mi to moc nelíbí, nevím, jestli je lepší ta zasraná americká vánoční nálada, nebo ten masakr na konci...Jako komedie ano, ale jako horror, nevím, nevím. ()

giovanni3

Splatter je zajímavý druh horroru, který mne velmi baví již od doby legendárního filmu Branidead. A zde jsrm tedy čekal pořádnou porci krve a zábavy. Výsledek je takový, že z 16 minut trvá film 14. Z nich 10 minut je takové nic extra "intro" nastiňující pocity stromků a jen zbylé 4 minuty jsou výživným splatterem. Tudíž dějově nic převratného, herecké výkony slabé a nápaditost tu taky moc není (až na zabití páru a jejich pusu). Pouze 3z5. ()

Forsberg11

Wow. Krátke, nadupané, krvavé, hrôzostrašné, bláznivé. Proste gore-parody ako má byť. Miestami je to fakt kruté, slabšie povahy ruky preč... ()