Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

HonzyR

A mě jich bylo na začátku tak líto. Na konci už o něco méně. Nápis "Pomsta je sladká" v posledních 6 minutách filmů neuvěřitelně svítí a bliká a mě to tak nějak ani nevadilo (proboha, asi jsem úchyl). Solidní gore horor, kterým si zpříjemnit blízké vánoční svátky :)) A teď ta morální otázka: "Nejsme vážně přece jen trochu krutí?" 60% ___K vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=kicdSI_-XpE ___ ()

drankeryth

Skvely kratky film o osude ihlicnatych stromcekoch:) Zaciatok filmu sa zameral na blaznivych chlapoch, ktori sa vrhli na stromceky v lese a zacali ich rubat. Dobri blazni ako aj v tom mestecku, kde sa dej vyvijal dalej. Pripadali mi, akoby mali podrazdene nervy. Nakoniec stromcekom praskli nervy a zacali krvavym masakrom na obyvateloch mestecka. To bola radost sledovat, ako surovo a bez stipky citu likvidovali ludi. Detailne zabery konarikov, ako sa vpichuju do oci a vyliezaju von cez druhe oko, dalej hviezdica na vrcholu stromceka, ktora sa za okamih ocitla v krku chlapika davaju dobry priklad, ze zo stromcekami sa musi zaobchadzat len v rukavickach:) Zaverecne finale vyvrcholilo zamliazdenim babatka jednym stromcekom, tak to uz bolo fakt pre lepsi zaludok. Celkovy dojem z tohoto kratasu je z mojej strany kladny a preto si zasluzi len to najvyssie hodnotenie odo mna:) ()

foundation

Výborné v posledných štyroch minútach. Škoda že to pred tým trvalo tak dlho. Plusové body za to decko na konci. Mínusové za tu mačku. Na mačky mi nikto šahať nebude. ()

PEZ

Vtipný kraťas, pri ktorom sa človek dokonca aj zamyslí - koľko stromov zbytočne každý rok "zarve" kvôli vianociam? Bod navyše za masakrálnosť. :) ()

Wyrdas

Naprosto dokonalý film. První část je brutální ŘEŽBA a ta druhá brutální KRVÁK. Konečně někde umírají lidé všech barev, vyznání i věku bez rozdílu! Navíc ty perfektní grimasy a gesta při kácení... málokdy se podaří, abych se u filmu upřímně pobavil i znechutil zároveň. Perfektní dílko. ()

Marmeliska

I když nejsem milovnice gore nechutností, tak Treevenge je naprosto originální, takže tu nechutnou stránku odkládám na druhé místo. Koho napadne udělat menší válku mezi vánoční stromky a lidmi. Samozřejmě jsem fandila těm zeleným chudáčkům. Vtipné, hezky natočené a nakonec jsem i ty nechuťárny přežila. ()

Kiki-Jiki

Dobrý nápad, ale zpracování mohlo být lepší. Každopádně je tahle hororová komedie vítaným zpestřením Vánoc plných televizních pohádek, u kterých se často špatně poznává, jestli dávají tu samou, co loni, nebo je ta nová jen strašně podobná. Ke zhlédnutí online v HD na Vimeu. ()

BrianStorker odpad!

Trapné, kýčovité, primitivní... A komu se tohle líbí, je mi ho líto. Jak zde v komentáři někdo napsal "zašlápnutí batolete stromem nemělo chybu" - co si o takovém člověku myslet? Hnus... ()

Smerfetka88

Nejděsivější krátkometrážní horor, co jsem kdy viděla! Zvuky těch stromků, mrtvá kočka, všude krev....Zas trochu jiné pojetí vánočních "pohádek". ()

Shanen29

Viděl jsem hodně,ale tato Kanadská flákota mě dostala ve všech směrech.Mám umělý stromek,takže se mě nic nestane. ()

V4nd4l

Nádherná ukázka jak se dá stlačit celý příběh do necelých 17ti minut a ještě tam vecpat typické hororvé scény (nepříliš sterilně provedená amputace končetiny, krev kapající odkudsi shora) a odkazy na známé horory. Taky herecké výkony jsou opravdu na úrovni (hlavně pošahaný prodavač stromků). ()

Cechyno4

Jaký jiný horor si na vánoce pustit ?! Přečetl jsem si námět a čekal jsem bídu. Ovšem já se bavil a dostali mě i neskutečné záběry, které jsem jak si v tomto filmu nečekal. Lidské bulvy bylo něco. Ale scéna s dítětem mě už opravdu dostala. Zajímavý námět a jelikož film trvá jen 16 minut je to opravdu dobře koukatelné. Letos po dlouhé době máme živý stromek, i když nevím jestli to byla dobrá volba ;) ()