poster

Nora Roberts: V pravé poledne (TV film)

 • USA

  High Noon

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Na pravé poludnie

Drama / Krimi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Peter Markle

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

Terri Kopp

Kamera:

Joel Ransom

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Michael Ruscio

Scénografie:

Eric Fraser, Myron Hyrak
(další profese)
 • Lovely.Bones
  ***

  Tenhle kousek je hodně rozdílný od ostatních Nora Roberts filmů. Láska je odstrkávána a hlavní dráhu řídí akce. A ono to funguje! Sice jiným způsobem, než její klasické romaňtárny, ale funguje. Hlavní postava také není tak hezká, jako v jiných kusech, ale zato ji hraje o trochu lepší herečka a i ostatní postavy hrají podstatně lepší herci (např. Olivia Cheng). Fanouškům ostatních Nora Roberts se možná nebude líbit ;-)(28.12.2014)

 • Autogram
  ***

  Nie je to len čisto romantický slaďák, aj keď plagát nič iné nenaznačuje. Vyvinie sa v tom aj celkom jednoduchá kriminálka s napínavými momentami, keďže sympatická a pohľadná policajtka vyjednáva pri únosoch rukojemníkov. Práve tie momenty stoja za povšimnutie.(18.5.2013)

 • rikitiki
  *

  Hodně nepovedená variace na Nebezpečnou rychlost. Bez autobusu a zajímavých herců. Je určená spíš pro ženy, takže hlavní hrdinka je modelka typu sympatické děvče od vedle. A skončí to samozřejmě totální červenou knihovnou. /2. 12. 12./(2.12.2012)

 • Hafran
  ***

  Průměrná krimi, zhlédnutá v TV. Nic extra to není, ale přece jenom je příběh dost zamotaný a není prvoplánovaná, takže člověk u toho musí přemýšlet. A pořád lepší kdyby se TV dávalo tohle a ne Obchoďák. :)(3.12.2012)

 • paascha
  *

  Místním vkládačům bych doporučil více vlastní invence a ne jen slepě vytuplé kopírování blábolů z IMDB. Mysteriozní na této kriminálce je jen tajemství, kdo to posral nejvíc, jinak nic. Jde o průměrnou kriminálku s trapnou zápletkou, pohlednou fízlačkou a mladým, krásným, hodným, milým, příjemným, sympatickým boháčem, který se do ní zamiluje a na rukou ji nosí. Nechápu, proč se běloch tahá s tlustejma negryněma, ledaže by to byl podobný choroš, jako Jackson a část svého jmění dal za vybělení. Dějové zápletky byly poměrně hloupé, trapně naivní padouch č. 1 byl jen hloupý násilník, padouch č. 2 byl debiil, který se mstil za prý zaviněnou smrt své barevné milé, hnus, fuj tajbl!(9.3.2010)