Reklama

Reklama

Victor Davis: Cesta na vrchol

(TV film)
  • Kanada Victor (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Olympijský vítěz a světový šampión v plavání Victor Davis pocházel z města Guelph v kanadském Ontariu. Jezera blízko domu, kde bydlel, ho přímo volala. Jako dvanáctiletý už byl členem dorosteneckého plaveckého týmu Guelph Marlin Aquatic Club. Neustále se zlepšoval a jeho cílem nebylo jenom překonat ostatní, ale především sám sebe. Na letních olympijských hrách v Los Angeles v Kalifornii v roce 1984 získal stříbrnou medaili v závodě na 100 metrů prsa, poté zlatou medaili na 200 metrů prsa, čímž vytvořil další světový rekord. Davis byl třikrát jmenován Kanadským sportovcem roku a kanadská vláda mu udělila Řád Kanady. Osud mu však nedopřál dlouho se těšit z toho, co dokázal… (TV JOJ)

(více)

Recenze (2)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Další nezajímavý životopis. 1) Schwarzeneggerův mladší klon 38letý Mark Lutz předvádí osvalené tělo a neohrabané herectví. 2) Přihoďme přihlouplé dialogy a je uvařeno. 3) Různé časové roviny mě mátly. ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Život z hora dolů a obráceně, zajímavé ale špatně vynaložené na obrazovky. Jiný režisér a jiní herci a z tohohle námětu by se dalo vyždímat skvělé životopisné drama. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama