Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp

(amatérský film)
Krátkometrážní / Akční / Horor / Komedie
Česko, 2007, 8 min

Hluboko v lesích musí profesionální zabiják spolu se dvěma roztleskávačkami odrazit invazi vražedných nafukovacích pannen a zjistit, co se to kurva děje. Dřív než vystřílejí všechny náboje. (oficiální text distributora)

zdepapepa

Na tu malou stopáž tam toho tvůrci mohli nacpat více. Zejména snaha o rozehrání pseudopříběhu značně zabíjí jakoukoliv vůli dál sledovat film, nemluvě o tom, že občas nám režisér klade scény a postavy nijak nesouvisející s přechozími událostmi. Až ke konci se rozjede ta správná akce přitažená za vlasy, za koule i za nafukovací Andulu. Zejména je tedy nutno pochválit kvalitní hudbu a škrtící Andulu. A taky za to, že je to dostupné na YT, pochopitelně. ()

Rosana

Amatérským filmům dávám 5*, tomuto filmu je dát ale fakt nemůžu. Předpokládám, že film byl záměrně natočen, aby hlášky z filmu mohly kolovat jako fórky v hospodách, ale možná ani to nevyšlo. ()

Popluh

Zpracování bídné i na amatérské poměry, počet wtf? momentů odpovídající spíš celovečerní stopáži a neskutečné herecké výkony které jsou béčkové i na béčkový film (s Megan Fox). Alespoň že ty "macho" hlášky byly sem tam rozsekávající. ()

Naslund

Na nulovej rozpočet celkem slušné. Kamera působivá, hudba tam hezky sedí, dramatičnost skoro funguje... jen zvukaře a režiséra by to chtělo vystřídat. Takovej Svěrák by s tím udělal pěkné kousky. Nejlepší byla hláška: "Vykuř tohle!" ()

Attta

Béčko bež jakékoli známky herectví a pořádného střihu! Jediný dobrý moment je, když mladá slečna ukáže poprsí a druhý pochvala za apartní béčkovou hudbu! ()

zette

Tak mrdaci panna jako zabijak, to tady snad jeste nebylo:-). Davam bod! Jinak katastrofalni herecke vykony, horsi jsem jeste asi nevidel. Pribeh take o nicem, kozy dobry a na pobaveni taky. ()

maxxxim

Tak toto si nedovolím hodnotiť ani náhodou, to prenechám odborníkom disponujúcim aprobáciou z dospelej psychiatrie. ()

Avathar

Ak by to Blažek zaklincoval nejakým výraznejším záverom, išiel by som s hodnotením pokojne vyššie. Je to uletené, je to absurdné a to ja mám rád. ()

Pethack

Zabiják se šroubovákem, invaze nafukovacích panen, kyborgizace na ponku - to nejsou nápady za které by se nedaly dát hvězdičky a které by se nedaly použít v dobré parodii. Proč se mi to ale v CC:FiHMC zdálo spíš trapné než směšné? ()

martinez.

Nevím, ale oproti ostatním mi to nepřišlo až tak hrozné, spíš naopak, docela dobře jsem se pobavil a autor mě překvapil i několika náročnějšími efekty. __ Co zaujme jako první? Ne, prsa jsou až potom. Jako první se mi líbily úvodní titulky. Pak přijdou na řadu poměrně dobře tvarované prsa. Dobrá je i hudba, naprosto komický obličej násilnice a jedna zrychlovačka, střelba z toho samopalu a body získává i kameraman za několik záběrů. __ Bohužel obsah je slabý a dialogy někdy extrémně přiblbé, to už nejde tolerovat. ()

dopita

Bere se to nějak moc vážně. Nuda a trapas. A když už náhodou ne, tak jsem z toho měl prdel. Nějak nevim, co tim chtěl básník říci. ()

Hanys_

Šílenost, kterou absolutně nechápu...Tady si asi pár lidí splnilo svůj sen a natáčení tak mohla být solidní prča, ale při objektivním hodnocení je tohle jen kousek nad odpadem... Ale budiž tohle dílko zapomenuto. Komiks Třída smrti a hlavně Casa Carnivora ukazují autorovy schopnosti... ()

bomber3 odpad!

V celém "filmu" není jediná dobrá scéna, snad až na jednu :-). Uznávám, že není lehké natočit dobrý film bez finančních prostředků, štábu a talentu, ale přesto to tvůrce neopravňuje k stvoření takovéhle srágory. ()

merigieren

Zkomprimovat 7,5 minuty na 156 mega aby obraz vypadal v některých místech nekoukatelně, tomu já říkám umění. (s proužky přez obraz jsem se smířil). Díky délce stahování, bylo hodně času na opakované hledání kravin. První záběr se šroubovákem je dost dobrej, jen tam chybí trocha krve na špičce. Jaký smysl vůbec ta scénka měla ? Dvě pohledné dívky z toho jedna ukazující své vnady by mohly odpoutat mou pozornost natolik, že bych přehlídl trapas s autem. Ono totiž nikdy neprojede před ně, tudíž nemá smysl ukazovat v dalším záběru jak couve. Na poprvé se mi nepovedlo děšifrovat cílový tábor, při mluvení dost mumlají. Pak přišly záběry na kemp, mé zděšení, zda nemám zastaralé kodeky, a rozklepaná kamera rotující kolem (otočná židle od kompu s webkamerou v notebooku by dosáhla lepšího výsledku.), Holky vypadají stále skvěle :-). Musím pochválit zkrácený běh pod most. Pak dojde na nafukovací panny, dětský samopal. ten kyber obleček je docela úlet, ale co tam dělala ta vrtačka a následně šroubovák, nástavec na šroubování by udělal mnohem více muziky. Snaha o trapný vtip nedopadla na úrodnou půdu. Vykuřto sice lehce oživí, ale kde se sakra vzal ten šroubovák v prostřed lesa. A ten závěrečný proslov (to bylo děsivý, vlastně většina promluv byla docela toporná), kdyby zvedla tričko možná by se našla druhá hvězda. Kdyby ten film trval 2h, tak bych mohl místo komentáře napsat knihu :-) ()

kocourMour

Film bych chápal spíše jako poctu žánru nebo "žánru" filmů kategorie B a C, než jako pokus vyprávět dobrý příběh. Jako poctu by si to možná zasloužilo o * víc, ale já mám moc rád dobré příběhy a mohou být klidně krátké. Z hereckých výkonů bych vyzdvihnul postavu zabijáka, ztvárněnou Tomášem Mannem, kterému nečinilo problém se sžít s rolí. Za slabou stránku snímku považuji naopak výkony obou ženských představitelek (postavy Shauna Doll a Cindy Hard), které by mi mnohem víc seděly ve filmu úplně jiného žánru, ke ke kterému se toto dílo snaží taky trochu přiblížit, ale jedna topless scéna jaro nedělá. ()