poster

5 posledních lásek

 • Velká Británie

  My Last Five Girlfriends

Komedie

Velká Británie, 2009, 87 min

 • Harts
  *****

  Sice chaoticky natočený film trochu jinak, nicméně nádherné hluboké myšlenky na fungující i nefungující vztahy a lásku, mě se to hrozně líbilo, i ten styl byl dá se říct originální. Duncanův svět jako život v zábavním parku, nebo svědomí jako výslechy, nádhera a britský film slaví zase úspěch, ta fantazie režiséru a scénaristů je prostě obdivuhodná, i ty hluboké myšlenky, v kterých se mnohdy vidíte a jsou mnohdy velmi vtipné a které ve vás zanechají pocit, že toto by mělo vidět, co nejvíce lidí, aby pochopilo, jak to funguje.(27.9.2010)

 • ivishka
  ***

  Mě se to náhodou líbilo.Bylo to takové nenásilné vniknutí do milostného života jednoho sladkého Brita,který se svým rozkošným přízvukem odvykládal všechny ženské nešvary v krátkých 87mi minutách.Ke konci jsem si skoro až přála aby jich místo pěti bylo třeba 7 nebo 10 :-).Upovídanost snímku mi ani nevadila, ale nejsem příznivcem toho,kdy hlavní postava velice zúčastněně přeruší děj a žvaní přímo na kameru, jakoby někdo někdy měl podobnou možnost si takhle zrekapitulovat život.Podobné smýšlení mám o životě občas taky(nemyslím to s tou sebevraždou)...(6.8.2012)

 • MartinezZ
  **

  Naprosto nezajímavě podané CV romantických vztahů jednoho Brita. Zpracování ála rádoby moderní prolínání vyprávění ukázkami ostatních filmů, vysvětlováním, poučkami, flashbacky, mentorováním a "reklamami" (???) namísto prostého vyprávění. Takhle Pejsek s Kočičkou uvařili něco, říkají tomu dort, má to prvky dortu, ale je to bláto a něco v tom plave, ble.(16.7.2011)

 • leo8111
  ****

  anglicky film akeho kolvek zanru je proste iny a zaplat pan boh zato.neviem ako ostatny ale ja uz nemozem vystat tie komercne americke shity kde sa odraza aka pokritecka je to spolocnost.kazdopadne doporucujem tento film ludom ktory si uz nejakym tym vztahom presli. ludom vztahovo menej aktivnym by mohol tento snimok vziat iluzie o laske vyvolat v nich milion otazok a privodit znacnu depresiu.odomna 4 hviezdicky na oskara to sice nieje ale ja som sa pobavil :-)(25.2.2011)

 • Flamik
  ****

  Todle má něco do sebe. I když teda nevěřím na nějakou vyšší moc která vše ovládá, což je jeden z kamenů tohoto filmu, tak mě to zaujalo. Hlavní bylo zpracování pomocí zábavního parku a všechna ta přirovnání-atrakce?... to muselo trvat strašně času než se to vymyslelo. Rozhodně doporučuju o filmu popřemýšlet, protože minimálně já sem v něm našel nějakou hlubší myšlenku a myslím že těch možností jak toto pochopit je ještě víc.(3.11.2010)