5 posledních lásek

My Last Five Girlfriends

Komedie

Velká Británie, 2009, 87 min

Todle má něco do sebe. I když teda nevěřím na nějakou vyšší moc která vše ovládá, což je jeden z kamenů tohoto filmu, tak mě to zaujalo. Hlavní bylo zpracování pomocí zábavního parku a všechna ta přirovnání-atrakce?... to muselo trvat strašně času než se to vymyslelo. Rozhodně doporučuju o filmu popřemýšlet, protože minimálně já sem v něm našel nějakou hlubší myšlenku a myslím že těch možností jak toto pochopit je ještě víc.(3.11.2010)

Nádherný film! Ja - ako odporca anglickej produkcie - opäť musím uznať, že Angličanom raz za čas motyka vystrelí a spravia skvelú komédiu. Komentáre podo mnou síce uvádzajú, že je to originálny námet, ale musím ich opraviť a sklamať, američania už niečo podobné spravili, no v tomto prípade ide chémia absolútne dokopy a všetko všade pasuje. Scénar nie je otrepaný, aj obsadenie sa zdá byť úplne dobré a hlavne by som chcel vyzdvihnúť tých čo vymýšľali tie mimo-dejové scénky. Tam popustili uzdičku fantázie a pôsobí to absolútne neotrepane a vtipne.(3.10.2010)

anglicky film akeho kolvek zanru je proste iny a zaplat pan boh zato.neviem ako ostatny ale ja uz nemozem vystat tie komercne americke shity kde sa odraza aka pokritecka je to spolocnost.kazdopadne doporucujem tento film ludom ktory si uz nejakym tym vztahom presli. ludom vztahovo menej aktivnym by mohol tento snimok vziat iluzie o laske vyvolat v nich milion otazok a privodit znacnu depresiu.odomna 4 hviezdicky na oskara to sice nieje ale ja som sa pobavil :-)(25.2.2011)

• farmnf

Velmi zajímavé zpracování, animace, vstupy snových scén, zvláštní přeskoky děje, velmi srozumitelné, jen zatleskat. Už u mapování 2. lásky jsem najednou zjistil, že mě sexuální touhy nějakého zkurveného posraného anglána vůbec nezajímají. Mě zajímají moje lásky a to i ty minulé a i ty současné. A pak si říkám, nevyseru se na to? A tak jsem i učinil!(7.4.2012)

• MartinezZ

Naprosto nezajímavě podané CV romantických vztahů jednoho Brita. Zpracování ála rádoby moderní prolínání vyprávění ukázkami ostatních filmů, vysvětlováním, poučkami, flashbacky, mentorováním a "reklamami" (???) namísto prostého vyprávění. Takhle Pejsek s Kočičkou uvařili něco, říkají tomu dort, má to prvky dortu, ale je to bláto a něco v tom plave, ble.(16.7.2011)