Vanishing on 7th Street

• Slovensko Zmiznutie na 7. ulici (festivalový název)

Nacházíme se na počátku konce lidské rasy. Celá Země byla zahalena do tajemného zatmění, které způsobilo zmizení většiny populace. Hrstka přeživších nyní bloudí po opuštěných ulicích měst a strach z jejich budoucnosti se stále stupňuje. (PetriK12)

wick

Podprůměr...nápad to nebyl špatný, ale realizace vskutku slabá. Až se divím, jak mohl tento režisér natočit skvělého Mechanika. ()

dagyšpandr

Budu patřit k menšině, které se film líbil. Až na slabý závěr jsem byl pernamentně napnutý, jak to celé dopadne. Samotný začátek mě doslova pohltil. Vůbec mi nevadí absence vysvětlení, odkud přišla TMA. To není pro příběh důležité. Zajímá vás pouze, co se bude dít. Nedoceněný snímek, který mě děsil víc než oslavovaná Mlha (režie Frank Darabont) ()

Skye_Isis

Dobré, zajímavé, děsivé a strašidelné. Postapokalyptické náměty já můžu. Po vizuální stránce skvělá podívaná, psychologie postav taky obstojná, Hayden Christensen zaválel a pozvedl film o třídu výš. Ačkoliv ho mnozí nemusí, já ho mám prostě ráda. Film měl jedno velké mínus, protože pointa se ztratila někde v té tmě... ()

AArrxen

Aneb co se stane, když přijde tma. Skvělý film, který mě držel v napětí po celou dobu sledování. Skvělé role herců, nervy drásající atmosféra a hlavně hrůzné stíny všude okolo Vás. Jenže co TEN KONEC? Čekal jsem nějaké vysvětlení, čekal jsem nějakou pointu, ne takový umrousaný konec ala dvě děcka přežijí a mějte se. škoda, taková škoda. ()

Dalajlada

Nápad dobrý, zpracování na pipik. Jedná se o opravdu, ale opravdu mysteriózní film, protože mi zůstala jeho pointa záhadou i po svém skončení. Co se vlastně dělo? Jak to dopadlo? Mohla to být pěkná apokalyptická podívaná a místo toho je to nudná, hloupá slátanina bez kousky atmosféry a smyslu, plná nesmyslných debat o ničem a nelogického jednání. Největším mystériem tak zůstává, jak mohl někdo takovýto film natočit? ()