poster

Revanš

 • Velká Británie

  44 Inch Chest

Krimi / Drama / Komedie

Velká Británie, 2009, 91 min

Kamera:

Daniel Landin

Producenti:

Steve Golin

Střih:

Rick Russell

Kostýmy:

Caroline Harris
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Trochu iný film ako SEXY BEŠTIA, ale rovnako dobrý. Je to divadelná psychlogická konverzačka o láske, ktorá je drsná a pri tom citlivá. Britská elita si to užíva. Jedná sa o tažší film, ale ak to porovnám s Friedkinovou divadelnou adaptáciou CHROBÁK, je to pozerateľnejšie aj pre "obyčajnejších" divákov... Mne tá hodinka a pol v jednom byte ušla neuveriteľne rýchlo... Ak chcete komerčnejšiu vzťahovú konverzačku, skúste radšej LONDON...(2.2.2013)

 • Ajvngou
  ****

  Dal jsem sice 4 hvězdičky, ale je to tak na 3,5. Víc jsem sepsal na mém blogu. Mimochodem tam najdete i český trailer. Psychologické drama o síle pomsty/odpuštění s několika vtipnými momenty a slabším příběhem, kde se hlavně mluví, mluví, mluví. Hraje tam ale Ian McShane (a nezklamal mě), takže to pro mě byla jasná volba.(18.12.2010)

 • Jordan
  ***

  divadelná konverzačná dráma veľmi zvoľna nadväzujúca na debut jonathana glazera sexy beast poskytne celkom pekný vizuál (debutujúci režisér je fotograf), pár svižných dialógov a hereckých výkonov (britská divadelná elita), ale polanski, prípadne dvanásť rozhnevaných mužov, sa v tomto prípade nekoná, aj keď východzia situácia a "zápletka" je žánrovo celkom originálne skonštruovaná;(16.4.2012)

 • okkac
  ***

  Rayi Winstonovi přizná manželka nevěru a úmysl ho opustit, tomu rupne v bedně víc, než zdrávo, a tak zavolá své nejlepší kámoše, unesou jejího nápadníka a pak se dohadují co s ním. Jako mučit, zabít a tak. Téměř celý film se odehrává v jedné místnosti a jen sem tam se podíváme někde jinde. Má to lahůdkové obsazení plné starých drsňáků od Winstona, přes Wilkinsona, McShanea až po Hurta, kterému líta fuck, shit, cunt a bitch od pusy raz dva. Jenže scénář je hodně mělký a v poslední třetině přicházející s halucinacema a divák je zmaten, proč a jak. Konec pak vyšumí do ztracena. 6/10 hlavně díky obsazení.(12.8.2010)

 • BuryGol
  ***

  Očividně ne každá britská kriminálka je epesní. Tohle se celý týkalo jenom kecání (ačkoli se to několikrát přiblížilo kvalitě "Rosencrantz & Guildenstern Are Dead") a jinak nic moc. A jamile se tam objevily ty psychózní stavy tak jsem věděl, že si to do TOPky nedám. Stopáž byla ideální, víc sprostejch slov jsem v jednom filmu dlouho nesylšel a film jako takovej celkem ušel. Ale to na víc jak 3 hvězdy nestačí.(15.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace