Cedulky

(neoficiální název)
  • Austrálie Signs
Krátkometrážní / Romantický / Komedie
Austrálie, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

campix

Neuvěřitelné co všechno se dá říct téměř beze slov. Velmi milá lovestory odehrávající se během 12 minut . ()

necisty

Nádherka:)! Co dodat? Jako romantikovi se mi podlamují kolena:). Nick má pootevřenou 'zírající' pusu jak Bella ve Stmívaní:). ()

Icefist

Bomba. Nádherný příběh, velice sympatická ústřední dvojice, úsměvné momentky, melancholie a romantika v nejčistší podobě. Tohle všechno podkresleno dokonalou hudbou. Mě osobně to chytlo za srdce a nemůžu jinak. 100 % Oblíbená část- zkoušení před zrcadlem ()

Carrie_3

Krátkometrážní film s né příliš originálním dějem, který diváka s největší pravděpodobností dostane na svoji vlnu a donutí ho se celých 12 minut přihlouple usmívat a užívat si jej. Je paradoxní, že některé filmy tohoto typu toho dokáží říct více než dvouhodinové snímky a ještě se u nich pobavíte. Samozřejmě, je to trochu kíč, ale kdo se na něj občas rád nepodívá? :-) ()

StanislachKo

Až dychberúco OTRASNÉ hranie (rozumej škerenie) toho typla ma nad dve nepustí. Možno keby to zachránila nejaká milá atmosféra alebo pointa. Disneymu sa po pár rokoch podarilo dosiahnuť to, o čo sa cedulky tak násilne pokúšali... Ale aspoň nepriamo a nechtiac nám priniesli na svet Papermana. :) ()

Hnedoocko

Krásný film, který se musí ocenit. Škoda jen, že není pokračování...ikdyž, to už by nemělo takové kouzlo že :). ()

ywo666

Asi som z inej planéty. To čo toto bola chujovina. Prečo by som sa mal 12 minút dívať na nejakého žaluďa. A to tento snímok presvedčil Stallona aby angažoval Hughesa do Exp 3. Za a) je to úplne off topic a za b) je to nuda. Herecky slabé (minimálne ten chalan) a režisérsky jednoducé. Nezachytil som tam žiadne zaujímavé zábery. 1* za nápad. A čo na tom ostatný vidia? Skutočne si to zaslúži po päť hviezd? ()

cubiculla

Třeba se vás... plachej?! Heleďte se vy plachej... Ale jo, pěkná pohádka... Ale přišel k tomu "kancelářskej" jak slepej k houslím... ()

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra