Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Dzvandzi

V tomto pořadu jde vlastně o to,že nevtipná ,,komická´´ dvojice Mádl a Kotek zde ukazují vtipná videa z internetu+u toho ze sebe dělají debily a říkají trapné vtipy a komentáře ke klipům.Takže jsem se vlastně díval na celkem vtipné videa z internetu,které jsem si ale mohl vyhledat sám a do toho mě otravovali kecy těchto dvou puberťáků.Tento pořad tedy pro mě postradá význam a nějaký smysl.Odpad ale dát nemohu,protože jak říkám některé klipy mě pobavili a účel komedie je tímto alespoň z malé části splněn.Samozřejmě už nikdy víc. ()

casef

Nic moc jsem od toho nečekal a nakonec jsem docela mile překvapen. Není to žádný převratný umění sestříhat do 30 minut pár vtipných videí, takže je to postevený na dvojici Kotek & Mádl a ten jejích humor mi není nesympatický a rád se podívám na ptákoviny, které jsem ještě neviděl. Na sobotní dopoledne je to pořed jak stvořený. ()

hero_bk

Videa sou sice dost dobrý (většinou), ale moderátorská dvojice je NEUVĚŘITELNĚ trapná. Strašlivě! Když jsem to měl puštěný a přišel ke mně někdo do pokoje, normálně mě bylo trapně za ně. Kdyby tomu přidali trochu na serióznosti, neuškodilo by. A navíc: to že mají ty videa v malým okýnku je docela sobecký k lidem, co mají televizi úhlopříčky pod metr. Když nemám co dělat, klidně si to pustím, ale abych to vyhledával cíleně ... bože jenom to ne! ()

playboy_05 odpad!

všem co dali více než 1 hvězdičku bych tipoval průměrnou inteligenci a věk mezi 14 až 18 lety...tohle opravdu ne-e, na pubertální humor a výstřelky mám sice také ještě věk, ale naprosto odsuzuji trapná klišé a dokola ohrané věci jako například v případě Leoše Mareše, a nutno říct že dvojice Kotek, Mádl se mu nebezpečně přibližuje... ()

Rodin odpad!

Neuvěřitelně blbý pořad, sestavený v mnoha případech z naprosto stupidních konin, uváděný zcela nestravitelnou a neschopnou moderátorskou dvojicí. Zjišťovat, zda náhodou nějaký další díl nebude o pár procent lepší, skutečně nebudu. To se radši budu dívat doma celý večer do zdi. ()

Astrebleue odpad!

Domýšlivej blb si myslel, že vytvoří cool pořad pro náctiletý, asi ho přitom ale nenapadlo, že to je stejně trapný, jako když se lidi ve čtyřiceti začnou oblíkat jako puberťáci a co víc, začnou tak i mluvit. ()

Leksland odpad!

No neznám horšího pořadu, než tyhle dvě individua. Pouštět internetová videa a u toho plácat zhovadilosti to by jim šlo a ještě je za to platí. Kam ten svět spěje... Kdyby to uváděli aspoň důstojně a nesnažili se o vtipy, protože co tam předvádí mne před spaním dokáže akorát tak nasrat! ()

JohnZ87 odpad!

Když se tihle dva exoti objeví někde spolu, je to ještě větší pohroma, než když je každý z nich sám. Dva rádoby vtipní "umělci" skáčou z jednoho televizního a filmového průseru do druhého. Snaha přizpůsobit své vystupování co nejvíce mladé generaci je až přehnaná. Připočtěte si k tomu, že tenhle pořad navíc ještě nemá moc co nabídnout a další trapárna je na světě. ()

freyinec odpad!

Kotek a Mádl, dvě individua, která pouštějí v nevábný vysílací čas videa z youtube stará několik let. Co dodat, hrůza. ()

ramislav

Pro mladší generaci je to naprosto zbytečný pořad, jelikož vše a daleko lepších věcí je na internetu požehnaně. Ti dva to asi chtějí ukázat i seniorům, kterým je internet pasé. Proto dávám tu jednu hvězdičku:) ()

Ivec odpad!

Pustiť tak na 5 minút iba zostrih najzábavnejších videí bez trápnych kecov a blbých ksichtov Koteka a Mádla...... to by šlo.... Ale to duo je tak priblblé, že sa mi zdvíha žalúdok. Len dúfam, že ten svoj debilizmus iba hrajú.... ()

macetoma

Taková netová směsice vtipného, nechutného, zajímavého a zbytečného. Když už opravdu nemáte co dělat, a mozek Vám nebere na lepší zábavu, tak do toho jděte, vyčistíte si hlavu. Spoustu těch videí byste na internetu ani sami neobjevili, pokud nesedíte celý den u PC a nesurfujete jako o život. Dávám jednu čestnou hvězdu. P.S. Mádl s Kotkem jsou tu za dva pubeťáky, které dokáže vzrušit i pomyšlení na odhalené ženské ňadro a podle toho se i chovají. Asi to je cílené spíše na hoodně mladou generaci. ()

Aintcha odpad!

Z dvojici Vojtěch Kotek a Jiří Mádl se mi chce možná tak akorát zvracet. Už jako herci mi přijdou dost trapní, natož jako moderátoři. A celkově pořad Stahovák mi přijde zbytečný. Jako jediné plus vidím jen v tom, že si někdo dá tu práci a najde pár vtipných videí z youtubu. Možná bych hodnotila lépe, kdyby se to alespoň jmenovalo Roztahovák :-) ()