Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Thorian

Hvězdička za některá dobrá videa, bohužel dvojka Kotek - Mádl je moderátorsky tragická. Až teď si uvědomuju, že bych na toho Kotka v dabingu neměl tak nadávat. Vidět ho je totiž ještě o mnoho horší než ho poslouchat (VYPRÁVĚJ budiž výjimkou potvrzující pravidlo). ()

Modano008 odpad!

Udělat pořad z videí na internetu???? Ten koho tohle napadlo musí být opravdu "inteligent". Proč mám sakra sledovat pořad o něčem k čemu má populace s nejhustší internetovou infrastrukturou na světě přístup každý den??? Zoufalost, kterou uvadí......raději no comment ()

profeek05 odpad!

Dva vždy přehrávající (ne)herci se snaží pobavit trapnými kecy, nudnými videi a žrejmě stále trpí představou, že je každá puberťačka v téhle zemi miluje k sežrání. Mělo to být vtipné a cool, skutečnost je ale daleko horší než třeba takové Natočto. A vůbec, jaký má smysl "zprostředkovávat" něco, co si každý bez problému na netu najde sám, podle svého vkusu a bez těchhle blbů?? ()

whoof odpad!

o tomhle skvostu z produkce TV H@VNA sem se dověděl teprv nedávno, takže sem hnedka se musel mrknout o co vlastně přicházím. Je to fakt supr kůl pořad se supr kůl týpkama co hláškujou supr kůl věty a pouštěj k tomu supr kůl klipy. Bohužel když ty dva vidím, vzbuzuje to ve mě pocity méněcennosti a nepřipadám si dostatečně kůl na to abych se na to moh koukat. ()

myst3ry

Nova nejednou ukázala, že je schopná přijít i s větší žumpou. Tento pořad nevyhledávám, ale když na něho večer narazím, většinou ho nepřepnu. To, že jsou Kotek s Mádlem trapní až to bolí je pak kapitola sama o sobě. ()

JARDAHONDA odpad!

Moderátorská dvojice se snaží udělat "oko" především na mladou generaci. Hrajou si na mistry světa a podávají vše takovým stylem, jako by profláklá videa, která jsou už několik let na netu natočili oni sami... ... Hoši - jděte do háje zeleného !! ()

stargate17

Typ pořadu, na který se dívat, když chcete vypnout a nevnímat, jenom se smát nějakým ožralým blbcům z Ruska, jak přestavujou barák... Většinou o ničem. ()

Majkowski odpad!

Když se Vojta Kotek a Jirka Mádl dají dohromady, skoro nikdy z toho nevznikne něco pěkného a tento pořad, bohužel, není výjimkou. Někdo by to nazval českou verzí Equals Three z produkce Raye Williama Johnsona, ale takovéto tvrzení je pro Equals Three urážkou. Stahovák vám může přijít aspoň trošičku vtipný, když budete mít po celou dobu vypnutý zvuk a zavřené oči, které otevřete jen když se pouští nějaké to vtipné video. ()

m.a.rtin

V dnešní době si sice zábavná videa na youtube dokáže najít každý, přesto se jedná celkem o zajímavý sestřih toho nejvtipnějšího. Častokrát jsem se zasmál i nahlas, a to se mi u televize moc často nestává. Vtípky moderátorského dua hodnotit nechci a myslím, že zde si přijdou na své možná spíš mladší diváci a divačky. ()