Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

UncleG

Sice bytosně nechápu smysl tohoto televizního fotmátu, ale dokážu si představit, že to mohlo dopadnout ještě hůř. Duo supervobšoustů Mádl-Ko(ko)tek mi tak ňák nevadí a podle mého zvedají (svými nevycválanými komentáři k rozpixlovanejm videům) úroveň pořadu z totálního odpadu na solidních 20% :) ()

ABLABLABLA

Kotka popravdě moc nemusím, ale pokud se spojí s Mádlem, dá se vydržet. Jejich hůmor je někdy trapný, ale někdy vážně pobaví...Tento pořad ale nebude mít moc dlouhého trvání. Kdo by chtěl vidět nějaké "vtipné" videa, ví, kde je hledat (pouze jedna z možností), ale rozhodně kvůli tomu nebude čekat u televize až budou dávat Kotka a Mádla. Docela zbytečný pořad na zabrání nějakého času v sobotním odpoledni, protože nemůžou přece vysílat 40 minut reklamy... ()

blackrain odpad!

Tak si to shrneme všechno na jednu hromadu. Máme tu nablblá, někdy i zajímavá videa, to beze sporu, ovšem ta si můžu sjíždět na internetu a trapnou dvojku Kotka s Mádlem, ti dva jsou na zabití. Co mi tedy Stahovák přináší? Jedině to, že se snažím najít dálkový ovládač a přepnout v nejkratším čase na jiný program. ()

Bat55 odpad!

Jedna z najväčších hovadín, ktorú kedy v posledných pár rokoch bolo možné vidieť na TV Nova. ()

stration odpad!

Naprostá ubohost. Ti, kterým je pořad určen, za dobu trvání tohoto pořadu najdou pětkrát víc videí kdekoliv na internetu a desetkrát zajímavějších. Navíc Kotek s Mádlem jsou i pro tento pořad mimo. ()

Colonist odpad!

Na youtube to máte aspoň bez trapných komentářů Kotka a Mádla...S čím přijde Nova příště? Pořad o nejlepších obrázcích z Googlu? ()

Petroff odpad!

Když mě by fakt zajímalo, jestli je těm klukům trapně, nebo tak něco... A nebo jsou naopak jakože přísný, protože jsou přece ty celebrity, že jo... ()

Wiikii

Zas tak strašné to není jak to tady všichni hodnotí, sice ti dva pošuci to často přetáhnou, ale i možná kvůli nim to věčina z principu tady hodnotí odpadem... HODNOCENÍ: 40% (3*) ()

cariada odpad!

Další z pořadů o ničem, kam na to ta Nova chodí nechápu!! Mádla mám celkem rád, ale jako herce né jako moderátora. Něco podobného už tu bylo na Primě v podobě Telebazaru a pod mutací, jenže tam to aspoň bylo vtipné, kdežto tady to působí trapně. ()

Mefistofelle

V mých očích jeden z typických symbolů úpadku televizní zábavy. Pořad, určený pro věkovou kategorii 12-18 a moderovaný dvěma individui bez talentu snad nemůže bavit ani ty, pro které je určen. Televize se zoufale snaží upoutat mladší kategorie, ale nedá se říci, že by se jednalo o kdovíjaký úspěch. ()

bukowski83 odpad!

Tak tyhle dva blbečky můžu jen v hodně malých dávkách a to jen ve Snowboarďácích! Pořad bych úplně zrušil a pitomečky poslal fofrem makat na pilu! ()

Fallen_One

Občas tam pustí video, které je zajímavé, ale valnou většinu už každý průměrný člověk, nudící sedící, xkrát viděl na youtube. Mnohdy tam dají videa, která jsou tak nezajímavá, že nechápu podle jakého systému ta videa třídili. A to jejich šaškování? Ubohost, ze snahy o zalíbení vychází stočené hovno korunované pažitkou, asi tak by se Stahovák dal namalovat. Kotek a Mádl dávno dohráli, vo co jim jako de? ()

ic

Videa schválně jedou tak na půlce televize, aby... vlastně nevím proč. Navíc vždy pouštějí jen zkrácené verze, aby... taky nevím. Každé 3 minuty je blok videí přerušení duchaplným komentářem moderátorů, aby... se nikdo náhodou nebavil. Jde vlastně jen o reklamu na weby novy, kde se jejich videa streamují vždy jen po několika sekundách, aby... náhodou je nemohl shlédnout někdo s pomalým připojením. O tom že autorská práva videí z youtube patří autorům, kterých se nikdo neptá už se ani zmiňovat nebudu. Ostatně ty videa na internetu mají tu výhodu že si je člověk vybere sám, a tady i o tuhle přichází. ()

Blackros

Humor Kotka a Mádla mi tu nijak nevadí, popravdě řečeno většinu videí jsem také neviděl a je pravda že čas strávený jejich hledáním obětovat nehodlám. Viděl jsem dva poslední díly (psáno 9.11) a celkem slušně jsem se pobavil. Rozhodně znám mnohem horší počiny značka Nova. ()

Noviik odpad!

Pořad, ve kterém je neuvěřitelné množství trapnosti, vám ukáže to nejznámější a nejnudnější z internetu. Většinou se jedná o videa, která se vám denně objevují v poště a vy prostě jen musíte mazat další blbost o velikosti 5 MB, které jsou zaručeným úspěchem a prostě to musíte vidět. K tomu si přidejte neuvěřitelný kecy, které jsou přesně opsané z takových emailů typu: Tak tohle je vážně hustý či Tak to byl teda nářez. Sakra a já myslel, že se ty dva k sobě už nevrátí. Od sebe mi přišli mnohem lepší... ()