Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

kolly13

Je to kravina, ale kluci do toho šli z vervou a mírně to pozvedli energií a něčím jakoby náctiletou TV pařbou. ()

gorerated odpad!

Pokud existuje něco jako úplné maximální dno trapnosti, je to přesně tohle. Krvavý průjem je větší zábava než tohle, a vyloženě se dívat na videa které jsou starší než internet sám je seberouhání. ()

PatrikP4

Kdyby se chovaly aspoň trošku normálně bylo by to na více hvězd... Některá videa jsou fakt dobrý některá idiotský a některé trapné, ale jak řikám škoda že chovaj jak kokoti... ()

Pute odpad!

Bez těch hloupých komentářů by to byl i zábavný pořád, ale to si vlastně stačí pustit videa přímo z YouTube.. ()

Rimmon11 odpad!

Fakt Novu do hnoje uz. Vsechno jednoduse vzali z YouTube a ted to chcou propagovat. K tomu trapas v podani Kotka a Madla, ktere Nova pozazuje snad za novodoby symbol ceskych teenageru. K tomu fakt "nenapadna" reklama na tn.cz, ktere opet patri k brakum Novy...a za tohle musime platit. ()

Karja

Zbytečně vyhozené peníze za tento pořad, zbytečná ztráta času. Když má člověk možnost si najít všelijaká videa na netu, je Stahovák opravdu zbytečný. Jednu hvězdičku dávám snad jen za moderátorskou dvojici, která, když si pořad pustíte jako kulisu (v případě, že není nic lepšího) vás svými hláškami dokáže přimět shlédnout pár videí. ()

qwazaokki odpad!

Vážení uživatelé! Nebuďte tak moc egoističtí. Není to dobré na pleť. Na světě jsou přece také jedinci retardovaní a dementní, a právě pro ně je tento pořad primárně určen. A myslete též na osoby dlouhodobě umístěné v psychiatrických ústavech, také oni se chtějí čas od času pobavit. A kdo to může udělat lépe, než právě dva z nich? Pokud ovšem bude TV Nova pokračovat ve vysílání podobných pořadů, tak bych navrhoval změnu názvu na TV Psycho. A místo Generální ředitel by se potom mohlo používat Generální psychopat. ()

M+M odpad!

Vrchol nouze na Nově ! Prostě nemají co vysílat ! Jak jednoduše si ti dva pitomečkové vydělaj prachy. Divím se sobě, že to vůbec hodnotím ! ()

Scooby.. odpad!

O videa tady ani nejde, ale jak se chovají ty dva, to je příšerný, vůbec nechápu jak tohle můžou vůbec pouštět. Na tohle se nemůže dívat žádný rozumný člověk. Odpad ()

Eisenmann odpad!

Bohužel nechápu, proč bychom se měli dívat na videa z internetu v televizi, ale budiž, ne každý internet má, tak by bylo možné pořad vnímat jako novodobé neváhej a toč. Tentokrát však máme před sebou podařenou hereckou dvojici, která je však absolutně nepoužitelná k moderování. Vytvořili snad ty nejkýčovitější prvky, které naplnují představy důchodců o mladé generaci dneška. Trapnost nemá hranic, smutné. ()

Copter

Dřív kdyź sem moc neznal youtube,připadalo mi to dobrý.Ale když sem zjistil že na youtubu jsou i daleko lepší videa,a že si všechno z tohohle tv pořadu můžu najít sám už mi to moc dobrý nepřijde. ()

Peddro odpad!

Skutečný vrchol trapnosti. Neumím si představit cílovou skupinu diváků...Platit této dvojici za to, co si každý může pustit na YouTube je asi jedno z největších mrhání penězi v historii televizního vysílání. Pokud to někomu přišlo zábavné, prosím, pište do zpráv co vtipného na tom kdy bylo... ()

martin5514

Teď to sleduju v repríze na Smíchově a mohu říct, že i po sedmi letech je to fajn, kluci jsou vtipní a jejich humor mi sedí. Tohle není odpad. Dávám 5stars, už kvůli těm zapšklým "odpaďákům". ()

Vlkodlak13 odpad!

Ani trochu mi nejde na rozum, co měl tento pořad za cíl. Bohužel jsem měl tu čest párkrát vidět tento výtvor.. Když už se tam v jednom ze sta videí ukáže něco opravdu zajímavého jako třeba Guillaume Néry, který skočí do hluboké díry v moři nebo nějaký bubeník, který umí (asi) dobře hrát a mi to máme slyšet, tak do toho musí žvanit ty svoje cypoviny a nikdo tak nemá šanci slyšet onoho bubeníka.. Většinou tam jsou však videa, která jsou buď nechutná, trapná, odporná nebo s obsahem nad 18 let.. Jasně, lidi na netu hledají hovadiny, ale nechápu jak někdo může říct, že mu tento pořad ušetří čas a námahu s hledáním oněch videí a dá tomu několik hvězd.. Toto je věc, která se neměla dostat do televize a pokud ano, tak to alespoň měli vzít za jiný konec, chovat se profesionálně (pokud to slovo znají) a ukazovat tam videa, která opravdu stojí za to a člověk o nich třeba ani neví, protože netuší co má hledat nebo že něco takového existuje.. ----- Toto je jedna z dalších věcí, kterou bych nedoporučil sledovat. ()

ToddB odpad!

Rozumím tomu dobře, že tento pořad je určen jako sociální pomoc pro lidi co se ocitli na dně a nemají tudíž přístup k internetu a k Youtube? Mimochodem po tom co Nova Youtube už používá ve zprávách jako hlavního dodavatele obrazových zpráv už jen čekám, kdy bude Nova kopiema filmů z Youtube oblažovat v hlavním vysílacím čase. Inu šetřit se musí. :-) ()

bernau84 odpad!

veletrapnost na mě řve z obrazovky.... trapárna za trapárnou občas proložená nějakým videem co jsem už viděl nebo nějakým trapnějším... moderátoři trapní ... čas trapný ... vraťte mi eso ať se na něj zase nemusim dívat! ()

Rider22

Na tenhle pořad se dívám pravidelně kvůli zábavným videům. Nicméně kvůli tomu že moderátoři (Kotek a Mádl nerozlučitelná dvojice volů) jsou úplní dementi a každou chvíli skáčou ze strany na stranu a řvou "Kdiž to máš,tak to ukaž".Kvůli těm dvoum pořadu ubívá na kvalitě. ()