Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Perry- odpad!

Omfg... wtf... nukleární odpad... a navíc 3/4 pořadu vypadá jako Lego či hůř jako Duplo ... (čti: rozmazaný jako prase a kostičkovaný ještě víc) ()

Paity odpad!

Dvojice rafŤáků Koet s Mádlem potřebovali na TV Nova zaměstnat a být vidět na obrazovce pravidelně. Tak jim TV Nova udělala Stahovák, aneb jak udělat pořad o tom, co si můžete najít sami na YouTube. ()

Haymar

Uniká mi smysl podobného pořadu na komerční TV! Současná mládež (náctiletí) - kteří sou předpokládám hlavní cilovkou, stejně 99% těhle ptákovinek už dávno zná (neb sou na netu jako doma) a ostatní si ve 22h pustí něco záživnějšího... ale třeba se pletu! Každopádně se nestačím divit, že hošani Kotek s Mádlem už mají i svou vlastní tv-show za zásluhy (není na to přeci jen ještě trochu brzy?!)... Ale co, budiž jim to přáno! ()

Schuldiner odpad!

Kotek na mě působí tak trochu idiotsky od doby co se objevil, Mádl přeci jen mě občas někde pobaví, ale boužel, v tomto pořadu ne!!! Viděl sem samozřejmě jen jednu část. ()

Warle odpad!

Vůbec nechápu důvod těchto "pořadů". Videa jsou stejně většinou ostříhané a tudíž v neúplném čase, moderátoři si hrajou na "drsný týpky" a tak celkově.. Když si chci pustit nějakou blbůstku, tak se podívám na zprávy TV NOVA, tam jich je každý den plná půl hodina. ()

J*A*M*A*L

Mádl a Kotek mi vůbec nevadí, ale je to docela trapný, možná zbytečný pořad , kde se přehrávají videa, které se možná dají v pohodě najít na YouTube. Prostě zbytečná ztráta času. ()

Martin_W odpad!

Panebože, proč už radši nezůstalo to ESO ? Kokotek a Mádl ze sebe dělají nehorázné čuráky.. Snad za to mají alespoň dostačující plat, když už pořad stojí za.. 5% ()

záplata odpad!

Ostudné, trapné. Hodnotím jen z důvodu, že jsem si už dlouhou dobu nedal odpad. Jinak nemá smysl hodnotit... ()

Perfo odpad!

Koukal jsem na reprízovanej díl ve dvě ráno a musím říct, že pohled na buldočka po faceliftu Mádla a zkoksovanýho učně z gaybordelu Kotka při tý rádoby vtipný, free cool a in nova show, kterou režíruje asi nějakej ztripovanej gibon s větvičkou v uchu ve mě vyvolalo tak neuvěřitelně intenzivní pocit k blití, až mě to samotnýho překvapilo. ()

Luukec

ani nevim, proč dávám ***, ale když se na to dívám tak se chvílama i celkem bavim, Mádl s Kotkem sou trapní.. to bez řečí, ale jiným způsobem než třeba Paroubek.. na tuto trapnost se dá dívat a opravdu to chvílama i baví ()

Skarface

Hroznej trapas jako když opomenu že videa mají z youtube tak ty videa sou dobrý ale když se k tomu přidaj tyhle dva ? Tak to fakt ne ! ()