EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

• FireTight

Musím dát tomuhle pořadu jednu hvězdičku, protože Vlasta Plamínek je jeden z nejlepších "bavičů-amatérů", jakého jsem kdy viděl. Co jenom on dokáže vyplodit za věty a hudbu, to by člověk zíral... "Já mám pruh, ty máš pruh, máme pruhy, já ten druhý!"(6.7.2011)

• alambert

Jak tohle může někdo vysílat? http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0 (aneb "Tak tohle je s přehledem ten největší slovní průjem jakej kdy lidstvo vysralo." Puleczech)(21.11.2011)

• Elbarto08

Jolanda je moje super star!(11.12.2011)

• Hopi

Naprostý odpad a spolehlivý způsob, jak tahat z naivních lidí peníze.(29.5.2012)

• Ydrosten

Oni asi utekly z nějakého psychiatrického ústavu ne ? Bubínkem na bebíčko - tak takhle to je -- jdu si koupit bubínek a v práci se budu věnovat pohmožděninám mých spolupracovníků. A kdyby to nepomohlo , naberu u nás za hospodou pár " léčivých " kamínků a je to. Silnější zážitek umí sprostředkovat i mikrovlná trouba.(5.7.2012)

• OPI.

Vlastík Plamínek? Nee, děkuji. Děsí mě, kolik lidí věří těm jejich blábolům. http://www.youtube.com/watch?v=Cq85Qm6K6LQ&feature=related(13.3.2011)

Vlastik na hrad ! V TV je smesny, v realu vsak kupodivu docela sarmantni. Osvezujici rozptyleni po dlouhem pracovnim dni a inspirace pred usnutim :D(14.8.2011)

• Koprska

Si tak člověk říká: ,,Proč...?!" ,,Vlastíku Plamínku - už přestaň..." Zároveň na to ale je schopen člověk koukat s otevřenou pustou takovým způsobem, že určitou hodnotu to má! :-D Na odpadní záležitosti se totiž opravdu nejsem schopna koukat ani minutu... :D(19.11.2011)

• derewi

(Nejenom) Jolanda a Vlastík Plamínek dovedou paradoxně pobavit svým trapným a neveselým vystupováním. Byznys, ve kterém se točí nemalé peníze. Vydělávají na intelektuální chudobě zoufalců, co tam volají. Nelze opomenout ožraly, vtipálky, na smrt nemocné atd. Na rozdíl od „Šmejdů“ zde není vyvíjen přímý nátlak.(4.12.2011)

• maxXxic

(tento komentář jsem si chtěl odpustit, ale) Kde jsme? http://youtu.be/eWNXRRYTeo0 a pokud se budeme bavit o věštbách jako takových, tak... http://youtu.be/Gv2jrVm4kPM(15.1.2012)

Nekonečně se při sledování bavím.... ;-)(20.6.2012)

• rusty09

Neuvěřitelná věc, až bych tomu vytrh hrtan.(26.9.2012)

Proč jsem tomu dal 5*? http://www.youtube.com/user/CaryMaryFuck proto :D(1.7.2013)

• Deratizer

Ale lidí je dost, blbejch lidí je dost.....A na nich se dají mastit kapsy. Člověk, co to má v hlavě pohromadě, nemůže věřit něčemu tak hloupýmu, že mu nějaký debil v TV na obrazovce vyvěští budoucnost a volat tam a provolat tisíce za nic. Lidi použijte mozek, než těm vychcošským zlodějům pošlete prachy po drátě, nebuďte mentalitou ve středověku!(14.5.2015)

• Psycho.R

Tohle se ani komentovat nedá. Vždycky, když to náhodou vidim, tak se chvěju trapností.(24.6.2011)

• FOCKE_WULF

Po shlédnutí dvou klipů na youtube s názvem "Kompletně Najebaný Vlastík Plamínek Solí Nálož Královských Velehoven" a "EzoDojnice Jolanda A Její Přísné Cikánské Vystoupení" jsem dospěl k přesvědčení, že se jedná o jakýsi nový formát televizní zábavy - v konkurzu se vyberou největší kreténi a ti pak před kamerou lidem po telefonu vykládají budoucnost z karet. Bavit to může jen chvíli, je to podobné jako s Natalií Sadness. Tento druh humoru, postavený na prezentování lidí s mentální retardací mi přijde nezajímavý - chvíli se tomu člověk směje a pak to vypne.(13.11.2011)

• Doomer

No je dobře vidět co jsou tydle různé existence zač, fakt nechápu jak někdo může věřit astrologii nebo kartám.(18.11.2011)

• Oonika

Nechápu, že má vůbec nějaká televizní stanice zapotřebí toto vysílat... :-) To, že se najdou vymaštěnci, co tam zavolají, mně ani tolik nepřekvapuje....(23.12.2011)

Štěněněněněněněněněně....(1.1.2012)

• Bobsenklár

prodavači instatního štěstí v akci ....... aneb kolik jsme ochotni zaplatit za pití vlastní moči(8.2.2012)