poster

Oppai barê

 • japonský

  おっぱいバレー

 • anglický

  Oppai Volleyball

Komedie / Sportovní

Japonsko, 2009, 102 min

Scénář:

Jošikazu Okada

Hudba:

Naoki Sató
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Originální a svižný mix teen komedie a klasického sportovního "Underdog story", navíc lehce říznutý anime stylizací hereckého projevu herců. Mladí geekové jsou k sežrání, Haruka Ayase taktéž.. Výsledek je rozverná taškařice o dětských naivních snech, klukovské pospolitosti... A předevšímo kráse ženských prsou, přeci :) P.S. Díky Raztubylovi za titulky :)(10.11.2009)

 • Sysel_CZ
  *

  Ani jeden úsměv, i když jsem viděl, že jde o komedii. Veškerý vtip, který se ve filmu objeví, musí povinně obsahovat prsa, a o ničem jiném to ani není; a stejně jako jsou dementní hlavní postavy, tak je dementní celý film a já lituji, že jsem mu věnoval svůj čas. Hvězdičku, nu, tu dostává v podstatě za to, že jsem ho ani nevím jak nakonec dokázal dokoukat... největší zklamání asi je, že jsem doufal v něco jako Drugstore Girl, a ne v Prci prci prcičky.(31.12.2009)

 • Shit
  ****

  Japoncům sportovní komedie prostě jdou, tentokrát se příběh motá kolem volejbalu, což není úplně můj sport, ale první polovinu jsem se stejně bavil přímo neuvěřitelně, pak se film tradičně začne trošku přesouvat do vážnější polohy a ubývá jak vtipů, tak zábavy, ale i přesto výborná komedie u který jsem se fakt s chutí pobavil(10.11.2009)

 • Icefist
  ***

  V první řadě- Haruka Ajase je kus. V druhé řadě- ona je fakt kus! V třetí řadě- ... Ale tak vážně. Oppai Volleyball dokáže nejednou pobavit a to ne vykonstruovanými situacemi, ale plně uvěřitelnými. V mých očích se zde odehrává vše přirozeně a nestalo se mi ani jednou, že bych si říkal WTF? Samozřejmě tu i tak najdeme určitá klišé (hlavní hrdinové jsou banda zjevů), ovšem možná je to tak lepší. Třeba by pohádka o normálních sportovcích, kteří se při správné motivaci vyšvihnou k výkonům na hranici možností, až tolik nebavila. Příběh je banální, ale podaný bez výraznějšího klopýtání, tudíž za mě rozhodně spokojenost. 70 % Oblíbená část- první soutěžní utkání na turnaji(5.1.2014)

 • Mik_e
  ****

  Decentně švihlá japonská komedie ( sakra, výraz švihlá japonská komedie...to ale vůbec nejde k sobě..) o povalečích a flákačích ze středoškolského volejbalového klubu, ke kterým nastupuje jako trenérka mladá a hezká učitelka literatury (!) a k tomu, aby je donutila makat, jim zaručí tu nejlepší možnou motivaci. No, je jasné, že se pak kluci můžou přetrhnout. :) První polovina více komediální, druhá zase více vážná, přesně jak jsme u podobných komedií zvyklí. Příjemná pohodová podívaná se skvělou Ayase Harukou v hlavní roli.(24.9.2015)