Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Tapety (S01E01)

Kamera:

Jiří Šafář

Hudba:

Petr Skoumal

Pat a Mat nás přesvědčí o tom, že vytapetování pokoje může být někdy pořádná dřina. (mibara)

otík

Tohle je pravý, starý a dobrý Pat a Mat. Nejdříve nápad za všechny peníze jak vytapetovat pokoj zasviněný od gulášové konzervy, potom dobrá a poctivá práce a na závěr nápad, který vše obrátí vzhůru nohama - tak, jak jsme u starých Koumáků zvyklí. ()

dANo

Jednoznačne najvtipnejšia pointa z celého seriálu príbehov týchto dvoch nemotorníkov. Scénka, ako jeden z nich zabalený do tapety vyklepáva S.O.S. metlou, neuveriteľne rozosmiala aj môjho takmer 3-ročného syna... :o)) ()

PollyJean

jedna z nejlepších epizod. A hlavně první řada má naprosto geniální hudbu. Její pozdější soft verze už nikdy nebyla tak dobrá. ()

fox171cz

Pata a Mata mám hodně rád, ale znám i mnohem lepší díly než tento. V pomyšlení na to, že bych byl na místě Pata nebo Mata a měl všechnu tu zkázu prožít na vlastní kůži mě až mrazilo po zádech. Tolik nepořádku, ulepených prstíčku a zničených tapet, by mě asi zabilo. Ale naštěstí jsem to jen všechno pozoroval a dobře se bavil, bohužel si to tapetování budou muset zopakovat ! ()

Fish

Všechny díly Pata a Mata jsou skvělí! Prostě mě dostává, jak se všechno muselo udělat v měřítku a malinký... A výsledek je dokonalý! Strašný práce ;-) ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím. Geniální způsob jak na tapetování:-) ()

punk_zero

Teraz neviem kto je väčší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže po čase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Elgin

Zaujimalo by ma ci si vobec nejaka remeselnicke firma dovoli mat nazov Pat a Mat alebo Ajeto. Urcite by som mal urcite obavy zadat im zakazku. U nas v Beroune je firme Ajeto ale zaobera sa predajom pocitacov. Takze to az taky packali nebudu.... ()