Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Tapety (S01E01)

Kamera:

Jiří Šafář

Hudba:

Petr Skoumal

Pat a Mat nás přesvědčí o tom, že vytapetování pokoje může být někdy pořádná dřina. (mibara)

gombarix

Dvojice rozkošně natvrdlých patlalů ve zcela realistických mini-kulisách za doprovodu nesmrtelné Skoumalovy hudby. Jedinečná, potrhlá a vesměs velice směšná záležitost. (A teď jdu na ten zbytek naflákat 5* bez komentářů:) ()

BlackMount

Pat a Mat vědí, že socialistické konzervy něco vydrží a tak se na ně musí jedině s kladivem a dlátem (srp se k tomu moc nehodí). Takové otvírání však mívá jeden nepříjemný vedlejší efekt. Proto se naši hrdinové pouští do tapetování bytu a při tom vyzdobí kusy papíru i sebe. Další nezapomenutelná klasika s dobrým vtipem na konec. btw: Opravdu bych nechtěl být v jejich bytě až se ten guláš a vajíčka na stěnách začnou čichově projevovat. ()

Hever

Můj nejoblíbenější díl Pata a Mata. Vždycky se mi líbilo, jak to na konci celé krásně, efektně polepili tapetama. ()

hlína

Chip89

Páááni jak já se u tohohle dílu nasmála:D Jak se točil na tom koštěti, nebo nasypali vajíčka do lepidla. Tohle je úplně výborný díl..... ()

sima275

Můj nejoblíbenější díl ještě s kulečníkem ze všech. Pat a Mat tady vynalezli v tomhle díle novou jednotku délky: koště:-). Potom si vyříznou okno a za odměnu nakonec ten vysněný guláš:) 100% ()

Godhaj

Tapetování asi není ničí oblíbená činnost, ale když se to musí provést kvůli proklatému guláši, to už jednoho naštve. Pat s Matem tentokrát vedou nerovný boj s tapetami tak urputně, až mi jich bylo líto. A guláš je jednoznačně ten největší záporňák vůbec. Tento díl patří mezi nejpovedenější z celého seriálu, skoro celý jsem se u něj proválel smíchy. ()

anyonecek

Konzervu s názvem guláš bych asi radši nejedl :D. Originální otevírání konzervy pomocí dláta a kladiva a jako lepidlo na tapety použity vajička i se skořápkou, to je vono! Navíc po prvním originálním díle, zde už mají kutilové svoje originální čepičky. ()

BAADRAAM

Nikdy mi tito 2 panďuláci nepřirostli(y) tolik k srdci jako ostatním lidem. Nicméně musím uznat, že tento díl je naprosto, nó hledám slovo............kurňa.........., FAMÓZNÍ. ()