Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Tapety (S01E01)

Kamera:

Jiří Šafář

Hudba:

Petr Skoumal

Pat a Mat nás přesvědčí o tom, že vytapetování pokoje může být někdy pořádná dřina. (mibara)

Nancy

Tak tohle mě fakt dostalo. Otevřu konzervu guláše, nejde mi vytapetovat a když se to konečně podaří, tak si na oslavu otevřu konzervu guláše. To je fantastická logika uvažování těch dvou, že to musí bavit dospělé snad víc než děti. ()

Ilicka

Je smutné pozorovat snaživost bez výsledků a ještě smutnější koukat, jak se výsledek dlouhého a úporného snažení zmaří v jediném okamžiku, aneb jak si Pat ohříval guláš z plechovky. ()

hous.enka

Jedna plechovka guláše a jak to dokáže znepříjemnit život... Omyl, ty plechovky byly vlastně dvě. Vtipné a ze života. ()

depony

Můj asi nejoblíbenější díl ... jak já se tehdy bál tapetovat, abych třeba něco nezkazil ... podobně jako tihle dva "šikulové":) I Mr. Bean by se od nich mohl učit :)) ()

Cimr

Asi je to fráze, ale tomuhle se zasměje opravdu každý. Stejně se nad tím chechtá intelektuál jako málé dítě, muži jako ženy, staří mladí, Čech i cizinec... Je to univerzální humor. Lubomír Beneš měl dostat nějaký metál za šíření dobré nálady. ()

Turiec

Mat otvára konzervu pričom mu guľáš vystrekne na všetky steny. Treba tapetovať a ako vždy však bude potrebovať pomoc priateľa-suseda. Takých babrákov len tak nenájdete. Ako vždy skvelá animácia, zvuky a chytľavá melódia. Tvorcom nechýba fantázia, vtip a možno ani „kutilské“ skúsenosti ;o) Napriek tomu seriál nemožno odporúčať ako vzdelávací seriál pre mladých majstrov. ()

IllIlIlIIl

Damiel

Vždycky si vzpomenu, když se mi nedaří nějaká domácí práce, na tuhle dvojici. A hned mi to zlepší náladu :-) ()

janek85

Postavičky uplácané z plastelíny, či z čeho jsou, které předvádějí pantomimou velice humorné příběhy.Přístupnost:přístupný ()