Soukromý detektiv Tony Rome v podání Franka Sinatry vyráží opět do akce ve volném pokračování s názvem Žena v betonu podle stejnojmenné detektivní novely Marvina Alberta. Charismatický detektiv se tentokrát zaplete do vyšetřování vraždy krásné blondýnky bez identity, kterou objevil na mořském dně s nohama zalitýma v betonu při potápění v místech, kde by se údajně měly nacházet vraky španělských galeon se zlatým pokladem. Následná pitva odhalí, že záhadnou krásku zavraždil někdo už dávno předtím nožem s dlouhou úzkou čepelí, která pronikla do jejího srdce. Tony vzápětí přijímá jinou pochybnou zakázku a dostává za úkol vypátrat pohřešovanou dívku Sandru Lomaxovou. Pátrání po špinavých klubech a černých hernách ho přivádí na stopu krásné a svůdné Kit Forrestové (Raquel Welchová), na jejímž večírku strávila Sandra celou minulou noc. Zdánlivě nesouvisející případy se začínají nebezpečně proplétat. Tony Rome hledá odpovědi a znovu se ocitá ve špinavé smrtící hře, v níž rychle přibývá dalších obětí. (Česká televize)

ostravak30

Ještě jednou Tony Rome, ale tentokrát nenese film jméno soukromého očka. Podle mě snímek není lepší ani horší než jeho první kolega. Žena v moři, nebo chcete-li Žena v betonu, pokračuje ve stejném duchu. Opět tu není nouze o krásné ženy, prim byl však udělen Raquel Welch. Dočkáme se i několika vtipných hlášek, ale je relativně netypický noirový film, který nenadchne, ale ani neurazí, byť začátek je velmi pozoruhodný. ()

brasek

Myslím si, že pokračovanie dobrodružstva súkromného detektíva menom Tony Rome je poslabšie, menej zábavné s mierne nejasným príbehom, trošku nelogické. ()

PTuranyi

Tomy Rome má ďalší prípad, ktorý opäť vyrieši štýlovo sprevádzaný krásnymi ženami a spŕškami suchého humor. Príbeh je dobrý aj keď končí tak trocha banálne. Kvalitná produkcia však opäť podfarbila atmosféru chytľavou hudbou a Frank Sinatra znova skvele zapadol do role detektíva, ktorému to nie len páli, ale sa ani s ničím príliš nepára. Sekunduje mu okrem Richarda Conteho v roli kamoša z oddelenia vrážd aj Dan Blocker v úlohe sympatického obra Walda Gronskeho. Na smeč nahadzuje Raquel Welch, možno aj preto, že ostatné krásky to neprežili. 70% ()

Sejkorka

Viděl jsem 10 minut a zapisuju, pro jistotu, abych už nepokračoval. RW je sice krásná, ale nikdy nebyla dobrá herečka. Sinatra je vyloženě trapnej. Za ty rádobyvtipný hlášky by od průměrného ranaře dostal okamžitě pěstí mezi oči. ()