Drama, v jehož středu stojí nově vystupující skladatel country písní (Hedlund), mezi nímž a padlou hvězdou (Paltrow) to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela/manažera (McGraw) a královny krásy, ze které se stane zpěvačka (Meester). (oficiální text distributora)

Michelle75

Další film, kde hraje "hlavní" roli country, ale o dost slabší, než ten loňský.Gwyneth mám ráda, ale hodně mě potěšila a zároveň překvapila svým zpěvem. Samotný film by nemusel vyznít špatně, ale mám pocit, že tady se vztahy hodně proplétají, ale takovým komplikovaným a zmatečným způsobem až to po čase nudí a leze na nervy. Hudba dobrá, život hlavní hrdinky už tolik ne. ()

Nassau

Tato výprava do světa country zpěváků nakonec nedopadla úplně zle. Celý ten country obleček zde vlastně funguje jen jako prostředí, protože příběh nenabídne nic moc překvapujícího a odvíjí se od zaběhnutých žánrových vzorců. Herci jsou příjemní, dobře se na to kouká a během sledování se člověk ani příliš nepřistihne, že myslí na něco jiného. Takový fajn film na odpočinek. Žádná sláva, ale ani žádné utrpení. (60%) ()

velkyvezir

Vlastní příběh není nějak originální, ovšem 2 hvězdy navíc za úžasnou hudbu. Až v Americe jsem pochopil sílu country a zamiloval jsem si ji. ()

Wally

Film tuctový, ale v životě bych nevěřil, že se mi country bude líbit...ale když ve filmu spustil G. Hedlund, tak to stálo za to... Asi přeladím na Country radio 😃 ()

cab

Dalsi z nekonecne rady pribyvajicich hudebnich filmu s motivem americke country. Timto faktem jsem nebyl odrazen a udelal jsem dobre jen napul, protoze o nic novatorkseho se cely stab nepokousi a pouziva zajetou sablonu. Padajici hvezda, ktera se potyka s alkoholem se snazi vratit zpet i s pomoci mlade krve v podobe dvou protagonistu, jez si budou muset vybrat mezi stresujicim, narocnym a finance lakavym koncertovanim po cele USA a klidnym zivotem nekde na venkovske farme s hostovanim v mistni putice. 55% ()

dopita

Zpočátku se zdá, že jsou charakterové karty jasně rozdány. Jenže pozvolna se začne ukazovat, že klaďas může mít i své horší stránky, že zpočátku nesympatická postava má ke svému chování své dobré důvody, atd. Zkrátka takovej guláš řekl bych. Guláš proto, protože režisérka sice natočila líbivej film na kterej se dobře kouká, ale jako psychologická sonda do světa šoubyznysu se jí to moc, vlastně hodně, nepovedlo. ()

DannyBoy80

Vcelku průměrná věc. Paltrow hraje dobře, zpěv ji jde, dobře i vypadá (většinou). Jinak herecky lehce nadprůměrné. Emoce veškeré žádné. Scénář taky nic moc. Sem tam klišé. Ten film prostě nemá moc grády. Crazy Heart bylo v tomto mnohem dále. Škoda. ()

lucijelucije

Pokud příběh preferuje hudbu, je velká pravděpodobnost, že budu vysoce hodnotit. Tohle hudební drama nebylo vůbec sladké, přehnané a emotivně svírající. Řekla bych, že Country strong byl až nemorálně realistický a G. Paltrow tomuhle snímku dala své já. ()

Pompaj

Tento film o comebacku country hvězdy si mě naprosto získal. Celý film podbarvovaly ty skvělé písničky, které tomu daly ten správný šmrnc. Z písniček bych vypichnul "Comming Home", která je vskutku povedená a právem má oskara. Jestli jsem se nudil, když to bylo country?. Ne nenudil, příběh byl skvělý, Gwyneth Paltrow se líbila více než v Glee. Leighton Meester hrála přesvědčivě. Nemám co dodat rozhodně doporučuji. 90% ()

gocatgo

Chlast, prášky a oslava celé red neck kultury. Slušné melodie, slušné herecké výkony. Trošku jsem si vzpomenul na moje milované Walk the line, a i když Country Strong nedosahuje jeho kvalit, byla to dobře strávená dvouhodinovka. Slušná práce. ()

Jilly

Jako hudebník se podívám prakticky na jakýkoliv hudební film a je mi vcelku jedno je-li to country nebo Motzart. Country strong se mi jak po hudební tak herecké stránce líbilo velmi. Gwyneth Paltrow se své role zhostila perfektně. Není divu, že překvapila spoustu lidí. Stejně tak jako úžasná Leighton Meester, jejíž rodiče skutečně seděli za pašování drog a o jejímž hudebním nadání neměl prakticky nikdo ponětí. Garrett Hedlund má charisma,písničky mají svoje kouzlo, příběh má smysl a závěrečný koncert perfektní! Prostě přesně to, co od podobného filmu čekám:) A na to abych věděla, co z člověka dělá příliš velký tlak a alkohol nepotřebuji "Country strong" ;) ()

lareinna

Zaujímavý Tim McGraw - toho som hrať videla prvýkrát a hodnotím kladne. Garrett Hedlund je tiež zaujímavý, chcelo by to pozrieť si viac filmov, kde hrá tento herec. Myslím, že vcelku vydarená hudobná dráma, mne sa páčilo. ()

vi.cky

Tento film som si pozrela hlavne kvôli skvelej Leighton Meester aj napriek tomu, že country veľmi neobľubujem. No bolo to veľmi príjemné prekvapenie, zaujímavý dej, herci a krásne pesničky. Vďaka tomuto filmu som sa dostala bližšie ku country, niektoré sountracky sú celkom chytľavé. Veľmi pekné...4* ()

HonzaSim

Snímek, který není ničím mimořádný a přesto v sobě má kouzlo. Pokud máte rádi country nebo hudební filmy, mohl by se vám líbit také. Ani pořádně nevím, kdo byl hlavní postava, protože jsem měl dojem, že jsou hned tři. Právě herecké obsazení se mi zamlouvalo, což dělalo snímek o to zajímavějším. Samozřejmě, že své také udělala hudba. Tolik příjemných skladeb v jednom filmu mě donutilo k zamyšlení, jestli bych neměl začít poslouchat country i americké. Nejvíce mě zaujala Leighton Meester, která zde byla opravdu krásná. I závěr byl podle mého gusta, takže jsem mířil ke čtyřem hvězdám. Ale vzhledem k tomu, že mě po celou dobu nic extra nevadilo a k sympatiím k tomuto prostředí, přikloním se k vyššímu hodnocení a doplním Sílu country mezi hudební filmy na svém profilu. 80% ()

jasse

Na tenhle film mě nedávno upozornil jeden komentář k A Star Is Born - že je lepší. Souhlasím s tím, že je velmi realistický a to mu dává vyšší hodnotu. A jak jsem si přečetla v zajímavostech, vynikající Tim McGraw - úspěšný country zpěvák, je jediný herec z hlavního obsazení, který ve filmu nezpívá.To mu zas dává určitou originalitu. Jinak je to klasický příběh o vzestupu a pádu, ale velmi dobře zpracovaný. ()

Lachvos

Nejdřív jsem si myslel, že je to snímek o hudebním průmyslu. Poté že se jedna o melodrama, jak může úspěch člověka změnit. A nakonec se zde jedná o jediné, o lidi a jejich city. Film, který vás překvapí svou srdečností, díky které mu odpustíte menší chybičky i větší cliché. Toto dílo má prostě svoje srdce. A samozřejmě výborný herecký "ansámbl" tomu z nemalé části velmi vydatně pomáhá a rytmické písně podreslené výbornou instrumentálovou hudbou už jsou pouze třešničkou na dortu... ()

toi-toi

Príliš lacná, presladená a telenovelovo-vzťahovo-afektovaná kópia Crazy Heart.. a ta holka z Gossip Girl má divnú hlavu. ()

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky