Drama, v jehož středu stojí nově vystupující skladatel country písní (Hedlund), mezi nímž a padlou hvězdou (Paltrow) to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela/manažera (McGraw) a královny krásy, ze které se stane zpěvačka (Meester). (oficiální text distributora)

3n3my

Príjemné pozeranie s možno trochu pretiahnutou stopážou. Pre fanúšikov country by malo ísť o povinnosť, a nečudoval by som sa, keby si u nich o jednu hviezdu tento film polepšil, a to najmä kvôli odznetým piesňam. ()

Madlenka26

Nejlepší role kterou Gwyneth dostala za celou svoji hereckou kariéru. Film, který se Vám dostane pod kůži. Nejsem fanoušek Country muziky, což jsem musela zohlednit i na hodnocení. Ale písnička kdy Gwyneth zpívá ve stříbrných šatech je krásná ( http://www.youtube.com/watch?v=6aOZoxiV248 (. Celý film jsem byla na vážkách , byla přesvědčená dát 3*, ale ke konci se to najednou všecko zvrtne a já musím * přidat. Pěkný film :-)) ()

dr.fish

Film sice dokonalý zdaleka není, přesto mu plný počet dám. Děj místy klopýtá a padá do sladkobolnosti, jenže v tom medu se schovává velice hořká pilulka, která zabíjí i ty nejtvrdší. Nestojím si sice za všemi stosedmnácti minutami snímku, ale minimálně ze dvou třetin je to síla. Přidám-li na misku vah famózní výkon Gwyneth Paltrow (zraje nám jak víno), je tu vyjímečný film. Country strong trefil přesně do černého minimálně v rámci svého žánru. ..... Po druhém shlédnutí potvrzuji verdikt 90% ()

Stirek45

Miluju filmy, které obsahují vlastní složené písničky. Vždy se k těmto filmům vracím, alespoň po té hudební stránce. Tento film měl ale klady i jinde ;) ()

vesper001

Že je Gwyneth Paltrow v rolích umělecky obdařených trpitelek dobrá, mě přesvědčila už dávno. Dovede mít totiž v očích skutečnou bolest. Bohužel oproti např. Walk the Line je Síla country podstatně slabší, navíc nešťastnou hrdinku těžce válcuje její konkurentka v podání skvělé Leighton Meester. Mužské postavy jsou nevýrazné, a co se děje týče – že talent a jistá křehkost, která často vede umělce do náruče návykových látek, jdou ruku v ruce, a že to někdy blbě dopadne, asi teď víme všichni. ()

JaT

Tenhle snímek mě dostal! Díky konci a skvělým písničkám dávám hvězdu navíc. Podobné filmy: Crazy Heart a Walk the Line. ()

kinghome

Už kvůli názvu jsem tenhle film nikdy nechtěl vidět. Ale nakonec jsem se k tomu dostal přes HBO a nudnej začátek neděle. A nebylo to vůbec špatný. Krásnej příběh a vůbec ne tak hrozný písničky jaký jsem čekal. Slušný ****. ()

terunka003

Country, hudební, o lásce, chlastu, důvěře, ztrátě a bolesti × moc sladké, silná slova. Ale jinak moc pěkný. Musím říct, že ač country neposlouchám, některé písničky krásně zněly mému uchu. Celý děj je spíše takový ponurý, a jenom čekáte, kdy se to pokazí. Držíte palce hlavní hrdince, i předskokanům. To je asi taky první role Gwyneth Paltrow kde mi nevadí. Film, který stačí na jedno shlédnutí. ..no, tak to bychom měli.. ()

Pavlínka9

Dobrá Gwyneth Paltrow, u které bylo sice chvilkami těžší věřit ji její pocity a životní trable, které její postava prožívá, ale o to víc se mi líbil Garrett Hedlund, který jak svým vzhledem ;) tak svým hereckým výkonem i zpěvem doladil vše ostatní na jedničku. Ukázka toho, že všechno nejde hned na poprvé a člověk se musí s životem poprat a zkoušet to víckrát - takže hlavně z tohoto důvodu nepovažuji tento film za typický americký "slaďák". Country zrovna sice nemusím, ale líbí se mi prostředí a semknutí lidí, kteří tím doslova žijí a také to, jak Amerika doslova žije tímto životním stylem. ()

rockwoman

"Myslíš si, že jsem blázen? Ne, jen si myslím, že láska a sláva nemůžou žít pohromadě." ...Krásný film ani ne tak o country, jako o různých závislostech, které člověka buď obohacují, nebo mu ubližují. ()

venison

Film celkem ušel, ale nic světoborného.. Autoři se nám snaží ukázat, že i na country scéně najdeme drogy, sex a alkohol.. Charaktery jsou rozdány jasně - Gwyneth Paltrow ztvárňuje hvězdu první velikosti, která showbusinessu propadla a jako její protipól si střihla Leighton Meester roli začínající nevinné zpěvačky, která má tohle vše ještě před sebou.. Tim McGraw je úlisný manager každým coulem a Garrett Hedlund jde na muziku přes srdce.. Neurazilo, nenadchlo a hloubku bych v tom nehledala.. ()

strelenaL

Tedy oproti Crazy Heart je to slabší odvaz. Nečekala jsem nic světoborného spíš jsem se k filmu připla pouze ze zvědavosti a také jsem chtěla nějakou oddechovku. Oddechovka to rozhodně byla i když jsem nečekala, že to bude až tolik podobné již zmiňovanému filmu. Nejvíc mne naštavala postava Kelly, kterou moc dobře zahrála Gwyneth Paltrow. Já nevím co to přesně bylo, ale Kelly bych asi po 5 min. přizabila. Ale musím uznat, že v takové to roli Gwyneth opravdu vynikla je to velký rozdíl vidět herečku hrát v drama oproti stále se opakujícím postavám v love-story. Nějak tak už Gwyneth prostě škatulkuji sama...což ode dneška už dělat nebudu. Velmi mile překvapila Leighton. Ano krásná tvářička, které jsem si prvně všimla( pro mě neosobním) seriálu Gossip Girl. Vypadá to že mladá herečka je talentovaná a rozhodně se vyvíjí. Co mě rohodně překvapilo ze všeho nejvíc byla hudební stránka filmu. Moc povedené písničky a to neholduji country vůbec.Verdikt zní: určitě se podívejte na film stojí za to ho vidět. ()

Autogram

V príbehu o speváckom partnerskom štvoruholníku s príchuťou alkoholu niečo je, ale je to natoľko rozťahané, že je veľmi ťažké to súvisle pozerať. Hlavná hviezda Gwyneth Paltrow ide trochu do úzadia pri Miss Dallas, spočiatku zakríknutej speváčke. Keby ma country-štýl nejako viac oslovoval, možno by bolo aj o jednu hviezdu viac. ()

ELduderino

Lepší než Crazy Heart, alkoholismus je zde ztvárněn daleko lépe. Závislost je až hmatatelně cítit. Jinak country hudbu rád nemám, ale tady mi ani nevadila. Paltrow skvělá, její soustředěný výkon velice oceňuji, ale nejvíc se mi líbil Hedlund, který dokazuje, že má velkou hereckou budocnost, Dean Moriarty je tedy v dobrých rukou. Každopádně doporučuju. 4*. ()

TroiMae

Nic moc. Pokud navíc ani nemáte rádi country, což není můj případ, tak se filmu rozhodně vyhněte. Ale já zase zrovna nemám nijak v oblibě Gwyneth Paltrow, přitom jako country zpěvačka byla docela úchvatná - nutno zmínit, že sama zpívá. Proto stojí za to film vidět, ale to je tak všechno. Po skončení něco přecejen zůstane... a pokud máte rádi country, což asi je můj případ (i když fanatik zrovna nejsem), pak vám zřejmě navíc zůstane zajímavý soundtrack - nejlépe ten 2CD. Pravděpodobně alespoň něco z něj si (narozdíl od filmu) nechám... ale ještě se na něj pořádně chystám. ()

Ferinka

Americké country je daleko víc snesitelnější než to, o co se pokoušeli Brontosauři a další u nás. Takže hudba mi vůbec nevadila a herci zahráli dobrý příběh. Role Leigton Meester byla okouzlující. ()

birdie.

Na to, že jsem si tento film pustila jen tak, a taky protože nic zajímavějšího nedávali, mě docela zaujal. Váhala jsem mezi 3 a 4 (jako u mnoha dalších filmů), nakonec teda 3+. ()

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky