Drama, v jehož středu stojí nově vystupující skladatel country písní (Hedlund), mezi nímž a padlou hvězdou (Paltrow) to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela/manažera (McGraw) a královny krásy, ze které se stane zpěvačka (Meester). (oficiální text distributora)

Mates Hradecky

Film povinný pro všechny hvězdičky Superstar i jejich praštěné fanoušky. Každá se honí za slávou a penězi, ale v soukromí většinou trpí. Překonav svůj přirozený odpor k americké country shlédnul jsem tento snímek a dostalo se mě toho, co mám rád (skvělý výkon Gwyneth Paltrow v milostném víceúhelníku) i co nesnáším (americký patriotismus, kovbojské klobouky a obuv, všude samý John a Bob a "oukej"-a jako třešnička při zpěvu rozvinuvší se tři obrovské americké vlajky). ()

ghoston

Pro mě překvapení roku. Že se mi bude líbit film o country, bych do sebe opravdu neřekl. Opravdu skvělá režie, pozorná, dívá se vždy tam kam je právě potřeba, díky čemuž dobře vykresluje postavy, Gwyneth bych dal s klidným svědomím za herecký výkon oskara, je úplný pošušňání sledovat jak hraje, jak ovládá každý mimický sval, ta ženská musí být asi hrozná hysterka, ale na plátně je prostě boží! Skvělí byli i ostatní herci, všichni. Je to radost. Scénář by dobrý, kdbyby byl ještě trochu dopracovanější, tak bych dal 5 stars. ()

Pythonator

No budiž. Sice to byl místy spíš koncert než film, ale i tak se na to dalo dívat. Je to spíše pro fanoušky country, protože ti si to fakt užijí vrchovatě. Mně country nevadí a některé písně byly dobré. Ovšem kdyby to natočili jako Sílu Heavy Metalu nebo Sílu Hard Rocku, tak si to užiju mnohem víc a napařím tomu hned pět hvězdiček. Tím chci říct, že líbivost tohoto snímku je předurčena vaším vkusem na hudbu. Gwyneth Paltrow byla jak jinak než skvělá. ()

lubica1995

S Garretta Hedlunda sa skutočne stal spevák. Všetky hviezdy patria jemu. Film bol krásny a vzťahy patrične prepletené. Možno sa na mega hviezdu hlasovo Gwyn až tak nehodila, ale nebolo to urážlivé. ()

Bblondie

Tak je vidět, že Gwyneth do starého železa rozhodně nepatří a navíc umí i docela obstojně zpívat. Připočtěme charizmatického Hedlunda a mou oblíbenkyni Leighton a dostaneme velmi dojemný, dramatický příběh, ne úplný happy-end a nádherné melodie, které doplňují celý příběh. Tenhle film si zamilují minimálně všechny holky :) ()

Montmorency

Výborná G.Paltrow - jedna z mála hereček, které umí zpívat a hrát....Film sám o sobě nic moc - silně to připomíná Crazy Heart, navíc se to celé ubírá k velkému finále, kdy láska a chudoba zvítězí nad slávou a bohatstvím :-)).....Za výkon G.P. dávám 4*(obzvláště scéna na charitativní akci s nemocným Trevisem je krásně dojemná), jinak film je tak za 2*, celkově tedy 3* ()

JARDAHONDA

Brzy po té,co se mladý nadějný hudební skladatel zapletl s padlou a citově nevyrovnanou hvězdou country (Gwyneth Paltrow) se oba společně vydají na turné,kterou má jednu kariéru nastartovat a druhou oživit... ()

Pecca007

Hedlund byl talentovaný sympaťák, Meester byla krásavice se srdcem na pravém místě, Paltrow byla psychicky rozervaná country zpěvačka a McGraw správný byznysman a milující manžel - a to je vše. Nějak moc mě film nedojal a oproti starší "Crazy Heart" je to slabší odvar - tedy podle mne. Dlouho jsem váhal jestli dvě nebo tři hvězdy, ale jelikož mi písně z filmu zní v uších ještě teď, tak dám tři. A to country není můj šálek kávy! ()

jancaD21

Klasická oddechovka na večer. Dobrá hudba, dobrý příběh (i když v některých částech docela předvídatelný), dobrý herci. ()

Achaltekin

Silný příběh o nelehkém žití ve světě showbyznysu. Od začátku sledujeme vzpamatovávání se slavné country zpěvačky, která však už nemá mnoho nadějí vrátit se zpět. Žárlí na mladší kolegyni, nezvládá překonávat svou temnější minulost. Na poslední vystoupení ze sebe však vydá to nejlepší, aby mohla s klidem odejít. Příběh opravdu chytá za srdce a myslím si, že vyhoví jak fanouškům country muziky tak i těm ostatním. Herecké i pěvecké výkony jsou brilantní i u mladších herců, jako je například Leighton Meester. Rozhodně stojí za vidění ;) ()

bonscott

vyumělkované, film Crazy Hearts daleko lepší. Vrcholná scéna, kdy hlavní hvězda vystupuje v dallaské aréně, zpívá bez mikrofonu (ani port) - to je v celém kontextu filmu velmi amatérské - dávám dvě a půl ()

Sylvie22

Ja osobne som čaru country hudby prepadla už strašne dávno, tak som hľadala nejaky filmík s touto tematikou a tu hľa našla som! Country Strong je veľmi silný príbeh padlej country hviezdy. Gwyneth Paltrow tu podáva vynikajúci výkon ako herecký, tak aj spevácky. Podľa môjho názoru je toto a Zamilovaný Shakespear jej najlepší film. Chytľavé pesničky a sympatické herecké obsadenie (Hedlund, Meester) ešte umocňuje môj celkový dojem. Tak teda či máte, alebo nemáte radi country vrele odporúčam :). ()

Ladull

Moc pěkný oddechový film. Ze začátku jsem úplně nechápala některé věci, a nevím, jestli to bylo nepozorností, nebo tam opravdu nezaznělo jak o dítě Kelly přišla :D Taky mi ze začátku nedávalo smysl s kým teda zpěvačka je a koho miluje. Ale film se nakonec přeci jen rozjel a pěkně jsem se do něj vžila. Konec mě z pohledu děje smutně překvapil, ale nakonec to celkem dobře dopadlo. Byla to vážně příjemná pochoutka, velmi mě překvapila Palthrow, od které bych takový výkon ani nečekala. Musím taky pochválit Hedlunda a Meester, kteří moc pěkně zpívali :). Celkově bych to shrnula jako moc povedený film s krásnými písničkami. ()

Jannine

Musím říct, že tenhle film se mi dostal pod kůži. Narazila jsem na něj čistě náhodou, ale jsem za to ráda. Výborná hlavní čtveřice. I když nejsem žádná fanynka Gwyneth Paltrow, tak v téhle roli mi nevadila, spíš naopak. Jsem ráda, že jsem konečně viděla hrát Leighton v odlišné roli než jako namyšlenou intrikářku, kterou hraje v Gossip Girl. Dokázala, že hrát a dokonce i zpívat umí, teď už si stačí jen vybírat ty správné role. Garrett Hedlund mě taky velmi zaujal, krásně zpívá, dobře se na něj kouká, co si budeme povídat :) Myslim, že country songy potěší i country jinak neposlouchající diváky, jako jsem já. Příběh se krásně plynule odvíjel. Je to film, který si klidně pustím znovu a určitě se u něj budu znovu bavit. ()

NikiDados

Hollywoodští tvůrci by se měli zaměřit na HappyEndy. Není to tak těžké, prostě jen nechají všechny sympatické postavy na živu a ty nesympatické... s těma ať se děje, co chce. Příběh krásný, Gwyneth nádherná, písně a hudba boží, herecké výkony skvělé, láska jak má být, všechno vypadá krásně, všechno spěje k dobrému konci a najednou PRÁSK!! A z původně krásného pocitu ze sledování milého příběhu vám v srdci zůstane díra. Jen za to jedna hvězda dolů. ()

Sejkorka

No, Gwyneth mi do téhle role moc nesedí. Vůbec do prostředí show bussinesu. Film je poměrně zajímavý, i když country není zrovna můj šálek čaje. ()

leafroller

Film je na můj vkus dost pomalý. Stejně jako hudba, která jím prolíná. Moderní country balancující na hranici popu zkrátka už není to, které se mi líbilo v Bratříčku, kde jsi. Utahané a k smrti utoužené cajdáky bohužel stupňují pocit "sakra, to snad nikdy neskončí". Tato úmornost ale dobře umocňuje náladu a dojem situace. Navíc opravdovost a uvěřitelnost Gwyneth (i jejího manžela) vše dobře zahušťuje. Ostatní postavy filmu jsou spíše karikaturami. Pan Chytrý je tak extrémně cool a supersprávný, že si asi nemáte uvědomit, jaký je to sobecký hnusec. Paní Hloupou všichni ponižují a nikdo ji nebere vážně, protože byla modelka a ty jsou přeci tupé. Přenesete-li se přes narežírované hlouposti, které "musí" dělat, pak zjistíte, že je to jediná "normální" postava filmu. Jinak myslím, že to je dobře natočená věc a stojí za pokus. ()

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky