Drama, v jehož středu stojí nově vystupující skladatel country písní (Hedlund), mezi nímž a padlou hvězdou (Paltrow) to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela/manažera (McGraw) a královny krásy, ze které se stane zpěvačka (Meester). (oficiální text distributora)

Riddick77

Dobré, ba výborné! Analogie s "Crazy Heart" kvalitativně není na místě, což ovšem neznamená, že film je horší. V dramatické rovině se to s příběhově podobným "Crazy Heart" nedá srovnat. Zde je všechno takové barevnější a méně civiliní, méně syrové, možná vyjma konce. Navíc Gwyneth prostě není Jeff Bridges, není tak vychlastná, není tak bezradná, tolik jí to zkrátka nevěříte. Nicméně to zřejmě ani nebyl zcela účel, protože ač je Gwyneth hlavní hvězdou a příběh je vlastně o ní, tak o ní až tak není. Příběh i veškerý herecký um si pro sebe ukradl Garrett Hedlund, který se naprosto ponořil a vcítil do své role. Gwyneth má body za zpěv, nicméně i zde je Hedlund na stejné úrovni. Celkově příjemný snímek, který má co nabídnout, jednak svou příběhovou linkou a jednak skvělou hudbou, kterou mimochodem opravdu můžu. Na snímek jsem se dlouho těšil a nezklamal! Není to takové syrově dramatické a oscarové, na druhou stranu je to v lecčem jednoduší a přímočařejší, což též není někdy na škodu. Celkově silných 8/10! ()

O.Peta

Pěkný, ale prostě se neubráním srovnání s Crazy Heart. To mi přišlo o něco lepší, takže bych ho musel zvednout na pět a tady pak dát 4. Od začátku roku si držím odstup a hodnotím přísněji, proto ty tři mohou vyznět nedoceněně, ale líbilo se mi to. Taková pohodová relax oddychovka s příjemnou hudbou na odpoledne, zvlášť když je venku hnusná bouřka. Mladí herci mi byli kupodivu sympatičtější než Gwyneth. 70% ()

buldock

Po delší době snímek , který mě opravdu chytil za srdce. A když se k tomu přičtou výborné herecké výkony Gwyneth Paltrow a Garretta Hedlunda , skvělý výběr písní (soundtrack vřele doporučuju) , skvělý casting , povedená atmosféra , tak musím dát hodnocení nejvyšší. P.S. - Gwyneth Paltrow a Garrett Hedlund jsou překvapivě také dobří zpěváci. Film: 78% , OST - Michael Brook (různí interpreti) - 80% ()

numi

Chudý příbuzný Crazy Heart. Ale nohy Gwyneth Paltrow jsou více sexy než plnovous Jeffa Bridgese, o tom žádná. ()

ABLABLABLA

Páni, z tohoto filmů jsem naprosto přeplněná dojmy. Skvělí herci (zvláště zpívající G. Paltrow mě překvapila - zpívat jsem ji sice už slyšela v Glee, ale tam se mi její zpěv vůbec nelíbil, no a pak samozřejmě pro mě někdo nový - G. Hedlund a podle mě skvělá mladá nadějná herečka L. Meester), skvělé písně, skvělý příběh, všechno úžasné. Country songy jsem měla už dřív ráda, ale teď jsem se do nich asi zamilovala, protože mají své neuvěřitelné kouzlo a sílu, jak napovídá název. I přestože příběh trošku klišé a některé věci se daly předvídat, tak mě film upřímně dostal a musím dát nejvyšší hodnocení. Jdu si asi najít soundtrack;) ()

Mikita

Tenhle film měl sílu mě opravdu okouzlit. Atmosféra je nádherná, herecké výkony hodné chvály... povedené. ()

runner85

Jeden môj bývalý internetový kolega mi raz povedal, že nechápe a krúti hlavou pri tom keď dakto počúva country / hlavne že on počúva Depeche Mode :D / Mne sa Country celkom páči, i keď skôr pri táborákoch, ale na spievajúcu Leighton Meester som sa vážne tešil, a zvládla to super. Gwyneth moc nemusím, ale celkom slušne aj ona, aj keď s jej rolou som mal asi najväčší problém ...inak taká vzťahová skrátená telenovela :D ()

jurama525

Vůbec ne tak silné jako Walk the Line. Občas ztrašná nuda . Pisničky spiš nic než moc. Čekal jsem od toho daleko více . Jedine co na filmu bylo solidní je přiběh a herecké Obsazeni . Jinak nic ()

Patw

Konec mě tedy zaskočil. Jinak jsem naprosto spokojený. Gwyneth Paltrow + Leighton Meester velké plus u mě. ()

Vědma

Ani hezké písničky a dobré zpěvácké výkony mě do děje filmu úplně nevtáhly. Gwyneth zpívá dobře, ale úplně jsem jí tu country hvězdu nevěřila, což o druhých dvou protagonistech neplatí, těm to v country slušelo moc. ()

Dont

Jako fanoušek country i Gwyneth Paltrow jsem se těšil na mnohem lepší zážitek. Film do značné míry jen klouže po povrchu, zřídkakdy jde do hloubky. Nakonec zůstává Síla country někde na půl cesty mezi dramatem o závislé zpěvačce Kelly Canter a romancí odehrávající se mezi mladými předskokany, přičemž ta romance je sladká až běda. Stejně jako pohádka o raketovém vzestupu Chiles Stanton, která na začátku není schopna ze sebe na pódiu vydat hlásku. Castingovou chybou bylo obsazení nevýrazného Tima McGrawa do hodně důležité postavy manžela. Hudbu jsem očekával o dost lepší. ()

kalap

Výborný krásne bolestivý film, kde umňa pesničky boli viac krovým o slávnej speváčke, ktorá neuniesla ťažobu slávy a ničoty a s nervami ako pavučinka,ktorú ťažoba slávy trhá na cucky a odišla tam, kde si myslela, že jej bude lepšie. ()

maverick10

Srovnani s Crazy Heart je asi opravdu na miste, zvlaste pred oscarovou sklizni a opet s hudebni nominaci. A nutno rict ze hudba a pisnicky tu musi a hraji hlavni roli. Bez nich by to byl jen nemastny prumerny dramaticky snimek. ()

M.i.k.e

další hudební drama,které sice jede podle již tradiční šablony,ale přesto mě dostalo svojí obyčejností,přirozeností a tím,jak to celé krásně funguje.I když sem si na začátku říkal,jestli to ty skoro dvě hodiny vydržím,najednou byl konec a já bych se dokázal dívat klidně ještě chvilku.K tomu všemu příjemné obsazení a hlavně výborná hudba.Nikdy sem nebyl fanouškem country,ale sem ta hudba skvěle pasuje a já teď celkem zvažuji,že si obstarám soundtrack.Takhle nějak mělo vypadat "konkurenčí" Crazy Heart,které mě narozdíl od tohoto kousku poměrně zklamalo...85% ()

Hees

Keď sa zmiešajú pekné pesničky a milý herci do 112 minútového kokteilu tak vznikne milý nenásilný priemerný film. (Hodnotenie 3,5) ()

Elyssea

Sympatická dvojice Leighton Meester a Garrett Hedlund - ti dva mě u Síly country udrželi. Být to jen o Gwyneth, asi by to nedopadlo. Nechápu původ jejích psychických problémů (pokud čekala dítě a chtěla ho, proč proboha pila?) a nechápu, co na ní všichni viděli. Všichni aktéři naštěstí velmi dobře zpívají a hudba je povedená. Nikdy bych neřekla, že se mi country může líbit. Síla country je příjemná oddechovka, jen poněkud nevyvážená. ()

danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "Coming Home" - Hudba a text Bod DiPiero, Tom Douglas, Hillary Lindsey, Troy Verges ()

U_S_O

Na tento hudobný country film som sa tešil, myslel som si, že to bude niečo s dobrou hudbou, príbehom a všetkým čo k tomu patrí - proste niečo, čo by ma zaujalo. Nuž nezaujalo ma takmer nič, film sa vliekol. A od hudobného filmu očakávam, že po jeho skončení sa obzriem po jeho soundtracku ale v tomto prípade tomu tak nebolo. (49%) ()

pakobylka

----- "Myslíš si, že jsem blázen ?" ----- "Jen si myslím, že láska a sláva nemůžou žít pohromadě." ----- Připravte se na vnitřně rozervané a velice osobní drama, které má široký záběr - a netrpí sebelítostí. Uvidíte, co srazilo do prachu ženu, která "byla jak švédská ocel" ... jestli dokázala vstát ... a jakou roli přitom sehrálo její okolí. ()

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky