Krásné lži

• Francie De vrais mensonges (více)

Když krásná kadeřnice Emilie otevře anonymní milostný dopis od tajného ctitele, nejdříveho prostě vyhodí. Potom si ale uvědomí, co by takový dopis znamenal pro její osamělou a zoufalou matku Maddie a milostné psaní jí přepošle. Později se Maddie setká s Jeanem — Emiliiným zaměstnancem a také původním autorem zamilovaného listu. Matka s dcerou se náhle stávají soupeřkami v boji o stejného muže. (oficiální text distributora)

kocik1

Na jednu stranu svižně (asi spíš zásluhou Audrey), ale na druhou stranu alespoň pro mě neuvěřitelně nepříjemné na sledování. ()

greetchen

Další z miloučkých filmů s Audrey Tautou, který zaujme herecky, ale přeci jen jeho "kouzelná" atmosféra trochu pokulhává a příliš se bije se sarkastickým humorem. ()

jefff

Docela zajímavá komorní romantická komedie, která vyčnívá svou originální zápletkou a vždy skvělou Audrey Tautou. Příjemně se na to koukalo, ale jaksi jsem se nezbavil dojmu mírné lacinosti. ()

crass.48

Já vám nevím, ale to, co objevilo v tomhle filmu, zvláště na konci, do filmů podle mě nepatří. Možná, že se to děje ve skutečnosti, ale prosím ne ve filmu. Co to bylo probůh za matku a dceru a jejich milence? Kdyby to skončilo v okamžiku, kdy on rozbíjí kolo a Audrey se od matky dozvěděla, že to anonymní vyznání psal on, byl by to zajímavý film, takhle jsem nad tím musel kroutit hlavou. ()

Kuny27

Druhý film s Audrey Tautou, co jsem viděl. Podruhé říkám "dobrá zápletka, fajn téma- ale do háje jde z toho vyždímat víc než suchý konec!-" Fajn film, stejně jako Amelie, ale něco tomu chybí. ()

Giggs

Francuzsky uprimne, mile, trhle a bez zbytočneho znasilňovania a pretvarky. Nehra sa to na nič viac ako to je. ()

patrikus

Herecké výkony !! Na tom je to postavené, skvělé dialogy a skvělý dabing i překlad !!! Obrazově zcela komorní záležitost, i přes to to nenudí... ()

kolemjdouc

oddechovka která nenadchne ale ani neurazí,protože i ten příběh se může v životě tak státt.Věřím,že se francouzština špatně dabuje,ale ta dětinská kadeřnice opravdu tak kňourala? U mě dobrý. ()

filipvrbik

Nápaditá romantická komedie ve francouzském stylu, bohužel jsem se i tak trochu nudil, protože bylo jasné jak to celé dopadne... Ale spousta věcí je tu fajn...60% ()

nikoletkaa

Měla jsem chuť na nějaký francouzský film. Tak jsem si prošla filmografii své oblíbenkyně Audrey a našla tuhle milou, upřímnou, svižnou komedii. On vlastně každý film, kde se Audrey vyskytuje, je milý a upřímný. Francouzština je pro mě takovým balzámem na duši, takže jsem si při jejím poslechu a pohledu na Audrey výborně odpočinula :o) ()

ursinko

Príjemne vtipné, francúzsky ľahké, celý film som sa usmieval a čakal ako to dopadne, i keď to bolo vopred jasné... ()

Kaatarina

Krásné lži aneb hloupá romantická komedie o tom, jak si tři hlavní postavy dělají z trucu naschvály, které podle mě došli až přes hranici únosnosti. Holt Francouzi asi mají o vztazích jiné představy. ()

Gaia.M

Ona dostane překrásný milostný dopis a co udělá, vyhodí ho! Barbarství! V tu chvíli jsem jí nic dobrého nepřála! V dnešní době e-mailů, smsek, zpráv přes facebook a ona vyhodí milostný dopis! A bodejť by se necítila trapně před inteligentním údržbářem, když je sama pitomá! (Vyhodila přece ten dopis, nemůže být chytrá). Tak jo, asi jsem zaujatá. Nesedí mi. Nemám takové ženy ráda. Potřebovala, aby jí někdo srazil hřebínek. Ještě ke všemu, když se plete mezi rodiče. Chápu, že chtěla mamince pomoci, ale takhle? Hodně špatný nápad. A nakonec k chudákovi údržbáři nakráčí a ještě mu chce platit, aby oblboval matku?! Facku by zasloužila ona. No jo, každý děláme chyby, takže jim ten happy end i přeju :) Je to pěkný film, ale na to, že si hraje na komedii, mi zde prostě chybí vtipnost. ()

Rami

Krásně odlehčená romantická komedie. Jako člověk, který si říká, "ten pocit hlavních hrdinů mi něco připomíná", musím dát jednoznačně 5 hvězdiček. (P.S. Jen ten konec byl pravděpodobně vytvořen pro završení dobrého pocitu a k celkovému konceptu charakterů postav se ne zcela hodil. :-) Ale to by bylo jen přehnané rýpání.) ()

chrispe

Musím se přiznat, že po všech těch amerických romantických komediích, které jsem poslední dobou viděla, byl tento film jako závan čerstvého vzduchu. Opravdu jsem se pobavila (a to jsem myslela, že díky dlouhému pracovnímu dnu usnu... to sotva! :). ()

deepspace101

Krásné lži. Na začátku. Pak další lži. Hromada lží, kopec lží, hora lží. Lží odporných, bezohledných, zraňujících, které bodají a drásají nitro. Lží, které otrávily přímořský vzduch, sebraly barvu kulisám, zastínily francouzský šarm a na konci zanechaly svíravou pachuť po kousnutí do kyselého jablka. ()

klasik79

Mohlo to být roztomilé, ale jo vlastně bylo, až konec mi trochu nesed ( zbytečně trapná, scénaristická porno jednohubka mi zkazila dojem) ()