poster

V jiném stavu

Drama

Česko, 2016, 56 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  **

  Jako nedopečené housky. 1) Líbí se mi realismus dialogů i příběhů samých. 2) Nelíbí se mi, že se příběhy neprotknou a že všechno končí nijace. 3) Líbí se mi pěkný 38letý Jan Bárta (Adam).(31.5.2017)

 • Prubner
  **

  Film, který vznikal nějakých deset let, a přitom vypadá, že vznikl ve velkém spěchu. U každého záběru jsem měl pocit, že režisér jel na první dobrou a bylo mu jedno, že kameraman občas neumí pořádně zaostřit. Jako studentský film to ujde, ale dát to do kin ? Připomíná mi to Řehořkovy Proměny, až na to, že to má lepší scénář a horší (mnohem horší) kameru. To nemohli najít kameramana, který ví, jak se zaostřuje ? Působí to pak zbytečně amatérsky.(7.2.2017)

 • vitsoft
  **

  Roztřesená ruční kamera možná fungovala autenticky v Blair Witch, ale tady v Jiném stavu mi to akorát rozkolísalo vestibulární aparát. Na téma "čtyřiadvacet hodin ze života záchranné služby/tísňového volání/linky důvěry" už bylo natočeno několik celovečerních filmů, ba i televizních seriálů; krátkometrážní formát studentského filmu bohužel nedovolil šířeji rozvinout načrtnuté osudy, takže ve mě zanechal celkový dojem asi jako kdybych na MTV sledoval se staženým zvukem klip nějaké depresivní kapely.(2.2.2017)

 • Monggol
  *****

  Najlepší bol ten jeho fotr, čo ho vytiahol na kopec: "Povídat si můžeš doma s mámou. My jsme chlapi ne?" Také typy sú zo života ako aj cely film. Výborné. Za mňa * * * * *(3.3.2020)

 • - Snímek začal vznikat v roce 2006, jako absolventská práce na katedře režie pražské FAMU, pod vedením Věry Chytilové. Od první do poslední klapky uplynul téměř rok. Osobní omezení se střídala s profesní zaneprázdněností a proto byl výsledný film dokončen až po osmi letech. (Zdroj: Ideafilm)