Jessica se přestěhovala do osmipatrového domu v Los Angeles. Nájemníci se zdají být na první pohled velmi přátelští, jenže když se Jessica stane svědkem několika strašlivých úmrtí, musí stůj co stůj vyřešit tajemství tohoto domu. Dante možná není ta nejluxusnější budova v Los Angeles, ale to, co mu chybí k dokonalému stylu, dožene v barvách. Když se Jessica nastěhuje dovnitř, místní až příliš starostlivý správce Ed jí dá několik užitečných tipů, jak se v budově pohodlně a bez obtíží s ostatními zabydlet. Sousedé se zdají být neobyčejně milí. Ale proč má vždy videokamerou posedlý podivín Randal namířený objektiv právě na ni? A co skrývá tajnůstkářský umělec Evan? Později začnou nájemníci v budově Dante umírat těmi nejhrůznějšími způsoby. A tak se Jessica pustí do šíleného úkolu – vyřešit záhadu tajemné budovy dřív, než se sama stane obětí zlovolného prokletí. (HBO Europe)

giaruj

Dobrý film vás neuspí aj keď ste unavení a nemyslíte si, že ste unavení. Toto dobrý film nebol a ja som sa naozaj necítil až taký unavený. Ale zaspať po usilovnom premáhaní sa? Veľmi usilovnom premáhaní. Dokonca ani sexi scény nepomohli. Balast na entú v 80 minútach. Z toho si odrátajte užitočné minúty úvodných a záverečných titulkov. ()

Dzonis

Připadá mi jako by tvůrce začal vymýšlet zajímavý příběh, ale čím víc toho bylo, tím víc se to vzdalovalo od alespoň lehce logického vysvětlení. Nakonec to dopadlo tak že se děj dal těžko zakončit nějakým aspoň trochu logickým vysvětlením takže radši zakončen nebyl vůbec. Vše předvídatelné až na naprosto nelogický "nezávěr". ()

Bezda22

Ne. Úplně dementní film. Typická kráva, lítá a hysterčí. Chvilkama, mě to sice vtahovalo do děje, ale během pár minut mě to zase vrátilo zpátky, protože se tam stala nějaká kravina. Klasicky, jsem zase byl nasranej, na co sem to koukal... ()

Shanen29

DJ Qualls ,ikdyž ho mám velmi rád,v tomto filmu mu role nevyšla a je to dáno scenářem a samotnou stupidní režií.Hororově je to opravdu velmi zlý počin. ()

Shitonit odpad!

Nooo... tak tady, tady se tvůrci vážně hluboce vyznamenali. Začátek je superdlouhý psycho, kdy kráva plove plove a já se fakt těšil, že se v tom debilním bazénu utopí... no nestalo se, a já se nějak překlopil a sklouzl jsem do dalšího děje, který svou bezhlavou nesmyslností ladně překonal sračkový začátek a já hledal způsob, jak bez čekání utopit sebe. Ne, že bych to chtěl nějak podrazit, nebo tak, ono to ani moc nejde, ale takovej superblábol se vážně hledá dost nesnadno. Tzn závěrem, pokud někdo toužíte po filmu, kterej vás fakt totálně nasere svou bezmyšlenkovostí a totálně bezvýznamným dějem, tak tenhle kroužek je fakt to pravý. Asi by bylo lepší namalovat si kroužek rtěnkou na pé.. a ladně vklouznout do nádherně vymydlenýho zad.. :-) ()

Richie1

Začátek ještě trochu ušel, ale postupně jsem se začal v ději ztrácet a závěr jsem také nějak nepochopil. Snad to byl i zámysl tvůrců, nevím. Celkově velmi slabý horor, snad jen kvůli úvodní písni dávám nanejvýše 30%. ()

Pitryx

Lokalita výborná, tajemno a napětí už slabší, děj k ničemu. Autoři se asi nějak smluvili, aby mi ten film zhnusili. A to zbytečně zdlouhavými scénami, za to mínus, nejasným snad trojnásobným koncem, další mínus a to poslední je za kecy v závěrečných titulcích. Dost mne to zbytečně zdrželo, protože jsem myslel, že se něco dovím. Kdyby nechali původní závěry, bylo by mé hodnocení lepší. 201308297529/8015 ()

Athree

Nepočítaje reklam přemýšlím, že jsem zratil asi osmdesát minut svého života. Kruh osmi se brát jako horor rozhodně ani nedá. O obsazení a scénáři ve filmu není třeba raději mluvit. Film byl naprostým zklamáním a důsledkem úbytku času. Hvězdičku si zaslouží jen z lítosti a z celku zajímavě zdesignovaných scén se smrtí. ()

J.Mayen

Holka Jessica se nastěhuje do činžáku,kterej má podivný název Dante (připomnělo mi to hru na PS Dantes Inferno). Podobně působí i samotný činžák, temné chodby na kterých slabě poblikávají světla, nikde nikdo, starý rozbitý klecový výtah atd. S Jessicou se postupně seznamují místní obyvatelé,kterých není moc, zato jsou na její vkus celkem vlezlý a chovají se divně. Jessica začíná hysterčit, řvát, běhat, plašit, volat fízly jenom aby jim vysvětlila něco o čem sama není přesvědčená že se děje. Sousedi na ní líčejí podivná, nemilá překvapení a na druhou stranu se před ní přetvařují jako byli její nejvěrnější kamarádi. Je to celekm slabý odvar ze "subžánru" časových smyček,ale ne docela těch klasických, budu upřímnej a přiznám se,že jsem konec nepochopil, hlavně chování ostatních nájemníků. ()

MT_Y

Skvělý námět s kterým by šlo úplně super pracovat, s kterým by šlo vytvořit dost dobrej ať už Psycho film, thriller nebo i horror. Ne, ono to muselo dopadnout takhle, totálně nesmyslně. Už během počátku, střetu a finále bych v každé části věděl. Co udělat, napsat aby to dávalo větší smysl a to by divák asi neměl, to svědčí jen o tom, že ten film prostě nebyl dobrý. Odpad nedám, protože námět tam byl (jen nevyužitý), herci olej, nebyli nejhorší a prostředí mi moc nevadilo, viděl jsem filmy s horším... 2 ✨ 30% ()

Ondrew

Vobec mi nie je jasne, co vlastne chceli autori filmom "Circle of Eight" povedat. Vacsinu casu sa snimka nesie v duchu "nieco sa tu deje, pobehujem po chodbach, uz mi totalne hrabe???". Napokon pride nemastny-neslany zaver a dielo skazy je dokonane. Jednu hviezdu davam jedine za pouzitu hudbu (najma uvodna v titulkoch je velmi slusna). Zvysok je dementna, nezazivna sr@gorina. 10%. ()

Jenn

Může mi někdo, doprdele vysvětlit, jak to vlastně bylo??! Naprosto geniální hudba a docela pohlednej Evan. Nechápu hodnocení, ale jak myslíte. ()

Pythonator

No tak to byla síla. Podobnou sračku hrající si na něco víc jsem ještě neviděl. Jedna hvězdička za sympatickou Austin Highsmith. ()