Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

G3000

Rozhodně dost slušný herní magazín a hráč jako já ho obzvláště dokáže ocenit. Co se Re-Play usadil na COOLu, jeho kvalita se velmi zvýšila. Vše je bráno s nadhledem, rychle, stručně a přehledně. Pochválit musím i naprosto skvělý hudební doprovod. Recenze i reportáže jsou udělané skvěle, ale některé rozhovory jsou docela utrpení. 75% ()

Peterek82

Palce nahoru za stylizaci, grafiku, celkem zajímavé recenze, návštěvy akcí, co je supr jsou rozhovory s vývojáři. Co je úplně na h**no (a je to otázka skoro třetiny, ne-li poloviny času, který jeden díl pořadu trvá, je ZVUK z jejich studia! Otřesně rezonované hlasy, naprosto špatně řešená zvuková kulisa a odhlučnění místnosti. Týpkům s normálním chlapským hlasem, natož těm s tím hlubokým, pomalu nejde rozumět. A já nechci během nějakého pořadu měnit nastavení zvuku TV. Tohle je naprosto neprofesionální a u mě to naprosto degraduje kvalitu pořadu jako celku. Co se týče moderátorů, uměl bych si představit jiné, s lepším profilem a schopností projevu. Tohle by měli uvádět HRÁČI, ne ti, kteří si jen rádi hrají. Ale na českou scénu jinak momentáně nejlpeší herní TV pořad. GamePage bohužel naprosto ztratil svou originalitu a omrzel. ()

Malcolm337

nechápu hodnocení některých, na gamepage už se nedalo koukat kde bylo zpoždění novinek skoro o půl roku (zkratka co bylo nové před půlrokem tak to teprve u nich bylo jako novinvka) a taky tam pořád cpaly ňáký webovky ani se nedivim že už končej (ne že bych jim to přál za svý doby to byl taky dobrý pořad). Na rozdíl od Re-play který dodáva novinky prakticky v tu sobotu a celkově je to velmi koukatelné. A taky nechápu co maj lidi proti Tukanovi ten už válí od dob score live :D ()

mine.slayer

Až na to že tý blondýně nevěřím že něco hraje teda krom toho že hraje že hraje a tomu týpkovi to taky nežeru je to celkem povedenej pořad o hrách Game Page!! ()

sajez

Porad o hrach,ktery hraci nenabizi zadne dulezite informace o hrach samotnych(hratelnost,hudba,zvuky apod.)Kratke ukazky toho moc nereknou a kazdy je uz stejne davno videl.Navic moderatorska dvojice je silena a jejich snaha o coolovitost je spis trapna. ()

Butch71

Herní pořad, který není nic extra a jehož moderátorská dvojka mi přijde dost, nevím, jak to říct jinak, toporná. Bohužel jde ale asi o jediný pořad pro herní fandy, na který se u nás dá koukat. ()

RoyBatty444

Snaživý moderátori, v recenziách prevláda vtip ale hlavne dynamika. Informovanosť až na druhom mieste. od začiatku dlhá a už aj otravná zvučka s Prodigy- Spitfire zmena by potešila. Trochu pozadu s recenziami. ()

Noria odpad!

Originálnímu GamePage to nesahá ani po kotníky.Moderuje to blondýna co o tom neví nic.Dnešní nejlepší pořad o hrách je prostě Indian.Zde jsou bezmyšlenkovité hry ve kterých nenaleznu kvalitního RPG. Uměj na-moderovat jen FIFU.... ()

Eradin

Moderátorská dvojice mi opravdu leze krkem. Blondýna, co má víc zubů než mozkových buněk si povídá s klukem, co ze sebe dokáže vypravit pouze ehmmm... Děkuji, znovu nechci! Jedna hvězda za některé recenze, které mají aspoň hlavu a patu. Ale aby se hra ve videorecenzi sekala, na to už je potřeba hodně velkej amaterismus. ()

xfizif

Jediný a výtečně zajímavý seriál čili pořad o hrách. Když opominu Indiana na YouTube tak se dá říct, že se na tento pořad, těším každou sobotu. ►► ŠKODA ŽE UKÁZKY HER, JSOU TAK KRÁTKÉ ◄◄ ()

rezor

Byť je tento žánr prakticky nepolíben, tak tímto tvůrci rozhodně neudeřili hřebík na hlavičku. Hlavní postavy jsou ne mastné, neslané. Dejte studentům gymnázia stovku a natočí vám něco podobného. Rozhodně se z toho dá vytěžit víc, tohle je taková nuda, že vás to přinutí přepnout. Koukatelnejsi jsou kdejaké gameplaye na yt, jdu si nějaký zapnout, tohle teda ne ()

Qer

Tenhle pořad je o.k., ale nějak se pořád nemůžu zbavit dojmu, že Alžběta Trojanová hrám nerozumí, i když je divákům neustále předkládáno, že ano. Nesporným kladem je, že kvalitativně je re-play daleko za game page, který se propadl na samotné dno. ()

nudlis

12-2019 Ale jo, jde to. Skoro před rokem, po odchodu Mikoláše a Bětky do konkurenční TV a následném zániku jejich pořadu, jsem vzal Re-play na Primě na milost. A překvapivě mě neklamali, což se o spoustě jinejch primáckejch pořadů říct nedá. Re-play není žádná extra pecka, ale zas žádnej odpad. Prostě normální pořad o hrách a všem kolem toho. Moderátoři nejsou trapně vtipný, recenze jsou dělaný celkem zajímavě a nakonec tam přibyla i ta "holka na koukání" (místo Bětky) :-)) ()

jizvoun

Někdy na počátku v cca roce 2008 jsem to poprvé viděl na TV public a byl jsem z toho nadšený, nic takového formátu u nás nebylo. Následně se projekt přesunul na prima cool a to pro mě byly žně, navíc po obsazení Mikoláše Tučka. To jsem si vyhrazoval pravidelně volno na dobu vysílacího času a bavil se.  Skvělé vstupy, recenze, vtipy, reportáže z E3 a parádní a sympatický kolektiv v čele s Tukanem,Mazim,Sterakem a Bětkou. Tuhle dobu bych shrnul na 5 hvězd. Bohužel následovala další etapa, kdy všichni jmenovaní odešli a nahradila je skupinka absolutně fádních, nezajímavých osob. Recenze jsou nudné, vtip moderátorů je naprosto trapný, až se kolikrát já stydím za ně. Postupně se to propadá čím dál víc. Nudná rubrika esport, deskové hry na začátku OK,ale už nemají čím zaujmout. Naprosto trapné vsuvky s Michalem Suchánkem i jinými hosty, nudné recenze her. Když už se objeví áčková hra, tak jí odbydou pár minutami, ale naprosto otravná videa o tom, jak ve studiu hrají hosté nějakou hru, dají na delší čas. Většinou si nudné pasáže přetáčím na internetové televizi a zjišťuji, že poslední dobou přetáčím skoro celý díl. Po odchodu původního osazenstva ztráta jakékoliv kvality a hodnotil bych odpadem. Tři hvězdy dávám z nostalgie na původní díly. ()

gorthaur

(★★★½ zaokrouhleno nahoru...) Převážně lepší než Game Page. Žádné ochotnické etudy, takže celkově míň infantilních humotů. C()()L design je snesitelný, až na videa uvádějící jednotlivé lubriky, ta fakt prudí, zvlášť při své zbytečné délce. Progresbáry se mi hned zalíbily. Vzuk v tom kamrlíku, kde sedávají, je špatný. Tuček by si tu a tam mohl zkontrolovat výslovnost - sice někdy řekne správně i těžké slovo, jenže jindy zas dělá chyby à la střední škola. ()

GlaDOS

Vadí mi snaha zavděčit se mladému publiku za každou cenu. Občas i nějaká ta recenze není ono. Ale jinak je to kvalitní pořad s moderním vzhledem. Pokud mám srovnávat s Game Page, řekl bych, že jsou na stejné úrovni. GP má možná o něco více kvalitnější recenze a Mášu, zato studio je tragické a meziscénky mi lezou krkem. ()