Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

vlastimil.ferko

Tukan je máster české herní scény. Alžběta mu hravě sekunduje a tak je celkem snadné, že právě toto duo vytváří perfektní atmosféru pro tento uvolněný pořad. Počátky re-playe (tehdy na tvpublic) byly velmi trnité a nehezké, o to více si ale musíme vážit toho, jak daleko to kluci dotáhli. Chválím a děkuji za tenhle výborný původní pořad... ()

Bobestom

Povedený pořad o videohrách. Začal jsem sledovat až na Coolu, ale co jsem viděl z archivu, tak si od Public TV přilepšili a vyšší rozpočet Primy je znát. Sympatická moderátorská dvojice, dobré recenze a hlavně ten pořad má osobitý 'cool' styl. Game Page a Replay si sice konkurují, ale každý má něco do sebe. ()

nightstalker

Tento pořad bere hry z úplně jiného pohledu než Gamepage. Pro někoho lépe sledovatelné, pro někoho ne. Každopádně výhodou nad konkurencí je grafický design, který se povedl, jenže se to občas zbytečně táhne dokud si každý ještě milionkrát neužije otravnou hudbu od Prodigy a stále stejné videiko mezi jednotlivými reportážemi. ()

wesker

1 hvězdička za pravou a druhá za levou kozu moderátorky. Jinak velice průměrný pořad s měsíc starýma "novinkama". ()

Juick

Jedna z nejlepších věcí co naše televize potkala. Všechno hezky vypadá, recenze jsou věcné, Tukan je ostřílený herní veterán, Bětka hezká a her znalá. Re-play každý týden informuje o novinkách a tím jsou diváci v obraze co se v herním světě děje. Jediné co mi strhává hvězdu z absolutního hodnocení je na můj vkus přílišné zaměření na konzole. ()

Pete1790

No... gamepage bylo po hodně dlouhou dobu na trůnu, ale myslím, že RE-PLAY ho začal v roli krále nahrazovat. Je svěžejší a modernější. Celou dobu jsem měl i já na prvním místě GP, až do letošní výstavy E3, kdy GP ani neinformoval diváka, že se nejslavnější veletrh koná, zatímco RE-PLAY věnuje jeden celý díl každému z nejslavnějších produkovatelů her. Co se týká recenzí, je RE-PLAY objektivnější, GP si hraje až na moc velké kritiky, ale spíše by si měli zkritizovat svoje "vtipné " scénky. Mám rád oba pořady, ale RE-PLAY je u mě momentálně na prvním místě. ;-) ()

MiniRecenze odpad!

Teď pozor!Beru si pod „křídla“ jeden z mála pořadů na který koukám a snažím se nevynechat.Pokud nejste fandové konzolových a pc her,tak dál nepokračujte.Dalo by se říct, jeden z úspěšných pořadů z „požadovanou“ tématikou.Pamatuji,když se to vysílalo na Tv Public a už tehdy to působilo lépe než Game Page.Ale produkce s režií si „řekli“ -proč to nezlepšit a použili k tomu velmi vhodný upgrade,který vsadili na nový tým.Perfektně to zapadlo,moderátorská dvojice působí svěže a vtipně,dokonce nezanevře na své fandy.A působivý „invisible“ moderátor,kterého uslyšíme hlavně právě při recenzích.V mnoha případech se poslouchá velmi dobře a kolikrát se sami přistihnete v představách jak „danou“ hru hrajete.Pochvalu si taky zaslouží zbytek štábu.Prostě jednoduše,když to začíná,volume jde do hlasitosti výš a už songy od Prodigy Vás zaujmou.Prostřednictvím této MR chci sdělit ať se dál věnují fanouškům,kvůli kterým se tak proslavují a mají trpělivost při „stream vysílání“.Dovoluji si poznamenat,že se může jednat o nejlepší pořad v „herním průmyslu“. TUKAN A BĚTKA!!! Tuhle recenzi jsem psal před víc, jak deseti lety. To co jsem jsem viděl dnes, byl pravý opak toho předtím. Studio je narvané "moderátory", kteří dělají jak dementy ze sebe, tak se snaží ukázat, že herní komunita je na tom podobně, jak je prezentováno. ABSOLUTNÍ PROPAD!!! ()

Mgsswat

Tu skrátka nedokážem byť veľmi kritický. Re-play je v našich končinách to najlepšie čo sa pre hráčov mohlo zrodiť. Evidentne ho robia hráči pre hráčov a to je len dobre, pretože to je veľmi cítiť. Moderátori sú dobrí a program takmer každého dielu aktuálny a zábavný. Dúfam, že tu tento program bude ešte pár rokov, pretože ak nie, hráči by stratili ďalšiu vlajkovú loď v TV. PS: Musím vzdať hold stanici Prima Cool, to čo robia je neuveriteľné. ()

Filas24

Nudné, vtíravé vtipy, které spíš celé sledování pořadu jen zhoršujou. Nedosahuje kvalit Game Page ani zdaleka a hodnocení některých her je úplně mimo mísu (zejména porovnáním s ostatními světovými kritiky). Sem tam se ale něco zajímavého dozvíte. ()

TesterX

Bezkonkurencne nejlepsi TV porad venujici se pocitacovym hram. Uderny, dynamicky a bez zbytecnych trapnosti kolem - viz. GP nebo Indian. Palec nahoru. ()

Chaloupek

Tukana mam rad a na Alzbetu se rad divam. Ale nejen kvuli tomu za me jasne 4*. Ma to riz, vtip, smrnc. Je to dobre (neamatersky) natocene a dobre se na to kouka. ()

Pute

Cílovou to možná baví, ale pro normálního (dospělého) člověka jsou ty vtípky dost nezábavné. ()

buchannon

Kdysi v pubertálních letech jsem opravdu velice holdoval PC hrám (až moc), nyní je u mě situace naprosto odlišná, nehraji už vůbec, nějak mě to přestalo bavit, nevím, jestli naštěstí, nebo bohužel, každopádně si ale občas nostalgicky vzpomenu na ony časy a někdy právě u Re-Playe. Za oněch časů jsem prakticky pravidelně sledoval Game Page a oba tyto pořady považuji za srovnatelné. Oba pořady mají určitou kvalitu. ()

PanPyzamo

Re-Play jsem začal sledovat někdy okolo roku 2014. Od tý doby se toho dost změnilo. Bohužel těžko říct, zda k lepšímu nebo horšímu, ale za mě spíš k horšímu. Bětka Trojanová společně s Mikolášem Tučkem mi chybí a ačkoliv například ArcadeBulls je fajn, tak nemají na původní redakci. Hlasy recenzí též prošly změny a též bohužel opět za mě ne příliš dobře. Nejvíc jsem žral hlasatele recenzí právě v tom roce 2014 a už ani nevím kdy ho nahradila nějaká paní, která sice byla bezva, ale na toho pána neměla. Omlouvám se zde za „pán“ a „paní“, ale bohužel už jsem nedohledal jejich jména. Nyní recenze namlouvá Filip Švarc, což je bezvadná volba, ačkoliv stále pro mě nepřekonává toho předešlého. Re-Play je super, ale je v tom celkem guláš a to hlavně po změně redakce, kterou už jsem zde zmínil a to třeba už jen to, že na YT vytvořili nový kanál a starý Re-Play jaksi nechali být. Zkrátka Re-Play už má ty nejlepší roky za sebou, ale stále je dobrý a pokud hrajete hry, tak můžu doporučit. 7/10 ()

Monyfik

Ve srovnání s Game page je to úplně stejný moderátorský amatérismus a ty reklamy během vysílání, to je nějaký aprílový vtípek ne? Nebo vám to připadá normální? Pak se nedivte až vám třeba během filmu vyskočí 10x reklama ne vložky:(((( Herní pořad má být o hrách né o zbytečném mluvení do větru... ()

Javo26

Rozhodně lepší než Gamepage, kde mi vadilo graficky vytvořené studio, hry recenzované v Re-Play jsou i aktuálnější a ne měsíc staré a recenzí v Re-Play je podle mě i více. ()