Klasické sci-fi natočeno podle novely E. R. Burroughse. Americký voják John Carter je nevysvětlitelně přenesen na Mars přímo do války mezi dvěma vetřeleckými rasami. John zjišťuje, že má na Marsu velkou sílu, kvůli své nižší gravitaci. Díky těmto vlastnostem a svým válečnickým schopnostem se rázem stává respektovaným obyvatelem planety, který může nastolit mír. (oficiální text distributora)

seth82

No k tomuto projektu sa veľa napísať nedá, svoje pocity by som vyjadril skratkami OMG WTF BBQ...Viem, že ide o video film a rozpočet bol istotne obmedzený, ale stačí si spomenúť na The Man From Earth od Brixbyho a je jasné, že v dnešnej dobe je možné natočiť solídnu snímku aj bez obrovského rozpočtu. V tomto prípade bol dej minimálne nahlúply (nech mi už niekto tvrdí, že sa ním inšpiroval Cameron, alebo nie) a herecké výkony sa vlastne ani takto nazvať nedajú, samotná princezná hrá ako drevená bábika. Otrasné, strata času. ()

Dragonlanc odpad!

Edgar Rice Burroughs, svetoznámy autor Tarzana, napísal sériu asi 12 kníh o dobrodružstvách John Cartera na Marse. To čo s jeho námetom urobili americký debili, to si chudák naozaj nezaslúžil.Úbohý scenár, primitívne dialógy ako u retardovaných, triky na úrovni 19. storočia, premiestnenie Marsu kdesi do okolia Alfa Centauri a údajne nádherná Marťanská princezná, najkrajšia žena na Marsu, vyzerá ako keby zvíťazila v súťaži "Najväčšia šereda z našej ulice". Čo viac k tomu dodať... ()

Hapretor

Made in Asylum - co bystě čekali, pokud víte, o co jde ... já nic neočekával a párkrát jsem se aspoň zasmál ... jen se pořád ptám ... točí schválně takové shity, nebo se jim nechce dělat něco pořádného, nebo to zkrátka neumí ... potenciál je tam vždy ... ()

Likan7 odpad!

3 roky před megaprůserem, který skoro potopil jedno studio a, myslím si, nadobro pohřbil Johna Cartera, Asylum natočilo jednu z těch svých pověstných blbostí. Antonia Sabata znáte tak možná z Big Hitu, kde jste viděli, že neumí hrát.. a ve finále jste si to tady mohli potvrdit. Důležitější ale je, že ta neskutečná slátanina John Carter: Mezi dvěma světy je v porovnání s tímhle počinem film hodný Oscara. Hrozný triky, hroznej scénář, hrozný masky, hrozný je na tomhle filmu fakt úplně všechno. Proboha kdyby alespoň ta princezna byla sexy a hrála jí nějaká kost. Samozřejmě odpad, o tom se nemusíme ani bavit. ()

DjMetal odpad!

prave som to chcel ist pozerat,ale ako vidim hodnotenie...tento film si nezasluzi 90minut mojeho zivota..nie nie :D ()

dragonian odpad!

Tak zo zaciatku sa to rozbehlo celkom dobre, tie stvarnenia boja v Iraku, ci Pakistane by sa zisli prestriahat, maju az 10 percent z filmu, potom celkom schopny herec, dobre masky..krasne prostredie..len to strasne nudilo potom, by som z toho spravil nejakych 50minut.. plytke dialogy, banalne zapletky..a koncova scena kde hlavneho zlosyna zabije lietajuca obria vazka ma vazne dostala svojou amaterskostou v namete :-D Jedine plus by bolo asi krasne prostredie puste + dobre naanimovane klucovanie obrych tavich zivocichov. ()

Ondrew

Asylum sa vynimocne prekonal, to musim uznat. Mnozstvo veci sice strasne kole oci, ale tentoraz to nie je taky pruser, na aky je clovek pri Asylume zvyknuty. Ku koncu som sice zacal zaspavat, ale dalo sa to prezit a to je podstatne. 30%. ()

spawnxp

Jméno Key Production Assistanta (Patrick Levno) výstižne definuje finanční ale i "uměleckej a odbornej" backround týhle "realizace". Knižní předlohu mám celkem rád, je to kvalitní a hrdej brak, ale tohle? Dvouruký Tharkové? Pavouci? Až takhle vojetá Dejah Thoris, prej "princezna Marsu"? "Finále" v 700 let starý kotelně? Nicméně dobrá předloha se asi nedá úplně zku*vit a tak trochu inspirovala i tu bandu dementů co tohle zplodila - John Carter k hlavnímu záporňákovi (jehož jmeno si nehodlám zapamatovat): "Neumíš prodávat opium, neumíš prodávat čaj a teď neumíš ani zničit planetu..." ()

njuska

Opravdu "pecka". Prvních asi 6 minut filmu vypadalo slibně (především díky pěkným exteriérům). Ale pak se to teda rozjelo... Neustálé, stupidní a těžce přiblblé, rádoby-frajerské hlášky a komentáře hlavního hrdiny mě neskutečně drtily. A nejen to. Děj: Strašný! Efekty: Strašný! Masky: Příšerný! Herci: Strašný! Princezna: Dáma, které táhne asi na padesátku! Celej tenhle film je naprosto neuvěřitelná sračka! Absolutně nechápu, kde se na takovýhle srágory berou prachy? Kdo to platí? Vždyť to pak vychází v sračkový "DVD edici" za 20Kč někde v Blesku. Nechápu! ()

kyjak

Po shlédnutí filmu John Carter mezi dvěma světy, který měl obrovský rozpočet, tak tohle byl za těch pár šupů docela dobrý film :) ()

AArrxen

Tento film jsem už někde někdy viděl...Jóó, to je Asylovská předělávka Johna Cartera: Mezi světy :) . Asylum nezklamalo. Laciné CGI triky dětské kvality, masky taky pobavily, boj s pavoukem, skákání, příšerná klec držící princeznu, a víceméně každý detail, každý kousek filmu nutí diváka jen se usmívat. Příšerná kamera jakoby kolikrát nevěděla kam mířit, o soubojových scénách raději mluvit nebudu. Jednu hvězdičku dávám za příběh, který zase NENÍ tak hrozný. ()

woody.birch

Nebýt toho, že mě tohle dývko stálo jen deset korun, skoro bych si vyčítal rozmařilé utrácení. Je tady špatně skoro všechno. Odfláknuté masky, všudypřítomná minimalizace nákladů na všechno a odkvetlá pornohvězda v roli největší krásky Marsu. Ve srovnání s „blockbusterem“ John Carter to ale vlastně tak špatné není. Tedy pokud si uvědomíte, že Vladcové Marsu byli odhadem zhruba stokrát levnější. ()

pekos

Ako veľký fanúšik sci-fi žánru som sa s chuťou posadil k TV a očakával som od Vládcov Marsu nefalšované sci-fi so všetkým, čo k tomu patrí. Nepopieram, že tento film prvky sci-fi či fantasy obsahoval, no to je asi tak všetko pozitívne, čo je možné tomuto filmovému počinu autorov uznať. Trpel som pri takmer každej scéne, ktoré boli natočené kamerou v blízkosti tváre či postáv, a tzv. herci hrali horšie ako amatérski divadelníci. Ak však fandíte typu filmov, kde platí slogan - čím horšie tým lepšie - potom si tento film nenechajte ujsť. Rozhodne lepším protipólom tohoto filmu je skvelý sci-fi film (alebo fantasy): John Carter - Medzi dvoma svetmi. ()