Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Investigativní televizní reportéři, kteří se ve svém pořadu zabývají strašidelnými domy, mají dojem, že při jejich práci je nemůže už nic překvapit. Dům, ve kterém se chystají natáčet následující epizodu, je opředen legendami o podivných událostech a na svém kontě má několik záhadných zmizení. V domnění, že jde o další rutinní natáčení, vstupují dovnitř a rozmisťují svou techniku. Neuběhne ale mnoho času a okolnosti donutí televizní štáb zapochybovat, zda na mýtech okolo tohoto domu skutečně není něco pravdy. (oje)

(více)

Recenze (11)

oje 

všechny recenze uživatele

Víceméně klasický hounted house horror, který má svá pro i proti. Zejména ze začátku se režisérovy nedají upřít vydařené horrorové nárazy. Jistý náboj strachu se tak hned brzy po startu najde. Postavy jsou sice lehce nedůstojné, ale to by tak hrozné nebylo. Největším problémem je, že nedlouho po začátku se House of Bones ztáčí do tak absurdních kolejí, že se divák bát ani nemůže. O nějaké gradaci napětí tak mluvit nelze a konec už je pak čistě amatérská záležitost. Začátek by si zasloužil i lehce nadprůměrné hodnocení, ve zbytku ale čeká už jen zklamání. O něco lepším horrorem na podobné téma je Pokoj 1408. Alternativa: 1408, Paranormal Activity, Haunting in Connecticut, Amityville Horror. ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Abych řekl pravdu bohužel moje nejčastější slovo, s tohohle hororu se dalo vytáhnout mnohem víc barák výborný elektronické zařízeni které používaly by se dalo taky s kousnout ale herci a cely děj zklamal škoda škoda. Začátek mně bavil ale pak jsem dokonce začal usínat tak amatérský natočené že to ani nešlo vydržet. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Naprosto průměrnej duchařskej slasher. Od Landa jsem nečekal nic extra přeci jenom i když Decoys 2 byla zábavná hovadinka tak Super tanker se mu moc nepovedl, takže jsem čekal co na mě vybafne tentokrát a nebylo to špatný. Sice pro lidi co viděly nějakej horor to bude slabší protože se ani jednou nelekne a celej film je neoriginální ale jako oddychovka to bylo fajn. Ale nesmí se to brát nijak moc vážně, ale bavil jsem se fakt dobře. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Chvíľu ma to bavilo a chvíľu nie. Samozrejme to bolo neoriginálne, ale v rámci žánru haunted-house-horror je už dosť ťažké vymyslieť niečo nové, takže to by nevadilo. Horšie to už bolo s atmosférou a hereckými výkonmi. Ľakačiek bolo tiež dosť málo. Zase na druhej strane ušli niektoré vraždy, gore bolo tiež vcelku podarené a po vizuálnej stránke si myslím, že sa z toho miniatúrneho rozpočtu podarilo vyťažiť maximum. Ak mám povedať pravdu, čakal som, že to bude väčšia katastrofa. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Vzhľadom k tomu, že horory o prekliatych domoch ma v poslednej dobe nejako extra neberú a že ide o televíznu produkciu boli moje očakávania voči House of Bones naozaj miniatúrne. Nakoniec som však bol celkom milo prekvapený - napriek citeľnej nízkorozpočtovosti a chabým vizuálnym efektom Dom z kostí predsa len má čosi do seba a v rámci svojho subžánru prináša štandardné predstavenie... súhlasím s riccim, za ten skromný rozpočet to mohlo dopadnúť omnoho tragickejšie... ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama