Brotherhood

Adam (Trevor Morgan) se chce stát novým členem spolku Sigma Zeta Chi (vysokoškolského bratrství). A tak musí se skupinou zelenáčů projít zkouškou, která spočívá v přepadení benzinky. Všechno jde podle plánu, až do chvíle, kdy jeho přátelé zastaví u špatné benzinky. (Geralt z Rivie)

Tomasson93

Brotherhood vůbec na nic nečeká a jede se od první minuty až do závěrečných titulků. Tak to má vypadat... Ať má film klidně jen hodinu, hlavně když se divák ani minutu nenudí. Jasných 5*. ()

RomaS

Brutální tempo. Tak by se dalo charakterizovat jak se dá z průseru dostat do sraček. A když už myslíte, že to nemůže být horší zkončíte v žumpě. To je dominantou tohoto filmu. Do akce divák spadne ještě před úvodníma titulkama a vše skončí až z těma závěrečnýma. ()

paradoxman odpad!

Filmům, které masírují diváka ve snaze ukázat duchaplné a kamarádské policisty, kteří se snaží obviněným pomoci, dávám bez milosti odpad. Nejinak je tomu i v tomto případě. Byť film jako takový není špatný. Ovšem včera jsem dokoukal minisérii Snabba Cash a tam se s policajtama nikdo nebavil, ani když vyhrožovali. Jenže to bylo Švédsko a přistěhovalci z jihu a východu. V americké agitce všichni ovčané poslušně čekají ve frontě na trávníku před domem, aby už konečně mohli vypovídat. A týpek, který to měl ukončit hned na začátku, dostane pochvalu od hodného pana policajta, protože "nakonec zavolal 911". Houby s octem. ()

Easykill

Přijímací "rituál" bratrství se vymkne kontrole, díky malému omylu a jedna noc změní vše. akce začne a už neskončí, film sází hlavně na postavy a jejich chování v dané situaci. Skvěle zahráno i natočeno. ()

just a child

This is some serious shit, man! Jedna fucked up situácia za druhou. Čakala som podstatne menej, no dostala som adrenalínovú bombu nabitú až po záverečné titule. Mega vecička. ()

montel

Skupina nováčků chce vstoupit do vysokoškolského bratrstva Sigma Zeta Chi. Mají však před sebou těžký úkol. Musí přepadnout benzínku a vzít malý obnos peněz jako důkaz bratrství. Starší kluci mají ovšem vše pečlivě připravené a ve skutečnosti jen chtějí, ať zelenáči prokáží svou odvahu. Problém nastane, když zastaví u špatné benzínky a nováček Kevin (Lou Taylor Pucci) benzínku skutečně přepadne se zbraní v ruce. Prodavač se však brání a Kevine postřelí do ramene. Ostatní kluci si pro Kevina příjdou a při myšlence na velké problémy zmlátí a unesou prodavače. Jenže policie mezitím dostala informaci o loupeži a tak mají všichni zaděláno na pořádný průser...Od začátku až do konce velmi svižné kriminální drama o tom, co všechno se může posrat, když máte za kamarády pořádné kretény. Film podobný Zkurvené noci, která je však o třídu lepší. Vyzdvihnu hlavně rychlý a jednoduchý příběh a příjemnou hudbu na závěr. 60% ()

TiborT.

Perfektný film. Film pri ktorom som asi ani nežmurkol a to som pozeral v neskorej nočnej dobe. Jeden z mála filmov, ktoré nemá žiadnu nudnú časť, má neskutočné tempo, malo to jednoducho šmrnc a mal som pocit ako keby som to pozeral len 30minút. Film ktoré potvrdzuje pravidlo „Keď sa darí, tak sa darí“ ()

Bayonnet

Dokonalá ukázka bratrstev na školách. Tento snímek je tak pravdivý až mě dohnal k depresi. Tak hrozně jsem se necítil už dlouho. Trevor Morgan opět dokázal, že umí hrát správného sympaťáka na jehož herecký výkon se vždy rád podívám :) ()

Dejte na me

Hodně dobrý! Nečekal jsem nic a vyvinulo se z toho celkem dost.. Bohužel už mám za sebou tolik fimů, že jsem ten poslední průser čekal a myslel jsem na to od půlky filmu :( ale myslím, že většina lidí na toho chudáka úplně zapomněla a na konci je to muselo pěkně dostat! Nicméně..jednu mouchu bych viděl, mělo to skončit, když se otevřel ten kufr..prostě pohodička, jsme zachráněni, pak zvrat a titulky! ..to včechno potom bylo už spíš zbytečný.. . každopádně dobrej snímek!!! ()